New Posts New Posts RSS Feed - molim savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim savjet

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 12:30
  Eh ti medenjaci..
Za izdrzljivost je najbolje varirat sa treninzima.. da se kombinira i trcanje, i vijaca, i bicikla i pilates.. da se naviknemo na razlicite nacine napora..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 16:08

 ne bi me ubili, da ih nisam sama pekla, kao fol za susjede i goste 

tješi me jedino što su mi se i gosti nadebljali pa nisam jedina, hehehe...

a cuj, oduvijek sam bila bolja u stvarima koje zahtijevaju duže vremena a manji tempo. npr. mogu propješaciti i par sati bez  problema, ali potrcati - sacuvaj bože! umrem nakon 5 minuta. jednostavno ne ide...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 16:12
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 a cuj, oduvijek sam bila bolja u stvarima koje zahtijevaju duže vremena a manji tempo. npr. mogu propješaciti i par sati bez  problema, ali potrcati - sacuvaj bože! umrem nakon 5 minuta. jednostavno ne ide...

 

ne ide? 5 min po 5 min, mic po mic.....da vidiš kako biš prašila

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 21:54
  Napisala je da svugdje ide pješice...plus ako radi toliko pilatesa, mislim da je loše da se u pol sata crobika toliko umori da ne može do daha.... Mislim..ok je ako joj je teško..no....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 22:53

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Napisala je da svugdje ide pješice...plus ako radi toliko pilatesa, mislim da je loše da se u pol sata crobika toliko umori da ne može do daha.... Mislim..ok je ako joj je teško..no....
 

znam ali cim se toliko umori znaci da je izdržljivost slaba...a nju može jacat jedino malom jacom aktivnošcu od šetnje i pilatesa....al dobro, ninchice što duže budeš radila taj crobik, bit ce ti sve lakše ;)

mogu i ja setat s noge na nogu 2 dana, al kad sam tek pocela trcat sam krepala u sekundi :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 23:32
e to sam ja samo htjela sama da dođe do zakljucka da zapravo i nije fizicki aktivna....;) ali nema veze...ok je i ako si ti joj pokazala...;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 23:53

Originally posted by dalila dalila wrote:

e to sam ja samo htjela sama da dođe do zakljucka da zapravo i nije fizicki aktivna....;) ali nema veze...ok je i ako si ti joj pokazala...;)
 

aaaa tooooo, pa reci mi da ne meljem onda, bar na pm

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 00:00
  ;) ok....budem drugi put...;)
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 10:32

 ja sad dosad vec odradila par treninga, kucnih naravno. i mogu vam reci da se osjecam nekako bolje, tu i tamo dok se presvlacim škicnem se u ogledalo i "promatram rezultate".

naravno, to samo dok ne dođem u PMS dane, onda cu si biti najšugaviji stvor na kugli zemaljskoj...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 10:38

 

super, samo peglaj

a pms? Ne, ne - nemoj imat takav stav, da se i to sredit, samo vježbaj - pogotovo ojacaj donja leđa i trbušne - vjeruj mi to ce ti puno pomoc ako imaš grceve. Pred nekih godinu dana sam plakala pol dana u krevetu u tim danima, danas trening odradim prvi dan, malo slabiji ali ipak - ne predaj se hormonima tako lako

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 00:08
 Eh ta donja ledja i trbusni.. svi bolovi pocinju od trupa..hehe
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 00:14
 al istina...mene su donja leđa ubijala prije, jedva sam stajala dugo na mjestu, a da ne pricam o pms grcevima :) ....al otkad je trup stijena - ništa
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 00:18
 Ja se ovih dana jedva ustajem iz kreveta od bolova.. vec sam polovnjak..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 08:07

      

samo da vam javim - vježbam par puta tjedno, zagrijem se, pa neki cardio od bar pola sata, pa pilates, pa istezanje, uglavnom, traje oko sat vremena. i što mi se desilo??? ojacala sam, ali ne kao dobra vijest, nego sam "precvrsta", pogotovo na onom dijelu bedra naprijed, nemam pojma koji je to mišic i tko mu je rekao da tako ocvrsne!!

imam i mini-steper ali ne mogu više od 3 x š0 minuta, radim pauzu od minutu-dvije između. od njega sam podigla dupe, to mi je ok. ali kako da se sad riješim mišica na bedrima?

 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 11:01
  A zasto ti smeta sto si dobila misic?? ako oces utanjit se, moras prehranu sredit.. inace obujam nece opasti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 14:58

 zato jer sam kokoš  

imam hrpu garderobe koja je krojena tocno po meni, i sad mi to i ne stoji baš tako lijepo kao prije.

znam da je glupo, ali ako reduciram prehranu (ne sad baš gladovanje) i vježbam, onda je to to što mi treba?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.