New Posts New Posts RSS Feed - molim savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim savjet

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: molim savjet
    Posted: 04 Veljaca 2010 at 15:37

pozdrav svima, nova sam ovdje i trebam savjet:

natukla sam nekih 4 do 5 kg još za Božic (medenjaci su me porazili), najviše je stradao moj divni struk, malo bedra i tipicno ženski - guza. i sad ih teško skidam. inace, nemam nigdje blizu teretanu, ali sam koliko-toliko uporan vježbac doma. skinula sam si razne sadržaje - pilates, yogu, step crobik, hrpu kardio skakutanja, vježbe istezanja, baletne programe.

zanima me kako da ih kombiniram da se riješim viška? dnevno si mogu odvojiti nekih pola sata, najviše sat, obaveze mi ne dopuštaju više. mislim pokušati prvo zagrijavanje par minuta, pa crobik pola sata i finiš nekih 20-ak minuta pilatesa.

ili više crobika? ili nešto stoto?

 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 15:55
Prvo pripazi na prehranu a što se tice treninga.. zvuci ok.. iako bi bilo bolje da prvo radiš pilates a onda crobik

P.s kakve su vježbe?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:11
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

pozdrav svima, nova sam ovdje i trebam savjet:

natukla sam nekih 4 do 5 kg još za Božic (medenjaci su me porazili), najviše je stradao moj divni struk, malo bedra i tipicno ženski - guza. i sad ih teško skidam. inace, nemam nigdje blizu teretanu, ali sam koliko-toliko uporan vježbac doma. skinula sam si razne sadržaje - pilates, yogu, step crobik, hrpu kardio skakutanja, vježbe istezanja, baletne programe.

zanima me kako da ih kombiniram da se riješim viška? dnevno si mogu odvojiti nekih pola sata, najviše sat, obaveze mi ne dopuštaju više. mislim pokušati prvo zagrijavanje par minuta, pa crobik pola sata i finiš nekih 20-ak minuta pilatesa.

ili više crobika? ili nešto stoto?


Dobrodošla! Za pocetak predlažem da procitaš ove dvije teme:

P90X home workout

Fitness izazov - FIT u 90 dana!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 10:58

 4-5 kg za Božic?  pa koliko je bilo tih medenjaka

ok, šta je tu je :) Sad sredi prehranu, a što se treninga tice, tu ti što više kretanja treba tako da bi ja pilates, yogu i ostale staticne vježbice ostavila za sad po strani ili kao nadopunu crobnom treningu - nikako samo to, treba te zalihe pokrenut sad ;) Ili kako to je Illy rekao, prvo pilates pa onda crobik..

skini si ako možeš ovaj p90x pa vidi malo, ili radi taj step crobik, kardio skakutanja ..:) štogod, samo da digneš malo taj puls kako spada

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 20:49

 nešto sam gledala taj P90X ali nisam dosad skidala, bilo me trta da se ne nabildam previše. od svojih doma, imam crobik u razlicitim programima, i naravno, "Maya yourself fitness".

zar nema neki brzi program? onako, kao celebrityji kad treniraju prije dodjele Oscara? nešto brzo u dva-tri tjedna?

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 20:59
 a koji da skinem? - p90 ili  p90 master series ili p90x home workout ili p90+ (next level) ??
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 21:00
za 2-3 tjedna se nemoze nesto bitnije postic
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 16:48
 eto na, vec me ubilo u pojam....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 16:58
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 eto na, vec me ubilo u pojam....


isuse bože   

molim te reci da se šališ?
Kud ti se žuri, i kakvo prenabildavanje?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:15

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 eto na, vec me ubilo u pojam....


isuse bože   

molim te reci da se šališ?
Kud ti se žuri, i kakvo prenabildavanje?
 

to se i ja pitam...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 21:34
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 eto na, vec me ubilo u pojam....

ne ubijan te u pojam nego to je istina ljudi mnogo godina vjezbaju da bi svoje tijelo doveli u stanje kako zele.i kad se to i desi triba dalje odrzavat znaci ti zelis 4-5 kila izgubit ili vise? ugl.kroz nekoliko mijeseci uz pravilnu prehranu i trening ces sigurno imat rezultate znaci malo prosvrljas po forumu pogledas savjete iz prehrane i treninga slozis si nesto sta ti odgovara i pitas za savjete i rezultat ce doc
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 01:13
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 eto na, vec me ubilo u pojam....

ne ubijan te u pojam nego to je istina ljudi mnogo godina vjezbaju da bi svoje tijelo doveli u stanje kako zele.i kad se to i desi triba dalje odrzavat znaci ti zelis 4-5 kila izgubit ili vise? ugl.kroz nekoliko mijeseci uz pravilnu prehranu i trening ces sigurno imat rezultate znaci malo prosvrljas po forumu pogledas savjete iz prehrane i treninga slozis si nesto sta ti odgovara i pitas za savjete i rezultat ce doc


5 kila može izgubit u mjesec dana.. ali nije stvar u tome, nego u stavu koji ima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 01:18
4-5 kila ? neznan koliko ona oce izgubit,ali kroz par mjrseci sigurno moze imat neke vidljive promjene,ne samo sta se kilaze tice vec i izgleda,a za neke velike promjene potrbo je mnogo vise vrimena.tako da te ultra giga mega brze sheme mi nisu nesto
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 09:32

 ma samo tih 5 kilograma, da se vratim na staro. inace, oduvijek sam fizicki aktivna - malo pilatesica preko tjedna, svugdje idem pješice, tu i tamo malo yoge radi boljeg držanja,...

imam osjecaj da me tijelo namjerno sabotira - ne ide ništa dolje, ali eto, vježbam i dalje radi mirne savjesti. namjerno nisam htjela opaliti neku tipicno žensku dijetu, npr. gladovanje, jer bi me vratilo po yo-yo principu, ne bih imala lijep tonus, a i na kraju krajeva, nije zdravo. zato skakucem i vježbam. mada nekad i na obicnom crobiku, od pola sata, gubim dah, preznojim se i užasno mi je teško

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 09:40
  OK...ajde mi objasni...oduvije si fizicki aktivna, ali nekad na obicnom crobiku od pola sata izgubiš dah? Meni to nije jasn..osim ako si prije toga crobika radila nešto izuzetno iscrpljujuce......
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 11:03

Originally posted by dalila dalila wrote:

  OK...ajde mi objasni...oduvije si fizicki aktivna, ali nekad na obicnom crobiku od pola sata izgubiš dah? Meni to nije jasn..osim ako si prije toga crobika radila nešto izuzetno iscrpljujuce......
 

pa ako uglavnom radi pilates, a pogotovo yogu,, možda i nije toliko cudno :) Pilates je više rad na tonusu mišica, i iako priznajem da se covjek i od toga može dobro izmorit (uff mene ta sporost ubije ), to nije taj umor kojeg njeno tijelo traži...

 cuj, trebala biš malo poradit na izdržljivosti.....ako crobik toliko ubije u pola sata, znaci da toga fali....bicikla, trcanje, vijaca...sve ono što ce ti dignut puls malo više od ovih staticnih vježbica i normalne šetnje  - treba pokrenut te masne naslage nekako...  i strpi se kvragu  Zašto nisi mislila na tih 4-5 kg kad si tamanila medenjake? eeeeeeee da....a sad bi da preko noci nestane i to kvalitetno ...ccccccccc ma cas posla 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.