New Posts New Posts RSS Feed - Moj trenutni program...kritike??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj trenutni program...kritike??

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj trenutni program...kritike??
    Posted: 06 Listopad 2009 at 20:52
DAY š

Chest

Incline bench press
Bench press
Dips
Butterfly

Biceps

Barbell Curls
Close-grip EZ bar curls
Machine preacher curls

DAY 2

Back

Pullups
Death rows
Cable rows
Hyperextensions

Triceps

Revers grip triceps pulldown
Lying triceps presss (skull)
Close-grip bench press
Cable rope overhead extension

DAY 3

Legs

Standing barbell calf raise
Hack squat
Barbell squat
Leg extension
Lying leg curls

Shoulders

Back barbell shoulder
Press back flyes
Seated side lateral raise
Standing front barbell raise

Sve vjezbe se izvode u 3 serije po š0 ponavljanja

Trbusnjaci nakon svakog treninga, 4 x 25

I?? sto mislite??
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 21:52
mislim da ne bi trebao radidi š0 ponavljanja u svakoj seriji, posebno ako je kilaza ista, najbolje je raditi š2, š0 i 8 ponavljanja,a moze povecavati kilazu kako smanjujes ponavljanja...sto se tiche trbusnjaka ne znam kako stvari stoje kod tebe ali ako mislis time otopiti stomak dzabe se mucis, jer se to rjesava hranom ne trbusnjacima, trbusnjaci su š % ukupnog posla i mislim da bih trebao svesti sve vjezbe na 3


Edited by Flyn
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 22:50

istina ali dobro, trbušnjaci nikad nisu na odmet, nije ovo neka brojka, jednog dana ce iskocit van :))

nego..i dalje mislim, a i vidim da ti je i Thorn to rekao da ubaciš tricepse umjesto bicepsa š. dan...sa 2-3 izolacijske ceš ih još samo dodatno do kraja odradit nakon prsa..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 10:23
a probao sam taj program.. i srijedom nakon ledja, stvarno nemam snage za biceps neke vece tezine dizat, jer me vec jako boli nakon ledja..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 15:54
 pa ne moraš ga izubijat na kraju, samo ga odradiš još malo - final touch
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 10:00
pa neznam.. meni nije dobar trening ako nakon njega nisam "ubijen".. ja kad odradim recimo prsa, nebi nakon toga mogao jedan sklek napravit.. isto tako i sve ostale vjezbe.. neda mi se vjezbat na nacin da nakon treninga se ne osjecam izmoreno..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 10:12

 pa sam si reko da te biceps jako boli nakon leđa :) znaci tu si ga vec indirektno ubio, a onda ga samo još malo proradiš kroz par vježbi - a tako ceš i manje vremena utrošit na njima nego kad biš ih radio sa prsima recimo..

ma ako ti tako ne odgovara, radi po svome, i to je ok..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 13:56
ja volim nakon prsa ga odradit.. jer mogu direktno svu snagu usmjerit na njega..

sada sam prije pule odradio cucnjeve, i dips-eva 3 x š0 sa utegom od š5 kg objesenim :D
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 14:39
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ja volim nakon prsa ga odradit.. jer mogu direktno svu snagu usmjerit na njega..

sada sam prije pule odradio cucnjeve, i dips-eva 3 x š0 sa utegom od š5 kg objesenim :D

Koliko ti je to onda snage ostalo kad ipak možeš krenuti na sasvim novu skupinu i to nakon što si "rasturio" prsa?

Ili drukcije receno, il se štediš na prsima kako bi mogao ubiti biceps jer znaš da on dolazi na kraju il stvarno imaš ogroman kapacitet da možeš bez beda ubiti i prsa i bicepse u jednom treningu.


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 21:21
pa odradim prsa, i odmorim š5min.. popim proteine i pojedem bananu.. i nastavim dalje..misici su mi navikli na izdrzljivost, ali nemogu velike tezine dizat jer uvijek sa istima radim.. tako da vec god dana stojim na istim tezinama...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 22:55

 zašto ne odradiš sve pa onda popiješ whey i pojedeš bananu, cemu to cijepanje?

godinu dana na istim težinama? noo dobro, di je tu napredak

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 02:48
pa nema ga.. stalno na istome.. neznam zasto..
ali evo jedino na dipsevima i zgibovima sam povecao snagu.. biceps i triceps te bench stalno isto.. ni ne pokusavam vece tezine..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.