New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 2829303132 358>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 19:32
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja ne pijem to cokoladno mlijeko, iako sam procitao da je dobro nakon treninga..
kazu da je odlicno i znaci dosta...no vratimo se onome sta smo papali danas....



Da, ali samo za PWM, inace je ne baš tako dobro.
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 20:19
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja ne pijem to cokoladno mlijeko, iako sam procitao da je dobro nakon treninga..
kazu da je odlicno i znaci dosta...no vratimo se onome sta smo papali danas....



Da, ali samo za PWM, inace je ne baš tako dobro.


aha to nisam znao znaci pijem od sad samo poslije treninga....tnx
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 20:48
Originally posted by Gogo Gogo wrote:


aha to nisam znao znaci pijem od sad samo poslije treninga....tnx


Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:22
Ej ljudi!
Nova sam ovdje, baš kao i u teretani.
Problem je u tome što nikako ne mogu jesti 5 puta dnevno, u praksi.
U teoriji bi išlo, ali praksa nikako. Polovica dana mi ode na školu i da ne okolišam, ne znam što bih mogla jesti u školi, a da nije prebogato ugljikohidratima, a da opet ima proteina?

Zahvaljujem.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:25
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Ej ljudi!
Nova sam ovdje, baš kao i u teretani.
Problem je u tome što nikako ne mogu jesti 5 puta dnevno, u praksi.
U teoriji bi išlo, ali praksa nikako. Polovica dana mi ode na školu i da ne okolišam, ne znam što bih mogla jesti u školi, a da nije prebogato ugljikohidratima, a da opet ima proteina?

Zahvaljujem.


I ja sam na faksu tako da kuzim o cemu je rijec. Ali za sve ima rijesenje.
Kupis si svjezi sir i jedes ga u skoli, ili mozes tunu pojest. Kupi si proteine pa njih smjesaj i imaj u torbi. Uzmi jogurt od pola litre, i to je dobar izvor proteina te zdrav.

Ako imas volje nesto speci, eto ti odlican recept za proteinske plocice koje mozes nosit u skolu:

Proteinske plocice
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:26
  Otvori novu temu da diskutiramo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:38
  Davore ne treba tu nova tema nego novi pogled na sebe i svijet oko sebe. Onaj koji ceka da mu drugi prostre stol da može jesti neka slobodno odustane od ovoga. 90% stvari koje su ovdje napisane u jelovnicima se mogu nositi u prijenosim posudama ili kupiti u nekoj bližoj trgovini. Pitanje je samo koliko je nekom to neugodno i koliko ima volje za tako necim.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:41
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Davore ne treba tu nova tema nego novi pogled na sebe i svijet oko sebe. Onaj koji ceka da mu drugi prostre stol da može jesti neka slobodno odustane od ovoga. 90% stvari koje su ovdje napisane u jelovnicima se mogu nositi u prijenosim posudama ili kupiti u nekoj bližoj trgovini. Pitanje je samo koliko je nekom to neugodno i koliko ima volje za tako necim.


E ovo sto sam podebljao je uglavnom prisutno. Jer sad da na faksu izvadis posudu i jedes meso s rizom, odmah dolazi š00 pitanja i komentara sa strane. Ovisi ko je koliko odlucan u svom programu mrsavljenja/debljanja.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:43
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Davore ne treba tu nova tema nego novi pogled na sebe i svijet oko sebe. Onaj koji ceka da mu drugi prostre stol da može jesti neka slobodno odustane od ovoga. 90% stvari koje su ovdje napisane u jelovnicima se mogu nositi u prijenosim posudama ili kupiti u nekoj bližoj trgovini. Pitanje je samo koliko je nekom to neugodno i koliko ima volje za tako necim.


Meni nije bed nositi hranu u školu, prije sam stalno nešto nosila, vecinom voce. Ali, sada mi treba drugacija vrsta hrane, bogatija proteinima, a siromašnija ugljikohidratima.

Samo me zanimalo što bi mogla jesti zato što nisam neki ekspert u ovome, tek sam pocela. Ali zato želim startati kako treba.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:47
  Voda nije hrana..hehe
Posni sir  ti je najbolje i najjednostavnije.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 10:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Voda nije hrana..hehePosni sir  ti je najbolje i najjednostavnije.


Zahvaljujem.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 11:01
Originally posted by Breathless Breathless wrote:



Meni nije bed nositi hranu u školu, prije sam stalno nešto nosila, vecinom voce. Ali, sada mi treba drugacija vrsta hrane, bogatija proteinima, a siromašnija ugljikohidratima.

Samo me zanimalo što bi mogla jesti zato što nisam neki ekspert u ovome, tek sam pocela. Ali zato želim startati kako treba.

Pogledaš jelovnike na ovoj temi i prošvrljaš po forumu i onda ti preostaje samo spremiti/kupiti to i pojest.



Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Davore ne treba tu nova tema nego novi pogled na sebe i svijet oko sebe. Onaj koji ceka da mu drugi prostre stol da može jesti neka slobodno odustane od ovoga. 90% stvari koje su ovdje napisane u jelovnicima se mogu nositi u prijenosim posudama ili kupiti u nekoj bližoj trgovini. Pitanje je samo koliko je nekom to neugodno i koliko ima volje za tako necim.


E ovo sto sam podebljao je uglavnom prisutno. Jer sad da na faksu izvadis posudu i jedes meso s rizom, odmah dolazi š00 pitanja i komentara sa strane. Ovisi ko je koliko odlucan u svom programu mrsavljenja/debljanja.

Jasno, još pogotovo ako si f**kin endo na cjelogodišnjoj masi, možeš si mislit komentar. Dok recimo da netko vidi Legu kako nasred ucionice brsti rižu i piletinu i to sve zalije jogurtom ja si kontam da bi bar pol razreda se okupilo i pitalo šta to jede pa da i oni budu kao on.

cist sumnjam da bi mene u takvoj situaciji netko pitao isto
 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 10:06
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Davore ne treba tu nova tema nego novi pogled na sebe i svijet oko sebe. Onaj koji ceka da mu drugi prostre stol da može jesti neka slobodno odustane od ovoga. 90% stvari koje su ovdje napisane u jelovnicima se mogu nositi u prijenosim posudama ili kupiti u nekoj bližoj trgovini. Pitanje je samo koliko je nekom to neugodno i koliko ima volje za tako necim.


E ovo sto sam podebljao je uglavnom prisutno. Jer sad da na faksu izvadis posudu i jedes meso s rizom, odmah dolazi š00 pitanja i komentara sa strane. Ovisi ko je koliko odlucan u svom programu mrsavljenja/debljanja.

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Jasno, još pogotovo ako si f**kin endo na cjelogodišnjoj masi, možeš si mislit komentar. Dok recimo da netko vidi Legu kako nasred ucionice brsti rižu i piletinu i to sve zalije jogurtom ja si kontam da bi bar pol razreda se okupilo i pitalo šta to jede pa da i oni budu kao on.

cist sumnjam da bi mene u takvoj situaciji netko pitao isto
 


He he.. ovo si dobro rekao: "na cjelogodisnjoj masi". Koliko god mi vjezbali, izgledali jako i sve, uvijek dolete komentari : "Pa nisi ti jak, nego debel.Bome ne vidimo ti plocice." Nerazumni ljudi.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 14:46
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


He he.. ovo si dobro rekao: "na cjelogodisnjoj masi". Koliko god mi vjezbali, izgledali jako i sve, uvijek dolete komentari : "Pa nisi ti jak, nego debel.Bome ne vidimo ti plocice." Nerazumni ljudi.

Zato uvijek možeš reci da si powerlifter i svi te ostave na miru


što se tice jelovnika otkako sam došao iz splita bolje da i ne pišem...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 14:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


He he.. ovo si dobro rekao: "na cjelogodisnjoj masi". Koliko god mi vjezbali, izgledali jako i sve, uvijek dolete komentari : "Pa nisi ti jak, nego debel.Bome ne vidimo ti plocice." Nerazumni ljudi.

Zato uvijek možeš reci da si powerlifter i svi te ostave na miru


što se tice jelovnika otkako sam došao iz splita bolje da i ne pišem...


He he.. neka.. treba malo i uzivat.. ja evo 3 dana za redom jedem kolace cokoladne, prsut, sir
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:27
što jedete nakon treninga?
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2829303132 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.