New Posts New Posts RSS Feed - Mislim da je ovo TAJ put
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mislim da je ovo TAJ put

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 00:48
Da, i ja tako mislim, uvest cu naravno neke izmjene po savjetima, radim na tome, možda i da malo povecam unos. Ipak sam na pocetku, da tako kažem :)
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 21:50
Današnji jelovnik:

D: kapucino sa mlijekom, musli sa mlijekom
U: 200ml šejka od jogurta i banane, malo groždjica
R: kajgana od 2 jajeta, dinstano povrce (kupus, mrkva, prasa, šampinjoni), kriška integralnog raženog hljeba, zelena salata
V: integralni dvopek sa mladim sirom, malo povrca od rucka, šolja mlijeka

Fizicka aktivnost: 1h aerobik

Ovih dana sam bila malo bolešnjikava, ishrana nije bila loša, mislim, nisam jela ništa što ne smijem, samo što nije bilo aktivnosti..


Edited by opeliac - 04 Veljaca 2013 at 21:52
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 22:03
kad si bolesna dobro je napravit pauzu da se tijelo ne premori i ne uspori a tjedan dana uz pravilnu klopu nece puno odmoci jer tijelo to shvaca kao odmor, da sam se bar tako ja ponašao ali ne prehladjen ozlijedjen ja trening i tocka XD
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:20
Ma ja sam se vec veceras vratila treningu, necu zbog šmrcanja i kihanja da propuštam :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 11:48
malo sam citala tvoj prvi post pa me zanima je li se sta promjenilo u vezi treninga od pocetka ili i dalje samo aerobic?
i svaka cast- vegetarijanka al vidim da nekako uspijevas iskombinirati taj jelovnik :)
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 12:37
Još uvijek 3 puta sedmicno aerobik (tu kombinujemo zumbu, tae bo i aerobik), i ponekad u danima izmedju ubacim trcanje sa nekim vježbicama poput trbušnjaka, iskoraka... 

Što se tice jelovnika juce, bilo je katastrofa, užurban dan, jedva da sam sjela, razmišljala sam da ne pišem ovdje da ne otkrivam svoju sramotu, ali valjda smo zato i ovdje Big smile Uf, bilo je bijelog hljeba, mancmelou, fante Cry Užas. A danas nastavljam po starom...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 13:35
ma ajde, jedan dan ko nijedan ma htjedoh ti oko treninga dat savjet- naime, vodila sam aerobic 7 godina (citaj sve vrste i oblike) i sad jos uvijek vodim par sati tjedno tipa step, zumba, hi lo. Ono što ti zelim savjetovat je da ukoliko zelis ostvariti nekakav napredak u prvom redu trebas vjezbat s utezima. A aerobic (kardio) ti je dovoljno 1-2 puta tjedno. Ako ne volis vjezbat sama u teretani nadi neku grupu u kojoj se radi s utezima i gdje se rade osnovne vjezbe tipa cucnja, iskoraka, deadliftovi itd. Sa 3 puta tjedno izricito aerobne aktivnosti gubis vrijeme samo a napredak ce biti minimalan
pozdrav i sretno i dalje
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 18:21
Sve te vježbe koje si navela, radimo na aerobicu, osim kad je zumba. Za gubljenje kilograma je najbolji aerobni trening, koliko ja znam, ispravi me ako griješim... :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 23:19
griješiš zato ti i kažem da trebaš raditi vježbe s utezima. Uglavnom je to teretana ali u posljednje vrijeme fitnessi nude i grupne treninge s utezima. Malo si procitaj : https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Razlike-treninga.aspx
pozz
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 19:28
Onda krecem u teratanu kad mi istekne aerobik, i kada nadjem neku pogodnu. 
Danas jelovnik
D: Zobene pahuljice sa mlijekom
R: Soja pecena sa povrcem, puno soje, tak da nema šanse da išta više pojedem do sutra, palacinak Dead zeleni caj
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 19:32
Slažem se, teretana ti je najbolje mjesto opremljeno sa svime i svacime.. Imaš utege, sprave, bicikle i traku za trcanje i što ce ti više :) Svaki put kad ceš ici , radi po pola vježbe na spravama( i utezima) i pola na biciklu i traci za trcanje, tako da topiš kalorije i višak kg, a i mišici ti se razvijaju
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 19:45
Do teretane cu na bajsu, treba mi nekih 15min, i u povratku isto toliko. Zanima me, jel bolje da kad krenem da vježbam tamo, prvo radim kardio, ili sprave i tako to?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 19:53
prvo sprave, utezi i tako to... onda cardio.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 20:23
Zavisi do osobe.. Dosta ljudi radi prvo cardio pa utezi pa cardio... Npr 15 min trcanja na traci za zagrijavanje.. 
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:09
hmm..znam da je Thorn na treningu uvijek govorii da se ne zagrijava trcanjem.. nego 10ak min brzeg hoda..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:11
Ja na pocetku treninga radim cardio i na kraju.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.