New Posts New Posts RSS Feed - Lolina transformacija-pomoc s treningom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lolina transformacija-pomoc s treningom

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 09:50
Eto plodova rada Smile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 10:35


Opa, svaka cast, sad cu te lajkat i u galeriji Wink

Zakon ste vi mamice, živi dokaz da trudnoca nije izgovor za zapuštanje Smile

Samo ako ti mogu dati dobronamjeran savjet.....pripazi malo na tu hranu jer vidim da jedeš dosta proteinski i povrce...sve 5, prirodno i zdravo kako kažu, samo manjak uh-a nedovoljno pokriven mastima nije baš dugorocno rješenje. Pa cak i da su masti u igri neki znaju tu razviti problem....

Ne znam koliko uh-a dnevno naguraš ali u svakom slucaju nemoj imati pretjerani strah od njih ako redovito i intezivno treniraš - trebaju ti, u nekim optimalnim kolicinama. Ili si nadji neku ravnotežu pa ih jedi na svakodnevnoj bazi, umjereno ili cikliraj na neki nacin, da si bar na odredjeni dan ili dane dopustiš malo više...jer ovako ce ti super ici dok si na low carb ali kad pukneš jedan dan i povisiš ih odjednom, udebljat ceš se....a možda i zeznuti metabolizam, hormone i to....

Ali svaka cast, trbušic je super Wink Clap








Edited by Gym_girl - 14 Svibanj 2013 at 10:36
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 12:48
Hvala ti Smile

Što se prehrane tice ne osjecam se kao da se zakidam na necemu. Moram reci da nikada u životu nisam bila na dijeti niti sam imala nekih vecih problema s kilama. Trudnoce donose svoje i morala sam se malkice trgnut da se vratim na neke bolje staze:)
Citam kako se vecina ljudi koji su u treningu (pogotovo kad je bilo natjecanje za transformaciju) drži  neke propisane prehrane i onda jedva cekaju da sve završi pa da se lagano bace u stare navike. Meni ovako baš odgovara Embarrassed Ak mi se jede cips pojedem ga, tako i sa sladoledom, nemam grižnju savjesti oko toga.  

Svaki dan jedem zobene ujutro ili u shakeu sa vocem ili kao kašicu. Jedem krumpire (pa se zalomi i pomfri ako sam negdje), svo povrce, grah, leca, slanutak. 
Kruh izbjegavam,i ne jedem slatko to je valjda to (možda me želja copi jednom u mjesecu tipa sladoled i onda ga pojedem).Nikakve cokolade,nutele,bomboni. Kolaci možda ako su jako privlacni i ispred mene Tongue
 Tjesteninu kuham jednom tjedno (sad nisam neko vrijeme neki drugi recepti su bili u igri). Jucer sam recimo pohala lignje (jaja, brašno,piva) i kuhala batat. A u 12 sam jela meksicko povrce u woku sa sezamom i suncokretom i tunjevinom.

Citam dosta tu po forumu pa se nadam da nekako uspjevam pohvatat ono najbitnije. Mrvicu sam zapravo korigirala svoju uobicajenu prehranu i ubacila redovito vježbanje 3 puta tjedno. 

Na forum su me privukle slike Liliy i njen rad sa ZikomSmile Eto njen rezultat mi se jako svidja i voljela bih ja tim stopama, malo je teže kad nemaš nekog iskustva, pogotovo s vježbama, ali idem nekak Wink


Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 08:19
Uh nešto sam zaglibila s ne vježbanjem, nisam uplatila teretanu ovaj mjesec i ode sve kvragu Angry
Kao budem ja doma vježbala, i jesam jedno 7 dana i onda nikako naci vremena. Morat cu se danas ozbiljno pokrenuti i vratiti se starim navikama. Primjetila sam da sam puno nervoznija od kad ne vježbam, zapravo sam valjda nezadovoljna što sam popustila. Ništa, krecemo ispocetka!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 08:51
Lola Clap svaka cast :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:09
Pa hvala iako se odmah vidi na trbuhu da me vježbanje zaobišlo neko vrijeme :) Citam postove, nabrijavam se za danas da krenem opet Cool
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:16
hehehehe ma daj ajde super je ne pretjeruj....:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 10:31
Ova slika je kad sam vježbala tri put tjedno, a sad malo štrajkam pa situacija više nije tako bajna:) Cinjenica je da se za super izgled moraš jako, jako pomuciti, a zanimljivo je kako se stvari brzo vrate na loše u kratkom vremenskom roku LOL
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 13:21
Jucer je slavno završio jednomjesecni štrajk s vježbanjem! Uplatila teretanu i uživala u treningu (tako je malo potrebno da se vratiš u djir). Nastavljam dalje po extremovom programu samo cu malo podebljat broj serija ili dužinu trajanja.
Klopu ne brojim kalorije no eto mog jucerašnjeg jelovnika i ne znam jel to malo?, previše?...

Jutro (7:00)shake 1 banana, bobicasto voce, cimet, voda (7dcl)
Snack (10:00)Krekeri integralni (dva paketica iz onog velikog pakiranja) nisam imala niš drugo na poslu
Pauza(11:30): rižoto smedja riža s piletinom (donijela od doma)
Rucak doma (16:30): varivo mahune s krumpirom
Trening(19:30)
Proteinski shake
Vecera(21:00): 2 kuhana jaja i jedna mrkva (bila sam gladna ko vuk)

Treninge sam štrajkala ali prehranu pazim. Ne jedem junk, niti slatko. Znala sam vina popiti (bila na godišnjem:))
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 12:41
http://www.youtube.com/watch?v=18Yne68nQx8
skužila sam da je to kod mene otvoreno! mislim da cu krenutiCool
vidim da su tu žene koje se ne boje utega!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 13:14
eto,super,kreni!!!!!!!!!!!!


zacas buš ko oni komadi na fotkama!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 13:42
mislim da ce se moj problem "pomoc s treningom" ovime riješiti. Koliko vidim treneri su stalno uz vježbace (nadam se samo da su adekvatno educirani) i nude podršku na svim poljima (prehrana, vježba...). Javim kad krenem i isprobam, svakako, a ako bude znacajnijih rezultata stavim i koju slikicu:)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 18:02
odlicnooooo
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2013 at 09:26
I krenula ja jucer u Elite Fit teretanu, funkcionalni trening. Svidjelo mi se. Jako!Uglavnom to je sad to, vec sam uplatila neograniceno korištenje. Ne mogu svaki dan zbog djece, ali tri puta tjedno cu ici. Uglavnom trener radi citavo vrijeme s grupom (znaci organizirani trening gdje ja ne plahutam sama i krivo radim). Od "sprava" su tu ruce, hrpa šipki za zgibove, hrpa girji, utega, drvene kutije za naskok, švedske ljestve, gumene trake, vijace, ogroman sat digitalni koji štopa serije. Istezanje je na valjcima. RAdili smo hrpu vježbi koje ukljucuju plank, predvježbe za zgibove , detaljno objašnjenje kak bi se zgib trebao napraviti, ispravljanje forme,ispravno radjenje sklekova, cucnjeve i 10 serija dizanja utega uz potisak (5 kom) i ostatak do minute preskakanje vijace. To još nije trening jaki, bila je pocetnicka grupa pa smo više ucili pokrete, ali to mi je trebalo, da naucim raditi burpees kak treba, sklekove kak treba, uglavnom to je to!Clap

I citam malo temu o cikliranju UH i trenutno si super izgledam i skužila sam da par dana nisam UH jela (tako sam imala isplanirane ruckove) i trebala bi malo prouciti tu tematiku jer citam gore ovaj post od Gymke i vidim da si napisala da bi se onda mogla pocet debljati ako pocnem. Neki dan sam jela rižoto, integralni (dva puta u danu) tako da ne ispadne da ih uopce ne jedem, no jelovnik je bio takav da se to vidi odmah i to baš na trbuhu:) Ihaaaa! Sad treba skužit kaj sam jela ikakLOL
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2013 at 09:36
odlicno za trening- funkcionalni je uz željezo meni najdraži a cuj, gore sam vidjela da si normalnom prehranom (koja nije ukljucivala rezanje UH) došla do zavidne linije tako da mislim da nema protrebe da još radiš cikliranje dok god možeš jednostavije doci do cilja. Koji ti je sada cilj? I da, možda da samo radiš tempiranja UH oko treninga, a u ostalim obrocima P+M i to ce ti vec bit samo dovoljno (znaci odrediš si neki normalni br. Uh koje ceš jesti na dan, npr. 180-200 g i sve to uguraš u obrok prije, pwm i obrok poslije treninga, a ostalo p+m obroci). Evo,to je moje misljenje, ali naravno ti vidi sta ti pase

sretno i dalje   
cookies are for pussies
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2013 at 10:52
Ja sam samo srezala junk,i malo promijenila nacin kuhanja. uvela samo integralnu rižu i integralnu tjesteninu. malo sam osvjestila ono što jedem i tako pocela pripremati obroke i kupovati hranu. I tako sam izgubila par kila. (par je zbilja 3,4 :)) 
Sad bi finese. Izgubit preostalo salo s trbuha koje se nataložilo oko pupka tijekom trudnoca. To ti je jedna kobasa koja se presloži preko ruba hlaca. Tamo su me treneri pitali da što sam trenirala (dakle ipak se vidi na tijelu, samo ja to ne vidim tako ocito. Mišici su mi tvrdi, cvrsti pogotovo ruke tako da je to ok.  No vidim da ipak moram malo kemijat s prehranom da bi to izgubila a  ne znam tocno kako. Za sada mi je bitno da se ne debljam i to je ok, a onda se možda prijavim na transformaciju da preko trenera skužim te neke forice:) 
Na moru nisam tako striktno pazila na hranu, tu mislim da sam pojela nešto cipsa i pila vino i likere. Navecer tamanila špek, kruh. I došla sam doma lakša za pol kile! Ne znam kakConfused
Bila sam u kampu i svako jutro sam si radila shake u blenderu. Susjedi su me sigurno mrziliLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.