New Posts New Posts RSS Feed - ljudovi bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljudovi bok

 Post Reply Post Reply
Author
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ljudovi bok
    Posted: 10 Ožujak 2013 at 23:03
Mjesecima intenzivno pratim vaše blogove, rasprave, savjetovanja i jednom rijecju Odlicni ste! Hvala vam! Osim malo dobre volje ( i kad je nemaju vi ih natjerate) ekipi ne treba ništa drugo...Sve mogu pronaci ovdje. Tako sam  i sama...
Imam 29, u intenzivnom sam treninguu teretani godinu dana (6 puta tjedno, kako kad al u prosjeku po sat vremena dnevno), visoka 170, i 60 kg. Zbog nezdravih navika iz proslosti vucem repove i dan danas pa od tud i moj najveci problem. Naime, jedem jednom dnevno. I to zadnjih nekoliko godina. Negdje oko 17 sati kad dodjem sa posla i odradim trening skuham nešto nabrzaka i to je to. Meso ne jedem kao ni kruh, tijesta,rižu ponekad, uglavnom povrce, mljecne preradjevine, i voce. I daaaaa.....xyz kolicine slatkog!Svakodnevno bar red cokse. Krvna slika mi je savršena, osjecam se fantasticno, i zadovoljna sam odrazom u zrcalu. 
Nije mi jedino jasno kako moja vaga pokazuje godinama istu kilažu, a samo zadnju godinu, min. bi trebala unositi 2000 kcal, a ja unosim duplo manje i ništa se ne mice...Da se ne razumije krivo ja ne želim smršaviti samo mi nije jasno kako se ništa ne dogadja na tom planu?

Hvala vam
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 23:18
Bok, Jedeš jednom dnevno? Zbog toga ti sva hrana prelazi u salo jer tijelo pošto zna da ce primat hranu rijetko cuva zalihe za vrijeme kada ce ostat bez hrane( zajebano zar ne?) Trebaš uvesti više manjih obroka.


Edited by XQ - 10 Ožujak 2013 at 23:20
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 23:43
...thx...mislim da zaista jedem malo, al i to malo je izgleda dovoljno jer je sve uvijek na istom..strah me jesti vise puta dnevno zbog vjerojatnosti da cu se debljati...taj moj jedan obrok ne mogu podijeliti  jer ga zaista ni nema za dva :-)

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 00:30
Zamisli jedan mali obrok premalo :D I šta da se udebljaš? Uz pravilno prehranu, sigurno nece bit salo neg ceš se ucvrstit i povecat malo guzu, nemaš kaj izgubit.. Normalno uz pravilnu vježbu i prehranu, drugacije ne ide.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 08:40
kao prvo nikako ispod 1400 kcal (pa makar u tom jednom obroku) vjerovala ti meni ili nema problema sa jelom jednom dnevno dok god pojedeš dovoljno, koliko sam procitao na forumu jedenje jednom dnevno ne usporava metabolizam (tj bitna je ukupna kolicina hrane koju pojedeš a 1000 kcal je definitivno premalo)

opet se ja ne slažem sa xq-om al šta je tu je, moramo mi onaj naš dogovor provest XD

u medjuvremenu baci pogled na ovo Warrior diet jer ako si navikla jesti jednom dnevno onda bi ti moglo pomoci :), pozz
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 10:08
QX svega imam dovoljno, vjeruj :-) zapravo taman gdje i kako treba. Ako uspijem stavim slike...zaista mi ne treba ni kila više...pa ni mišica... Markane ovaj Warrior je nacin mog života i prehrane. Nisam ni znala da za to postoji naziv :-)) Jedino što ja u tom jednom obroku ne mogu pojesti toliko kcal-a, ali zato vjerojatno nadoknadim coksom ili necim slatkim poslije :-)

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 10:25
A dobro ima razlicitih ljudi, samo mi nije jasno kaj nisi gladna cijeli dan?? Ja i da pojedem 2-3kcal odjednom opet bi za 2-3 sata morao jesti, jer sam se navikao na to
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 10:43
...napišem ti kak izgleda jedan moj dan...ak radim popodne...budjenje, kava, trening, posao, negdje oko 17-18 obrok (da li nekakva salata sa posnim, zobene sa posnim i bananom, mix voca...kako kad) i sigurno negdje oko 22 nešto slatko :-) ....nemam vremena biti gladna pa ni ne mislim na to..Ali se ne ustrucavam...ako osjetim glad onda jedem :-) Ne uzimam nikakve dodatke prehrani, baš ništa.
Navike rade cuda :-)

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 10:52
Ja nekad ujutro znam izdržat od 8 do 10, a inace jedem oko 7 uvijek :) Nakon par sati bez hrane padam u nesvijest, doslovno :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 11:01
Hahahah...tak i moja mama kaže...ak ne jede uz svaki obrok kruh taj se dan osjeca slabo i nije joj dobro  :-)  Ja ne mogu zamisliti da ujutro moram nešto staviti usta...osim kave :-) Strašno! U svakom slucaju XQ svaka cast...

Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 11:28
Složila bih se sa tezom da je više obroka po malo puno zdravija i bolja opcija za zdravlje i reguliranje tjelesne težine. Natrpat se jedanput dnevno je neš najgore za organizam..probaj ubacit dorucak, znam da je teško za nekoga tko nema naviku, ali kad probaš par puta organizam ce ti se naviknut i tražit ce dorucak hehe..
Back to Top
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:42
tocno to što kaže strelica. ustvari, tijelo ce ti fino spremit zalihe u masti, onako najjednostavnije receno. što znaci - ne jedeš, a ostaješ na istom ili se debljaš. kuiš? fino si ujutro zmiksaj shake ako ne možeš jesti. i onda ubaci vocku izmedju dorucka i rucka. isto to napravi izmedju dorucka i vecere i za veceru opet nešto pojedi. ili opet zmiksaj nešto i napravi shake. i za par dana ce te tijelo vec tražit dorucak, medjuobrok, rucak, medjuobrok i veceru tocno u to vrijeme na koje si ga navikavala kroz par dana prije. kad to sve uspiješ, polako si prouci portal i nadji kako da povecaš unos proteina. plus shake nakon treninga mora ic...
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 23:07
...thanks ljudi...danas sam vec imala rucak i medjuobrok...napredak!Sutra ujutro doruckujem, pa kud puklo!

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 23:24
Za pocetak male kolicine, pa ce sa vremenom sve doc na svoje.. Nemoj se sad prejest ujutro pa da ti bude loše
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LjubicicaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LjubicicaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 00:02
..bit ceš obaviješten...hihih
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 08:49
nadam se da ceš uspjeti u namjerama, sretno ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.