New Posts New Posts RSS Feed - Leandra - sada i onda :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Leandra - sada i onda :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 12:07
Hvala...baš sam procitala clanak i odlican je....
uzimat cu kofein kao i dosad-sat i pol nakon obroka,ali opet se poslije postavlja pitanje PWM a u kojem je dekstroza
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 21:39
A što mislite o Herbalife termojestic caju? To sam kupila nakon par mjeseci od poroda, beba se stalno budila po noci (i još uvijek se neda ), za energiju i da me razbudi ujutro jer sam nakon neprospavanih višemjesecnih noci iskomirana. Budem procitala sastav, pa napišem :)
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:18
jeeej, više me ne bole listovi nakon vježbe na orbiju :)))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:19
Originally posted by Leandra Leandra wrote:

A što mislite o Herbalife termojestic caju? To sam kupila nakon par mjeseci od poroda, beba se stalno budila po noci (i još uvijek se neda ), za energiju i da me razbudi ujutro jer sam nakon neprospavanih višemjesecnih noci iskomirana. Budem procitala sastav, pa napišem :)


što ti misliš o njemu?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:25
Hm... pa nakon citanja ovih stranica i vaših uputa, više nisam sigurna dal' da ga koristim jer, iskreno, isti imam ucinak i od šalice zelenog caja
Al' mišljenje o njemu mi je ok. Digao mi je energiju kada mi je bilo potrebno.

Edited by Leandra
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:28
Originally posted by Leandra Leandra wrote:

Hm... pa nakon citanja ovih stranica i
vaših uputa, više nisam sigurna dal' da ga koristim jer,
iskreno, isti imam ucinak i od šalice zelenog caja
Al' mišljenje o njemu mi je ok. Digao mi je energiju kada
mi je bilo potrebno.


Mene je zapravo dosta dizao taj cajic.... samo je dosa skup
kolik se sjecam....i nije mi isto ka zeleni caj..zeleni ca
nekad ni ne osjetim...ali mi je definitivno najbolji
koffein ;)
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:29
Razmišljala sam i o tome da krenem na keto diet plan prehrane zbog skidanja viška kilograma.
Dobro sam sve proucila,ali ako gdje zapnem,pitam vas
Znam da se preporucuje pocetnicima low carb diet bolje, ali mi keto djeluje "mocnije" za istopiti višak masnoce.
Bi li bilo ok na pocetku š0 dana pražnjenja, pa punjenje š dan. Pa onda po 6 dana pražnjenja, pa š dan punjnje? I tako 8 tjedana?
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:32
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Leandra Leandra wrote:

Hm... pa nakon citanja ovih stranica i
vaših uputa, više nisam sigurna dal' da ga koristim jer,
iskreno, isti imam ucinak i od šalice zelenog caja
Al' mišljenje o njemu mi je ok. Digao mi je energiju kada
mi je bilo potrebno.


Mene je zapravo dosta dizao taj cajic.... samo je dosa skup
kolik se sjecam....i nije mi isto ka zeleni caj..zeleni ca
nekad ni ne osjetim...ali mi je definitivno najbolji
koffein ;)

Možda je i mene dizao u pocetku, kada sam spavala samo po 4 sata dnevno na 2 puta , ali sada kao da i nema nekog ucinka na mene, bar mi se tako cini, ne znam.
Kao da sam se navikla na njega. U godini i po dana sam popila 3 kutijice, tj. treca mi još traje. Da, dosta je skup.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 01:27
  nemoj keto, za sada ti je dobro cikliranje UH.
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 16:19
Evo, dodala sam slike i vage
Krenula sam ipak s keto prehranom na 8 tjedana. Eto, jedna moja odluka za pocetak.
Pitanje: mogu li koristiti sojino ulje?
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 16:56
Na ovoj stranici sam si izracunala BF ( OMG... )42,0%

Jel' netko zna što znaci ostatak mjera?
Body Mass Index:    27.4 kg/m2
Waist-to-Height ratio:    0.60
Percent Body Fat:    42.0%
Lean Body Mass:    4š.7 kg
Hvala

Kalkulator
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 19:49
Izracunala sam da mi je bazalni metabolizam na š500kcal. Dakle, uz umjereni trening u prvih mjesec dana trebam unositi kojih š600 kcal.
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 09:53
Da se i ovdje pohvalim, iako sama sa sobom tipkam...
Dakle,simptoma dosta,ali jel' moguce da sam vec ušla u ketozu? Još nemam štapice. Sinoc nisam mogla zaspati par sati, grozno, nesanica me uhvatila. Kada sam konacno zaspala, usred noci mi curio nos, kada sam ga ispuhala, sve mi mirisalo na neki aceton. Zar je to moguce?!
Osjecam se ok,jutros sam odradila na bicu 45 min cardia, plus vježbe sa bucicama. Navecer cu na elipticni. Jucer bili i na rođendanu jednom, a ja na vodi :) Ponijela si ja zeleni caj, hihi...kada su me pitali zašto necu torte,rekoh: Pocela sam sa korizmom malo ranije. I sve bakice u sobi potvrdno kimnuše
A nedaj Bože pravog odgovora; u paklu bih gorila š tim dijetama...
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:42
Originally posted by Leandra Leandra wrote:


Osjecam se ok,jutros sam odradila na bicu 45 min cardia, plus vježbe sa bucicama. Navecer cu na elipticni. Jucer bili i na rođendanu jednom, a ja na vodi :) Ponijela si ja zeleni caj, hihi...kada su me pitali zašto necu torte,rekoh: Pocela sam sa korizmom malo ranije. I sve bakice u sobi potvrdno kimnuše
A nedaj Bože pravog odgovora; u paklu bih gorila š tim dijetama...

Svaka cast, to je karakter!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:44
haha, aceton (da, moguce je)... bit ce da si u ketozi...
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:41
Jeeej...sutra si idem kupiti te trakice za provjeru
Da, baš miris acetona, ja se nisam mogla nacuditi :) Super... Sve je ok, malo su mi uši zacepljene, al' to mi je pocelo i prije keta. Moram otici na ispiranje,lol...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.