New Posts New Posts RSS Feed - Kucni bicikl
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucni bicikl

 Post Reply Post Reply
Author
marina1203 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina1203 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kucni bicikl
    Posted: 26 Lipanj 2008 at 15:38

Htjela bih smrsaviti i ucvtstiti tijelo...Tek sam pocela sa pilatesom, zapravo sam imala veliku pauzu, od par mjeseci ne vjezbanja, pa sam ponovno pocela...Istovremeno sam pocela vjezbati na kucnim biciklu, da li je pola sata 3 puta tjedno dovoljno, uz to da vjezbam pilates 3-4 puta tjedno po pola sata (DVD)?Mogu li smrsaviti od te kombinacije pilates plus bicikl....????Pokusavam cim vise paziti na prehranu...

Back to Top
marina1203 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina1203 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2008 at 23:18
 e da i da li se biciklom moze pomoci pri rijesavanju celulita...?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2008 at 23:50
Originally posted by marinaš203 marinaš203 wrote:

 e da i da li se biciklom moze pomoci pri rijesavanju celulita...?

Hm, mogla si otvoriti i novu temu za to, neka se nađe. Mislim da dosada nije bilo takvo što.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2008 at 11:15
dobro je i to,ali bio bi bolji orbitrek,trcanje ili takvo nešto jer koristiš cijelo tijelo.kod bicikla mišici guze ti se ne krecu,a na guzi obicno i ima najviše celulita.sve u svemu,od kretanja ti se nemože pogoršati celulit. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.