New Posts New Posts RSS Feed - Kristy Gallacher-lifestyle
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kristy Gallacher-lifestyle

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kristy Gallacher-lifestyle
    Posted: 18 Svibanj 2009 at 14:47

 Ne znam gdje spada ovo pitanje pa neka ga moderatori premjeste...

citajuci tekst koji je objavljen u rubrici lifestyle otvorilo mi se jedno pitanje...

Da li je politika cijelog fitness.hr-a da iskljucivo objavljuje teme s kojima se u globalu slažu (jer je cinjenica da se tu propagira zdrava prehrana protiv nekakvih UN cuda itd..) ili su to nekako odvojene stvari...ono nudimo vam sve pa vi izaberie, pa se također među ponuđenim sadržajem mogu naci teme koje vecina ne bi odobrila??

Jer ovaj 'Kristy Gallacher' tekst je daleko od npr. više malih obroka na dan. Npr.'Dorucak: dvije plocice od integralnih žitarica, caj. '
Pa kakav je to dorucak? Pa to me ne bi zasitilo ni da samo vegetiram do rucka.

Dakle, zanima me da li fitness.hr stoji iza teksta u smislu da ih savjetujete ili ono...tko voli nek' izvoli.

Pozdrav,

Petra

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2009 at 20:40
Prvo ispravi se. Pogledaj logotip pa ceš vidjeti gdje si fulala..

U ovom tekstu kojeg si spomenula smo obradili osobu i predstavili njenu prehranu. Bit je - Kristy Gallacher te njezin nacin prehrane. Tako ona jede..

Uvijek ste vi sami odgovorni što cete izabrati i odluciti jesti. Fitness.com.hr sadrži niz jelovnika, niz informacija što je zdravo i kako treba konzumirati određenu hranu, u kojim kolicinama i sl.  Novi jelovnici i prijedlozi vam mogu dati ideju kako upotpuniti vaš dorucak / rucak / užinu ili veceru. Koje namirnice do sada niste ni imali u vidu..niste ih se prisjetili i slicno.

Uvijek je na vama odluka da stvorite svoj jelovnik, mi samo prenosimo zdravu informaciju, tu i tamo upoznamo vas sa osobama koje izgledaju fit i prenesemo informaciju vezano za njihov život / fitness / jelovnik.

Naša zadaca je da vam filtriramo gomilu "smeca", ovih onih dijeta, te vas uputimo na pravi put / pravu informaciju.
Na vama je da vježbate, fino i zdravo papate, družite se s nama i dijelite svoja iskustva cija baza bi bila informacija s naše strane.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2009 at 21:45
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Uvijek je na vama odluka da stvorite svoj jelovnik, mi samo prenosimo zdravu informaciju, tu i tamo upoznamo vas sa osobama koje izgledaju fit i prenesemo informaciju vezano za njihov život / fitness / jelovnik.

Naša zadaca je da vam filtriramo gomilu "smeca", ovih onih dijeta, te vas uputimo na pravi put / pravu informaciju.
Na vama je da vježbate, fino i zdravo papate, družite se s nama i dijelite svoja iskustva cija baza bi bila informacija s naše strane.


E još da im i prožvacemo hranu i odradimo trening umjesto njih al bi bilo lakše

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 10:42

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Uvijek ste vi sami odgovorni što cete izabrati i odluciti jesti. Fitness.com.hr sadrži niz jelovnika, niz informacija što je zdravo i kako treba konzumirati određenu hranu, u kojim kolicinama i sl.  Novi jelovnici i prijedlozi vam mogu dati ideju kako upotpuniti vaš dorucak / rucak / užinu ili veceru. Koje namirnice do sada niste ni imali u vidu..niste ih se prisjetili i slicno.

 

Hm...sad sam malo u nedoumici :)

S prvim dijelom teksta se slažem i sve mi je jasno i sve stoji. Iz prehrane ove mlade, fit, dame  se mogu pobrati i dobre stvari ili neko jelo ili nešto tako no...

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Naša zadaca je da vam filtriramo gomilu "smeca", ovih onih dijeta, te vas uputimo na pravi put / pravu informaciju.

  

...prema ovom dijelu bi ipak ispalo da je ovo isfiltrirano iz gomile smeca i da je to nešto što je super tj.nešto što se preporucuje. Jer meni osobno njen jelovnik je ono...poziv na gladovanje i nije nešto što bi ocekivala da ce ovdje naici na odobravanje.

Cijela ova rasprava zbilja nije ozbiljna niti kritika niti ne kritika nego me cisto zanima...

Naravno da je moj osobni izbor hocu li ili necu tako jesti kao i sve drugo, ali me samo zanimlo da li iza ponuđenih tekstova fitness.hr stoji kao nešto što š00% preporucuje ili ono...elementi prehrane su dobri pa eto...

 

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 11:38
Originally posted by petra petra wrote:

...prema ovom dijelu bi ipak ispalo da je ovo isfiltrirano iz gomile smeca i da je to nešto što je super tj.nešto što se preporucuje. Jer meni osobno njen jelovnik je ono...poziv na gladovanje i nije nešto što bi ocekivala da ce ovdje naici na odobravanje.

Cijela ova rasprava zbilja nije ozbiljna niti kritika niti ne kritika nego me cisto zanima...

Naravno da je moj osobni izbor hocu li ili necu tako jesti kao i sve drugo, ali me samo zanimlo da li iza ponuđenih tekstova fitness.hr stoji kao nešto što š00% preporucuje ili ono...elementi prehrane su dobri pa eto...


Molim te pogledaj logo i nemoj pisati fitness.hr kad je FITNESS.COM.HR.

Mi uz sve ostale informacije koje nudimo, obrađujemo i jelovnike / savjete drugih poznatih osoba. Ono je jelovnik Kirsty Gallacher. Arnold Schwarzenegger jede drugacije. Mi u tekstu o kojem sada govorimo nismo napisali da savjetujemo onakvu prehranu. Bit teksta je prehrana jedne osobe. Predstavili smo vam jednu prehranu koju određena osoba konzumira.. Možda smo trebali uz clanak reci što bi bilo dobro ispraviti / dodati, da li je to ok ili nije, no takve stvari radimo ovdje na forumu. Ono je njezin jelovnik.

Možeš pronaci clanke gdje pišemo da jedete ovako.. da izbacite određene junk obroke i sl. To je jasni poziv da se držite toga što smo napisali i jasni savjet.

Napravio bih razliku između clanaka koji se nalaze u kategoriji "kako to rade poznati" te ostatka clanaka.  U spomenutoj kategoriji su bitni oni -  njihovi treninzi / prehrana. Tu ne savjetujemo, tu predstavljamo, dok recimo u ostalim clancima koji se možda nalaze u kategoriji prehrana ili vježbe, jasno savjetujemo određene stvari.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 12:13

 Mislim da krivo shvacas moje postove odnosno mislim da ih shvacas kao neki napad ili nešto tako, a to uopce nije slucaj, samo znatiželja da znam tko stoji iza cega...

Iz tvog sadašnjeg posta se vidi odg.na moje pitanje...'Mi u tekstu o kojem sada govorimo nismo napisali da savjetujemo onakvu prehranu.' I to je mene upravo zanimalo. Da li samo objavljivanje clanka znaci savjetujemo vam to ili ne i to je sve.

A ovo s fitness.hr te fitness.COM.hr zbilja ne bi komentirala...mislim da je jasno da sam ciljala na fitness.com.hr, ali iz ciste ne pažnje nisam to i napisala.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 14:31
ovo je odgovor na tvoje pitanje:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Napravio bih razliku između clanaka koji se nalaze u kategoriji "kako to rade poznati" te ostatka clanaka.  U spomenutoj kategoriji su bitni oni -  njihovi treninzi / prehrana. Tu ne savjetujemo, tu predstavljamo, dok recimo u ostalim clancima koji se možda nalaze u kategoriji prehrana ili vježbe, jasno savjetujemo određene stvari.




Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 16:20
Originally posted by Lega Lega wrote:

ovo je odgovor na tvoje pitanje:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Napravio bih razliku između clanaka koji se nalaze u kategoriji "kako to rade poznati" te ostatka clanaka.  U spomenutoj kategoriji su bitni oni -  njihovi treninzi / prehrana. Tu ne savjetujemo, tu predstavljamo, dok recimo u ostalim clancima koji se možda nalaze u kategoriji prehrana ili vježbe, jasno savjetujemo određene stvari.




 

Shvatila sam...

Kao što je ocito iz mog zadnjeg posta. Iz Zokijevog ranijeg posta nisam dobila odg.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 20:21
Originally posted by petra petra wrote:

 Mislim da krivo shvacas moje postove odnosno mislim da ih shvacas kao neki napad ili nešto tako, a to uopce nije slucaj, samo znatiželja da znam tko stoji iza cega...


Hej . Ne shvacam ih nikako kao napad.. Možda je zvucalo da sam ljut ili nešto.. samo sam htio dobro pojasniti stvari.

Slobodno vi ovakva pitanja postavite pa možemo sve razjasniti. No frx..


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2009 at 20:23
samo sam htio skrenuti pažnju da

Originally posted by petra petra wrote:

'Mi u tekstu o kojem sada govorimo nismo napisali da savjetujemo onakvu prehranu.'


izvuceno iz konteksta ima ipak nešto drugacije znacenje nego ono što sam maloprije quotao



Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 23:44

 Evo mene opet...svaki put kad tu procitam 'super' dijete poznatih dobijem potrebu ovdje pisati...

Sve smo u zadnjem dopisivanju razjasnili, ali onda ja imam prijedlog da se takvi clanci uopce ne stavljaju...ja kad procitam...'kad trebam smršaviti jedem šx na dan'...muka mi dođe...

Iako ste svi tu dali do znanja da to sto je tu ne znaci da vi to savjetujete, ali zasto to ne bi bilo tako. Dakle, da objavljujete samo clanke s kojima se slažete. To mi je k'o da na nekoj vegetarijanskoj stranici pišu kako neka XY poznata osoba jede svinjetinu svaki dan na drugi nacin. cemu to? Na nekoj vegi stranici ce dati prehranu neke poznte vegetarijanke...jednako tako ja predlažem da se ne objavljuju clanci s takvim prehranama ovdje...

Eto...to je samo moj prijedlog...

Pozz

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 00:41
U biti se slažem s tobom, Otkrivamo za vas: saznajte kako mršave hrvatske zvijezde mi je katastrofa clanak.

S druge strane, pogledaj rezultate ankete na naslovnici...
 
edit: promijenili su anketu uglavnom, na pitanje o cemu bi željeli citati na fitu, najklikaniji odgovor je bio "O dijetama poznatih"
(sad se ne mogu sjetiti kojim tocno rijecima)


Edited by Lega
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 09:47
Vidim da je ta anketa jos uvijek aktivna u clancima koji se nalaze u lifestyle kategoriji.

Pa i u samom clanku https://www.fitness.com.hr/lifestyle/poznati/Saznajte-kako-mr save-hrvatske-zvijezde.aspx
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 09:48
 
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Napravio bih razliku između clanaka koji se nalaze u kategoriji "kako to rade poznati" te ostatka clanaka.  U spomenutoj kategoriji su bitni oni -  njihovi treninzi / prehrana. Tu ne savjetujemo, tu predstavljamo, dok recimo u ostalim clancima koji se možda nalaze u kategoriji prehrana ili vježbe, jasno savjetujemo određene stvari.

  

Razumijem i ja petra što želiš reci i dala si dobar primjer sa vegetarijanskom stranicom  ali gledaj, cak i da se tamo stavi jedan takav clanak nitko se nebi obazirao na njega, jelda? Odnosno, možda bi ga procitali, zakolutali ocima i nastavili dalje citat ono što se slaže sa ostalom tematikom te stranice zbog koje i jesu tamo. Kao što sam ja recimo u slucaju spomenutog nedavnog clanka -(procitala, zakolutala i zaboravila (izdvajam Vrbosicu koja je jedina naglasila vježbanje, bravo Martina  :)).

E tako i s ovim. Zna se koji je cilj ove stranice. I ima brdo odlicnih clanaka koji to potvrđuju, a o forumu da ne govorim. Onaj ko je ozbiljan u svojoj namjeri da pokupi koji dobar i pametan savjet nece sigurno procitati samo taj jedan clanak i rec "e vidiš, i ja cu pojest ta 2 krekera kad tako jede Kristy". Nego ce si dat vremena i proucit malo bolje ostale strucnije clanke, a ovo ce mu onda usput dobro doc da sam razluci što ti poznati dobro/krivo rade i što bi se tu dalo iskoristit, a što široko zaobic. 

Svi sami za sebe biramo, nitko nas ne prisiljava na ništa - na nama je da se sami potrudimo oko sebe i informiramo se što više - a to zahtijeva trud i vrijeme - što nam uvijek nekako fali pa se lovimo za takve clanke na koje naletimo usput...a to je vec naš problem, ne?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 10:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 
Zna se koji je cilj ove stranice. I ima brdo odlicnih clanaka koji to potvrđuju, a o forumu da ne govorim. Onaj ko je ozbiljan u svojoj namjeri da pokupi koji dobar i pametan savjet nece sigurno procitati samo taj jedan clanak i rec "e vidiš, i ja cu pojest ta 2 krekera kad tako jede Kristy". Nego ce si dat vremena i proucit malo bolje ostale strucnije clanke, a ovo ce mu onda usput dobro doc da sam razluci što ti poznati dobro/krivo rade i što bi se tu dalo iskoristit, a što široko zaobic. 


Svi sami za sebe biramo, nitko nas ne prisiljava na ništa - na nama je da se sami potrudimo oko sebe i informiramo se što više - a to zahtijeva trud i vrijeme - što nam uvijek nekako fali pa se lovimo za takve clanke na koje naletimo usput...a to je vec naš problem, ne?





Tako je. Ako se covjek potrudi malo više informirati o temi koja ga zanima, ovakav clanak ce shvatiti upravo kao primjer necega što NE bi trebalo ciniti. Takav se clanak može shvatiti i kao upozorenje da se ne odluta u krivom smjeru. Naravno, neiskusnima i naivnima ti cjanci mogu napraviti više štete nego koristi, ali i oni ako nisu sigurni u vjerodostojnost i ispravnost sadržaja takvog teksta najvjerojatnije ce pitati strucnije i iskusnije.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 10:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Napravio bih razliku između clanaka koji se nalaze u kategoriji "kako to rade poznati" te ostatka clanaka.  U spomenutoj kategoriji su bitni oni -  njihovi treninzi / prehrana. Tu ne savjetujemo, tu predstavljamo, dok recimo u ostalim clancima koji se možda nalaze u kategoriji prehrana ili vježbe, jasno savjetujemo određene stvari.

  

Razumijem i ja petra što želiš reci i dala si dobar primjer sa vegetarijanskom stranicom  ali gledaj, cak i da se tamo stavi jedan takav clanak nitko se nebi obazirao na njega, jelda? Odnosno, možda bi ga procitali, zakolutali ocima i nastavili dalje citat ono što se slaže sa ostalom tematikom te stranice zbog koje i jesu tamo. Kao što sam ja recimo u slucaju spomenutog nedavnog clanka -(procitala, zakolutala i zaboravila (izdvajam Vrbosicu koja je jedina naglasila vježbanje, bravo Martina  :)).

E tako i s ovim. Zna se koji je cilj ove stranice. I ima brdo odlicnih clanaka koji to potvrđuju, a o forumu da ne govorim. Onaj ko je ozbiljan u svojoj namjeri da pokupi koji dobar i pametan savjet nece sigurno procitati samo taj jedan clanak i rec "e vidiš, i ja cu pojest ta 2 krekera kad tako jede Kristy". Nego ce si dat vremena i proucit malo bolje ostale strucnije clanke, a ovo ce mu onda usput dobro doc da sam razluci što ti poznati dobro/krivo rade i što bi se tu dalo iskoristit, a što široko zaobic. 

Svi sami za sebe biramo, nitko nas ne prisiljava na ništa - na nama je da se sami potrudimo oko sebe i informiramo se što više - a to zahtijeva trud i vrijeme - što nam uvijek nekako fali pa se lovimo za takve clanke na koje naletimo usput...a to je vec naš problem, ne?



Kazem opet,

ova nasa Gym_girl je zakon!

Istina je sve sto si rekla...ali Hrvati su dosta lijeni pa se ekipa boji da bi ljudi svoj plan vjezbanja i plan prehrane mogli bazirati na samo tom š clanku...a to je vec drugi par rukava.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.