New Posts New Posts RSS Feed - Koliko cesto griješite s junkom? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko cesto griješite s junkom? :)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:40
  Obicno vikendom-najcesce na nekim sjelima sa drustvom neke meze (sireva,suhog mesa,pita i slicnog)
I bude mi onda krivo... Al eto, barem nadoknadim to drugim danima pa pazim.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:54
  Zna se s cim ja junkam, s PITOM
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 00:20
  Ja trenutno imam cheat day jednom tjedno, subota do sada i isprobavam nekaj na kaj sam naletio u programima za fat loss......a to je da se ubijm ko prasac taj jedan dan u tjednu, jedem sve, pazim da to budu gluposti, pizze, hambici, slatko, sladoled i to u ogromnim kolicinama, 3x vise kalorija od unosa tokom tjedna.......po teoriji trebao bi time ubrzatio svoj fat loss jer kad dođe do stagnacije navodno je stvar hormonalne prirode i time se poigras s tijelom i malo ga zavraš.........naravno ostatak tjedna strogo pazenje prehrane.......
Bumo vidli kud bu me to dovelo, za sad nakon 3 takva tjedna ne vidim štetu na sebi, korist još necu mjerit jer moram mjenjat nacin treninga i prehrane, ovo je samo štih proba
Sad il bum prasence il bum dobrih rezultata, živi bili pa vidjeli.......


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 01:12

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Ja trenutno imam cheat day jednom tjedno, subota do sada i isprobavam nekaj na kaj sam naletio u programima za fat loss......a to je da se ubijm ko prasac taj jedan dan u tjednu, jedem sve, pazim da to budu gluposti, pizze, hambici, slatko, sladoled i to u ogromnim kolicinama, 3x vise kalorija od unosa tokom tjedna.......po teoriji trebao bi time ubrzatio svoj fat loss jer kad dođe do stagnacije navodno je stvar hormonalne prirode i time se poigras s tijelom i malo ga zavraš.........naravno ostatak tjedna strogo pazenje prehrane.......
Bumo vidli kud bu me to dovelo, za sad nakon 3 takva tjedna ne vidim štetu na sebi, korist još necu mjerit jer moram mjenjat nacin treninga i prehrane, ovo je samo štih proba
Sad il bum prasence il bum dobrih rezultata, živi bili pa vidjeli.......


 

Možeš odmah taj dan i sljedeci vidjeti promjenu ako ideš tim sistemom

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 01:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Ja trenutno imam cheat day jednom tjedno, subota do sada i isprobavam nekaj na kaj sam naletio u programima za fat loss......a to je da se ubijm ko prasac taj jedan dan u tjednu, jedem sve, pazim da to budu gluposti, pizze, hambici, slatko, sladoled i to u ogromnim kolicinama, 3x vise kalorija od unosa tokom tjedna.......po teoriji trebao bi time ubrzatio svoj fat loss jer kad dođe do stagnacije navodno je stvar hormonalne prirode i time se poigras s tijelom i malo ga zavraš.........naravno ostatak tjedna strogo pazenje prehrane.......
Bumo vidli kud bu me to dovelo, za sad nakon 3 takva tjedna ne vidim štetu na sebi, korist još necu mjerit jer moram mjenjat nacin treninga i prehrane, ovo je samo štih proba
Sad il bum prasence il bum dobrih rezultata, živi bili pa vidjeli.......


 

Možeš odmah taj dan i sljedeci vidjeti promjenu ako ideš tim sistemom



Ne kužim kaj si mislio pod time, daj objasni pls
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 07:29
meni je oke tjedno, sam živim i pripremam si kak meni odgovara... možda nešt maznem a da ne bi smio, al vikendom sam s curom koja može potamanit brdo pomfria s kruhom i sirom u š0 navecer, popit 2 litre kole itd itd.. a da i dalje ima 48 kg, i vide joj se trbušnjaci... i moja prehana joj urnebesno smiješna pa onda i ne pazim tolko
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 07:57
u zadnje vrijeme stalno neznam koji mi je, otkako sam prestala sa teretanom i prešla na pilates zbog skolioze i lordoze ne pazim ko prije
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 08:43
nedjeljom si dopustim sto god mi srce zazeli..( a i preko tjedna ponekad pojedem sto god) ... mislim, nisam vise na dijeti da stalno pratim apsolutno sve sto jedem i da se lose osjecam zbog toga... znam sto je dobro sto nije, al boze moj.. prolupali bi kad bi se za cijeli zivot odrekli junk-a... on nas jos ponajvise usreci od sve hrane koju jedemo... priznajte... samo zato jer je junk  ... i od sveg junka, jedino  sam slaba na cokolade, slatko...  na pizze i hamburgere i pomfri uopce ne pomislim.. ponekad mi pizza zamirisi pa pojedem cut, al to je stvarno rijetko, al zato kad vidim cokoladu... ufff.... to je tesko zaobic
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 08:56
Junkie sam kak mi dođe, ne zamaram se previše dok ne primijetim da mi škodi na bilo koji nacin, pa se discipliniram.

Zapravo najviše pretjeram s ovim ljetnim vocem, znam se nakrkat jagoda i višanja a junkiram u pravom smislu rijeci najviše kad mi je zima pa mi se javi potreba especially za tamnom cokoladom

Tu i tamo uleti neki Kinder Bueno i sl. ili one Frutabela coko plocice s muslijem i suhim vocem, puding ili ice cream


Inace se nastojim disciplinirat. Isto mi je dosta komadic, keks-dva da se izguštam. Drugacije mi izgubi gušt.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 11:29
Originally posted by Blia Blia wrote:

zoki, a kolko cesto ti griješiš? koji je tebi omiljeni junk?


Moja greška je slatko - pojedem gotovo svaki drugi dan barem po red cokolade..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 11:37
hehehee ja fala bogu nemam s tim problema, kraj kreveta, na
stolici pored glave mi stoji vec tjedan dana otvorene
cokolada koju je mali ostavio kod mene, ali uopce ju ne
vidim nit doživljavam.......
zato me vise konkretna klopa privlaci
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:09
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


zato me vise konkretna klopa privlaci



Dođi kod mene - ja uvijek imam crnog vina, pršuta i sira! A imam ga - za goste! šta ceš - polu slavonka, polu dalmatinka!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:14
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Ne kužim kaj si mislio pod time, daj objasni pls
  

Ako se nisi dobrano praznio prethodnih dana (kroz treninge i kalorije) i uneseš hrpu junka i to sve ne pokenjaš i istociš u wc šolju i slj dan imaš kg, dvije, tri više nego jucer i cijeli si zavodnjen onda si vjerojatno zabrljao negdje.

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:18
hehehehe, mmmmmmm sve ono kaj najvise volim , nadam se imas
dovoljno toga doma   
Ponekad si pomislim da sljivis mucenje i vjezbanje, da mi
je sam zivjet na moru, jest prsut, sireke fine, vino , ribu
i gustat po cijel dane
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ne kužim kaj si
mislio pod time, daj objasni pls
  

Ako se nisi dobrano praznio prethodnih dana (kroz
treninge i kalorije) i uneseš hrpu junka i to sve ne
pokenjaš i istociš u wc šolju i slj dan imaš kg, dvije,
tri više nego jucer i cijeli si zavodnjen onda si
vjerojatno zabrljao negdje.

 


Ma pazim strogo kroz cijeli tjedan sve, 6-7 obroka,
strogo kontroliranih , tocan unos kalorija svaki dan i
pridrzavanje treninga ...
taj dan jesam napuhnut jer pojedem brdo hrane, a drugi
zapravo postim, tj na 2 shakea sam samo, no do nekih š3h
i nemam potrebu za hranom.....
Prosao je 3-ci vikend od kada to radim, vaganje je jednom
tjedno i nisam dobio niti grama viska........
navodno bi tim overfeedingom trebao malo boostat razinu
leptina i malo zavarat tijelo na povecano lucenje istog
kako bi potaknuo na dodatni fat loss u trenucima kada
trebam probit plato i krene stagnacija.
Misicnu masu nebi trebao izgubiti drugi dan zbog tog
povecanog lucenja hormona....
Time zelim ubit 2 muhe, produziti napredak u fat losu i
ubiti zelju za junkom i hranom koju inace godiname nisam
jeo i ne jedem inace.......

nemam iskustva u praksi sa time jer do sada niakda nisam
isao na rezanje kakvo sada zelim pa isprobavam za sad ovu
metodu........
Ako imas drugih prijedloga koje si osobno koristio sam
ili kod nekog samo reci.....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 21:44
Znaci - najviše patite na cokoladu i slatko.. a to je tako obicno.. bitno je biti umjeren i biti kontroliran da ne unosimo š cokoladu dnevno vec eventualno š kockicu.
Meni coxa iza treninga fino legne..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.