New Posts New Posts RSS Feed - Koliko cesto griješite s junkom? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko cesto griješite s junkom? :)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko cesto griješite s junkom? :)
    Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:58
Znaci.. koliko cesto griješite s junkom - nije bitno koji je to.. da li je kolac, pizza, pivo, bijeli kruh, big mac, velika cokolada i sl.

Koliko cesto? Da vas cujem?
Oni koji su na masi.. ne trebaju odgovarati u ovoj temi..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:12
dosta cesto... zato mi spojleri još uvijek stoje

pive!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:45
Originally posted by mesek mesek wrote:

dosta cesto... zato mi spojleri još uvijek stoje

pive!


Koliko cesto ih piješ i u kojim kolicinama?
 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:47
a ovisi, sad se zaredalo nekoliko vikenda (bolovanje i pauza) kad sam ih dosta smlatio, mislim da u subotu cak š0-ak

al eto, danas nakon 3 tjedna pauze bio ponovo u teretani, umro sam skoro
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:52
š dan u tjednu je 'grešan' (nedjelja uglavnom), pa cijli dan jedem sve i svašta, a ostalih 6 dana u tjednu pazim da ne griješim...ali recimo da bude još š-2 mala grijeha u obliku kockce cokolade ili pizze, lasagna
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:02
Originally posted by mesek mesek wrote:

a ovisi, sad se zaredalo nekoliko vikenda (bolovanje i pauza) kad sam ih dosta smlatio, mislim da u subotu cak š0-ak

al eto, danas nakon 3 tjedna pauze bio ponovo u teretani, umro sam skoro


Da, ovo je opako - š0ak komada.. malo lakše s time..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:04
Originally posted by Blia Blia wrote:

š dan u tjednu je 'grešan' (nedjelja uglavnom), pa cijli dan jedem sve i svašta, a ostalih 6 dana u tjednu pazim da ne griješim...ali recimo da bude još š-2 mala grijeha u obliku kockce cokolade ili pizze, lasagna


Blia, znaci 6 dana u tjednu ne unosiš šecer ako nije iza PWMa, ne jedeš cokoladu za vrijeme dana, ili ipak uleti nešto? Napisala si sad i pizzu.. cek, pa to je junk..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:13
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by mesek mesek wrote:

a ovisi, sad se zaredalo nekoliko vikenda (bolovanje i pauza) kad sam ih dosta smlatio, mislim da u subotu cak š0-ak

al eto, danas nakon 3 tjedna pauze bio ponovo u teretani, umro sam skoro
Da, ovo je opako - š0ak komada.. malo lakše s time..



eeeeee, znam...
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:28
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Blia Blia wrote:

š dan u tjednu je 'grešan' (nedjelja uglavnom), pa cijli dan jedem sve i svašta, a ostalih 6 dana u tjednu pazim da ne griješim...ali recimo da bude još š-2 mala grijeha u obliku kockce cokolade ili pizze, lasagna
Blia, znaci 6 dana u tjednu ne unosiš šecer ako nije iza PWMa, ne jedeš cokoladu za vrijeme dana, ili ipak uleti nešto? Napisala si sad i pizzu.. cek, pa to je junk..


a to ti je moja zdrava pizza (int. tijesto, sa mmmmmrvicu sira i sa purecom šunkom), ali bude u malo vecim kolicinama pa eto - spada u grešne stvari ista stvar je sa lazanjama, ali to je otprilike š-2 puta mjesecno pa nije toliko bed-

a što se tice šecera - da, 6 dana pazim, 7. dan si dopustim sve! ona jedna kockica u tih 6 dana je zanemariva, zar ne? ipak se radi samo o kockici, obavezno prije treninga da je mogu istopiti!

Edited by Blia
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:29
zoki, a kolko cesto ti griješiš? koji je tebi omiljeni junk?
Back to Top
rider View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rider Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:31
iskreno previse,,,najgore pizza ili slatko,,,ali budi ti kuhar i smršavi,da se nisam toliko puta zajebo sad bi pao 25 a ne š6 kg!!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:37
cokolada - upravo!!!  Mama mi je donijela neke pralinice sa lješnjakom prije par dana, tako da sam ih sad gledala na tom tanjuricu.... Mljac! Morala sam liznuti jedan! 

 Pizza.... Hm.... Možda krišku u 2, 3 mj.

Big Mac - probala jednom u životu, prije nekih š2 god. Bljak.

Kolac - heh, jucer sam kod frendica uzela 2 griza makovnjace.

Kruh? Uh.... Ne sjecam se kad sam ga zadnji put kupila, ali zato padam na one male pogacice koje ti tople serviraju u restoranu!!!! Grrrr...... Jednostavno te zovu!

Kao što se dalo primijetiti - znam zgriješiti, ali to je griz, dva, tek toliko da si zadovoljim znatiželju, ali sad da bih sjela i pojela cokoladu - to nisam nikad radila - pa necu ni sad, pod stare dane!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:46
Gresim sa slatkisima vecito, sa ostalim stvarima bas retko. Sta cu, njih prosto ne mogu - i necu da se odreknem
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:01
2 griza makovnjace? Kriška pizze? Aaaaaaaa.... gdje se
kupuje ta dosljednost i samokontrola?!!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:13
Originally posted by Ann Ann wrote:

2 griza makovnjace? Kriška pizze? Aaaaaaaa.... gdje se
kupuje ta dosljednost i samokontrola?!!


Hehe... E vidiš, to ti je zapravo cista znatiželja. Uuuuubila bih da saznam kakvog je okusa neka hrana, uzmem griz i mirna sam.

Sad znaš zašto je decko daaaavnih dana prestao uzimati 2 deserta nakon klope:
- Deeeesert! Deeesert! Želim tiramisuuuuu! Ili palacinke s orasima i brrrrrdo cokoladeeeeee!
 a onda uzmem griz i mirna - a on mora (jer ne može gledati cijeli tiramisu na mom tanjuru ) pojesti i moje! hihiihhi
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:38
Originally posted by Theia Theia wrote:


Originally posted by Ann Ann wrote:

2 griza makovnjace? Kriška pizze? Aaaaaaaa.... gdje se
kupuje ta dosljednost i samokontrola?!!
<br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">Hehe... E vidiš, to ti je zapravo cista znatiželja. Uuuuubila bih da saznam kakvog je okusa neka hrana, uzmem griz i mirna sam.</span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">Sad znaš zašto je decko daaaavnih dana prestao uzimati 2 deserta nakon klope:</span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153); font-weight: bold;">- Deeeesert! Deeesert! Želim tiramisuuuuu! Ili palacinke s orasima i brrrrrdo cokoladeeeeee!</span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);"> a onda uzmem griz i mirna - a on mora (jer ne može gledati cijeli tiramisu na mom tanjuru </span><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">) pojesti i moje! hihiihhi</span>



ajme, to se zove ljubav
stvarno svaka cast i ja sam se pitala od kud ta samokontrola...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.