New Posts New Posts RSS Feed - koje proteine izabrati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koje proteine izabrati

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2008 at 21:27
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

Originally posted by X-X-L X-X-L wrote:

 ja koristin o dymatiza elite whey od cokolade i zadovoljan san
 

i ja ga mislim sad uzet, iako mi se ukazala dobra prilika da za neke jeftine pare uzmem twinlabov whey(300kn/2,3kg)...jel se taj elite pjeni?



ovisi o okusu
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2008 at 23:06
Iso š00, 2.3 kg, od dymatizea, okus vanilije sa 90% masenim udjelom proteina. D3m0n??
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 00:43
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Iso š00, 2.3 kg, od dymatizea, okus vanilije sa 90% masenim udjelom proteina. D3m0n??


iso nisma pio jer mi je malo prevec para kad mogu kupit skoro 4 kg izolata,ali eto pio sam elit i da vanilija se pjeni dok kod cokolade nisam imo skoro nista.Ako nisi znao cokolada ima š% manje proeina nego npr vanilija po dozi.Ali opet okus cokolade meni je jeidni koji mi prolazi,vanilija me podsjeca previse na sladoled pa nakon par dana mi se pocme gadit pa pijem skorz na silu.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 13:37
Ja sam prvo koristio isoš00 od cokolade i zgadio mi se baš zbog preintenzivnog okusa, a od vanilije mi je fenomenalan, baš zbog blagog i finog okusa vanilije.. Inace sam potrošio oko 2 kile od cca 4-og mjeseca, pa sad uzimam novi. 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 13:57
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Ja sam prvo koristio isoš00 od cokolade i zgadio mi se baš zbog preintenzivnog okusa, a od vanilije mi je fenomenalan, baš zbog blagog i finog okusa vanilije.. Inace sam potrošio oko 2 kile od cca 4-og mjeseca, pa sad uzimam novi. 


to je jako malo.Meni 2.25 kile bude mjesec dana.

ne racunajuci matricu i kazein
  

Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 15:07
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Ja sam prvo koristio isoš00 od cokolade i zgadio mi se baš zbog preintenzivnog okusa, a od vanilije mi je fenomenalan, baš zbog blagog i finog okusa vanilije.. Inace sam potrošio oko 2 kile od cca 4-og mjeseca, pa sad uzimam novi. 


to je jako malo.
  

Zapravo, trebalo bi biti odrnuto, tj. hvaliti se da ti treba dugo da potrošiš whey. Klasicni obrok još uvijek ima određene prednosti. No potrošnja wheya ipak ovisi o tome koliko ga stavljaš u obrok, koliko puta dnevno, je li svakodnevno itd...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 15:17
Slažem se sa hammom!! 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 15:35
pa moje jest svakodnevno i to samo ujutro i poslje treninga ga pijem.

Dok kazein konzumiram uvjek navece uz neki sir ili jogurt

matricu oko rucka(ponekad) uz piletinu i slicno

Posto sma na masi sad i treba mi takav rezim

kada krene defka prebacit cu se na drukciji rezim koji ce ukljucivat samo whey i u dane treninga kazein,a preko dana matricu da si ubrzam metabolizam prvih 3 tjedna.nakon toga matricu cu izbacit i krenut na proteinske obroke izbacivajuci ugljikohidrate iz dnevnog unosa za 80%.itd itd
 
eh da hamm jbg ne moze njemu od 70 kg i meni od 97 trenutno bit isti unos.


Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 15:55
Samo ti rokaj po svemu tome, mene zanima kolko love te sve to dođe mjesecno i da li zaista misliš da se sve to uklapa u zdrav i uravnotežen život?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 16:05
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


 
eh da hamm jbg ne moze njemu od 70 kg i meni od 97 trenutno bit isti unos.

Upravo sam i na to htio ukazati pod svojom primjedbom.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 16:11
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


 
eh da hamm jbg ne moze njemu od 70 kg i meni od 97 trenutno bit isti unos.

Upravo sam i na to htio ukazati pod svojom primjedbom.


Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 16:37
Ajd odgovori na pitanje molim te, može? 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 19:20
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Samo ti rokaj po svemu tome, mene zanima kolko love te sve to dođe mjesecno i da li zaista misliš da se sve to uklapa u zdrav i uravnotežen život?


ima li prvi dio pitanja ikakve povezanosti s drugim dijelom?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 19:50
  ovakva pitanja u vezi tuđeg novcanika su mi uvijek bila smiješna
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 22:08
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Samo ti rokaj po svemu tome, mene zanima kolko love te sve to dođe mjesecno i da li zaista misliš da se sve to uklapa u zdrav i uravnotežen život?


ima li prvi dio pitanja ikakve povezanosti s drugim dijelom?


naravno da nema.prvo i osnovno moj uravnotezen zivot ne moze bit i tvoj pposto je moj i tvoj organizam a i kilaza a i navike totalno drukcije,a isto tako i vrsta stvari kojim se bavimo.ja ne kupujem svaki mjesec proteine i ostalo vezano.ja pljunem 3k kuna pa sam miran pol godine.tako se najvise isplati uzimat na kolicinu jer se dobiva ekstra popust a i prodavaci te zapamte pa jos dobijes i njihov.Uostalom mislim da zivim puno zdravije nego it jedan nogometas.

Prvo i osnovno to se moze vidit kako nogometasi izgledaju kad ostare,kako brzo dobivaju sjede i koliko koza im brzo stari,koliko oboljevaju i koliko su tokom svojih treninga cesce podlezni prehladama i bolestima.Ja dok pada snijeg iz teretne idem u majci tankoj doma(ne noseci cak ni potkosulju ispod,naravno ne svaki put ali znalo se desit jer sma namjerno htio) i nisam se razbolio (gripu,prehladu ili nesto teze) vec kojih dobrih dvije godine.
Zna me mozda svaki drugi mejsec sputat umor kad ne uspijem uloviut dovoljno sna ali to je sve.

zatim pogledaj nekog bivseg bb(ne racunam one ljude koji su bili pokusni kunici za svaka sranja) kako izgleda s 60 godina i jednog dobrog nogometasa u tim godinama i sve ce ti biti jasno.

Originally posted by Lega Lega wrote:

  ovakva pitanja u vezi tuđeg novcanika su mi uvijek bila smiješna


apsolutno se slazem
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 23:03
A di nisi ti slucajno jedan od tih preprodavaca :-))) ??
Apsolutno se slažem da se nogometaši brže troše i brže stare od sportaša rekreativaca jer ipak su to veca psihicka i fizicka opterecenja.
Baš zato mi još više ide u prilog cinjenica da i kraj takvih stresnih treninga i utakmica uspijem održati zdravlje i dobru kondiciju.

Btw.Ne znam od kud ti podaci o 60 godišnjim bivšim body-builderima hahaha



 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.