New Posts New Posts RSS Feed - koje proteine izabrati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koje proteine izabrati

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koje proteine izabrati
    Posted: 20 Lipanj 2008 at 13:29
visok sam š82 cm i imam 75 kg i želio bih izgraditi kvalitetnu mišicnu masu...molim vas ako mi može tko dati neki savjet...hvala... 
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2008 at 14:14
molim vas odgovorite mi nekim savjetom...puno sam citao o proteinima i želio bih kupiti neke za povecanje kvalitetne mišicne mase...koje proteine preporucate?...molim vas ako imate i neki program prehrane da mi ga napišete ili ostavite neki link...još jednom hvala... 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2008 at 15:20
Originally posted by coflek coflek wrote:

visok sam š82 cm i imam 75 kg i želio bih izgraditi kvalitetnu mišicnu masu...molim vas ako mi može tko dati neki savjet...hvala... 


Originally posted by coflek coflek wrote:

molim vas odgovorite mi nekim savjetom...puno sam citao o proteinima i želio bih kupiti neke za povecanje kvalitetne mišicne mase...koje proteine preporucate?...molim vas ako imate i neki program prehrane da mi ga napišete ili ostavite neki link...još jednom hvala... 


Hrana. Proteini iz hrane (meso, riba, jaja, sirevi, mlijeko itd). Whey je samo zamjena za obrok koja olakšava unos proteina.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2008 at 16:09
imaš li možda neki program prehrane koji bih mogao koristiti?...mislim kupiti Ultra whey pro proteine od universal nutritiona pa što mislite o njima?... 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2008 at 16:29
Originally posted by coflek coflek wrote:

imaš li možda neki program prehrane koji bih mogao koristiti?

Search po forumu za pocetak!

Originally posted by coflek coflek wrote:

..mislim kupiti Ultra whey pro proteine od universal nutritiona pa što mislite o njima?... 

Koliko novaca toliko i muzike kako kaže stara narodna, za pocetak nije loše. Loša topivost, grudice, dosta sladak, pjeni se i zavisi od okusa.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2008 at 16:47
Možeš li mi savjetovati neki program prehrane?...ali ne samo za jedan dan ako može što raznovrsniji program da ne jedem jedno te isto svaki dan...
 
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 12:40
molim vas ako netko zna nešto o ovom proizvodu neka mi kaže...isplati li ga se kupiti?...cilj mi je povecanje mišicne mase...imam 72 kg visok sam š80 cm...molim vas za neki savjet... 
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 13:17
  Ultra whey pro je proizvod universal nutritiona...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 14:47
Originally posted by coflek coflek wrote:

molim vas ako netko zna nešto o ovom proizvodu neka mi kaže...isplati li ga se kupiti?...cilj mi je povecanje mišicne mase...imam 72 kg visok sam š80 cm...molim vas za neki savjet... 

Sve što netko drugi može znati (osim okusa, topivosti i sl), možeš i ti. Na heliks.hr potražiš proizvod i vidiš sastav, odnosno % proteina.
Da se razumijemo, teško da ce netko primijetiti razliku u whey-u (možemo se jedino voditi % proteina na naljepnici no i ona je upitna kdo nekih proizvođaca - kojih? ne želim o tome), jer whey je samo dio prehrane, puno veci komad otpada na krutu hranu (u vecini slucajeva).

Bolje i taj whey nego nijedan. Slobodno uzmi za pocetak.

Whey nije nikakv cudotvoran prašak, obicna zamjena/nadomjestak za proteine iz regularne hrane, a upravo je to mit da se od whey-a povecava mišicna masa. Povecat ce se mišicna masa i da povecaš unos proteina iz hrane.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 14:51
ok...hvala ti...a što si ti na pocetku koristio? 
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 14:53
ako prestanem piti proteine i nastavim hodati u teretanu nece mi se olabaviti dobivena masa?nece se pretvoriti u salo? 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 21:13
Originally posted by coflek coflek wrote:

ako prestanem piti proteine i nastavim hodati u teretanu nece mi se olabaviti dobivena masa?nece se pretvoriti u salo? 


Joj ljudi moji :) Proteini nisu nikakav bauk, ti proteine unosis i putem prehrane, meso je izvor proteina, sir, jaja, riba itd itd. - sve je to izvor proteina samo sto ti nakon treninga popijes u obliku shakea i koji je malo bolje poslozen u omjerima P / UH / M tako da ti taj obrok 'dobro' sjedne nakon treninga.

Nece ti se nista dogoditi, misici se nece pretvoriti u salo ako prestanes piti proteine.
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 12:23
hvala...koje proteine preporucate za pocetak?
 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 12:40
Originally posted by coflek coflek wrote:

hvala...koje proteine preporucate za pocetak?
 

Jel ti to nas provociraš?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 12:54
ne...samo pitam...znam da si mi rekao da je ultra whey ok za pocetak...samo pitam ako što  drugo preporucate...
 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 17:20
 

evo ja ti preporucam taj ultra whey pa pocni
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.