New Posts New Posts RSS Feed - Kava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kava

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:25
koncentracija je na nivou od kave pa mislis da si "jaci" uglavnom, nije loše ni prije kardijanja (bicikli) popit jednu bez secera i mlijeka, evenutalno sa stevijom zasladis. isto ce ti dati boost. je jedem jedno 2h prije treninga, a pola sata prije popijem kofi
cookies are for pussies
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 10:03
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koncentracija je na nivou od kave pa mislis da si "jaci"



Poslije popijene kave osjecam se ko Popaj kad pojede špinat LOL
Never give up
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 10:04
Ja vec godinama pijem cca 2dcl kave dnevno, crna truska, natren i mrvica mlijeka (manje od pola dcl)u veliku šalicu ujutro - to popijem i mirna sam cijeli dan.
U bilo kojem drugom dijelu dana mi kava teško sjedne na želudac, ne paše mi previše. A nescafe instant kave mi nisu niti približna zamjena za ovo. možda iz navike...
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 17:18
najvise koristi od kofeina cete imati na prazan zeludac jer tada tijelo "stoji" prazno i vapi za bilo cime, unesete kofein, tijelo prepozna i u kratkom roku boom, unesite na prazan zeludac limun i sl. bolit ce vas zeludac, naravno govorim generalno, dosta je i individualno, na vama je da isprobate. Takodjer, sto sam mogao primjetiti, na ketogenoj dijeti u kojem god trenutku popijem kavu, djelovat ce jer nisu prisutni UH i nema naglih skokova inzulina sto zbunjuje tijelo i receptore prilikom unosa kofeina. Isto tako, oni koji su na IF-u imat ce velike koristi od zelenog caja i kofeina.
24/7
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.