New Posts New Posts RSS Feed - Kava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kava

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kava
    Posted: 11 Srpanj 2013 at 19:40
dragi moji :)
neki dan me prijateljica koja je rekla da se okrece novom,zdravijem nacinu zivota pitala o kavama u kaficima i rekla sam joj da su sve te mocke,lattei,cappuchini...sh*t natrpani secerom.onda mi je rekla da i onako tonikad ne pije,neg produzenu kavu s mlijekom i zanimalo ju je koliko ona ima kcal i UH.posto ja u kaficu pijem sam esspreso,caj il mineralnu nisam joj znala rec,a nisam nigdje ni na netu nasla nekakav konkretan podatak.paa eto stp vi mislite o produzenoj kavi s mlijekom,o onoj maloj salici kave,koliko ima kcal i Uh(bez srcera,naravno ;) ) ii izmedu ostalog,jel dobar izbor?
a kad sam vec kod toga,sto vi pijete kad izadete "na kavu" :))
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 19:59
Ja pijem kavu s mlijekom bez icega. Ionako pijem radi arome a ne okusa. Doma si napravim s malomasnim mlijekom.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 20:09
isto kava s mlijekom bez šecera
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 20:11
Kava bez mlijeka bez secera
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 20:12
ja vam pijem vani esspreso a kuci si napravim nessicu(gold) s dvijr stevije,bez iceg drugog

a zna li tko koliko imaju kalorija te kave s mlijekom u kaficima?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 20:20
http://www.runnersworld.com/nutrition-for-runners/quick-bites-make-your-coffee-healthier
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 20:41
ovisi koliko mlijeka stave jer se stavlja punomasno ono, možeš si pogledat koliko je to mlijeko u trgovini u kalorijama i dodat na to 10 kalorija i to je to, kava je jako niskokaloricna tipa maks 10 kalorija po šalici, inace ja ju pijem straight up black :D (još kad mi stara 3 deci složi u stanju sam 2 treninga za redom odradit :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:09
hm...dali je u pitanju kava crna turska? ili nessica kako je mi zovemo bez šecera i mlijeka naravno...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:22
mett,nije ona 3u1 mjesavina i slicno,prava instant gold nescafe kava...
mahh,sad si nes kontam,te salice su im oko 2 dcl,i ak uzmemo da je 1 dcl mlijeko to je ~50 kcal...e sad predpostavljam da u tim kavama nema ni pol dcl mlijeka tak da bi mogli racunat 50 kcal,sto vi mislite?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:29
pa na to sam mislio nesscafe gold...ne znam dali ima isti ucinak ta i crna kava ...mislim jel neka razlika :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:42
vidis,nisam o tom nikad razmisljala,al nekako brijem da nea nekakve ekstra razlike,svaka crna nezasladena kava bez mlijeka je dobrodosla :))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:45
Treba se raspitati ako saznaš javi mi zainteresiran sam mnogo :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 21:56
Gold i crna obicna kava je isto.. samo sto je kava smrvljena, Gold zrnata.. ja osobno taj Gold sa kipucom vodom prelijem i popijem..

Moram iznova procitat doma, zasto kava u kombinaciji s mlijekom i secerom nije dobra.. zaboravih..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 22:14
za mene je svaka nessica sh*t. citala sam negdje da otpatci od zrna kave idu u te instant kave. Ja i dalje ostajem uz crnu tursku bez secera bez mlijeka, 1, 5 dcl ujutro prije treninga i druga popodne iza rucka
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 22:15
E hvala ti na informaciji :D Ma ja pijem jednu sa 1 žlicom šecera i mlijka,razmišljam prije treninga ubaciti još jednu ali samo crnu kavu bez icega :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 22:18
mene baš digne na treningu.. al dobro ja inace imam nizak tlak pa ako ne popijem onda mi na pressi i lednoj ekstenziji zuji u ušima
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.