New Posts New Posts RSS Feed - Katniss-Let the games begin!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Katniss-Let the games begin!

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:53
Zna Davor :PPP

salim se malo.. svaka cast, rezultati su bas vrhunski..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:54
 zika - hvala :)

dalila- me nedaju se cice LOL to malo variraju jer to ja valjda krivo mjerim LOL vec me sprdaju frendice da kak mršam same me sise, valjda ce i one malo past sad po ljeti da baš nebum neproporcionalna LOL

a davore Star kaj bi ja bez tebe LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 17:02
Bravo curo, ovo je odlicno Clap Clap I ja bih rekla da je više izgubljenih kg u pitanju, stvarno je velika razlika! Super ste, stvarno svaka cast svima Thumbs Up

Voljela bih da svi ostanete s nama, da vas možemo pratit i dalje - ne dopustite da ovo bude vaš kraj, sad tek treba pocet radit Clown
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 19:41
hvala ti gymka, al ipak nije više izgubljenih kg :) no bit ce definitivno sad po ljeti.. Wink
baš sam te to htjela pitat.. htjela bi dalje biti tu aktivina, jel se može ova moja tema preselit na tranformaciju ili da otvorim tamo novu? 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 19:46
Veselim se novim uspjesima i slikama Wink

Po meni bi bilo super da ove teme ostanu tu di jesu, da ništa ne diramo samo da nastavite dalje. Ako se Zoki slaže, neka bude tako, sve na jednom mjestu! Da pratimo naše kandidate dok ne dodju novi, a onda cemo vas negdje preselit Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 19:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Veselim se novim uspjesima i slikama Wink

Po meni bi bilo super da ove teme ostanu tu di jesu, da ništa ne diramo samo da nastavite dalje. Ako se Zoki slaže, neka bude tako, sve na jednom mjestu! Da pratimo naše kandidate dok ne dodju novi, a onda cemo vas negdje preselit Big smile

a onda cete nas zanemariti Tongue

Cry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 02:20
 aha, okej može, javljat cemo se onda mi koji cemo htjeti i dalje tu :)
nadam se da davorova ponuda i dalje stoji da nastavimo i preko ljeta radit još jace nego dosad, da mi još mrvicu pomogne s kojim savjetom Embarrassed

pa nece slavonko Wink šarmirat cemo mi njih LOL btw cestitam ti na nagradi, lijepo baš,potroši pametno Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 10:32
Bez brige, necemo vas zanemarit Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 10:59
evo samo da se malko javim.. krenula sam s intenzivnim vježbanjem kao uvertirom za p90x koji cu pocet za 2 tjedna.. sad idem se jako spremit da dobim još kondicije i snage za to izdržat.. ako ima netko kakove savjete Wink

ne moram ni reci da me sve boli, jucer sam vježbala 50 minuta prijepodne i još sat vremena popodne (bilo mi dosadno LOL)

a trening mi se sastoji od:
15 puta cucanj
15 puta s gumom za biceps
15 puta iskorak
15 puta s gumom za triceps
n puta sklek na stolici
15 puta gumom za rame
n puta sklek na podu
15 puta cucanj s gumom

i to tako u 3 ciklusa

zatim radim po youtube: razne ledjnjake, 8 min abs, 8 min za guzu i noge, i onda za kraj 10 minuita joge za pocetnike da se istegnem ...

jel to okej? jucer sam to odradila 2 puta, ali samo s jednom jogom navecer.. znam. malo sam pretjerala i sad jedva hodam LOL od sad cu radje radit 4 ciklusa umjesto 3 plus sve ostalo jednom dnevno Wink


Edited by katniss - 17 Srpanj 2012 at 11:02
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 11:16
koliko si platila tu gumu? baš sam se i ja raspitivala o njoj i našla sam hrpu vježbi...samo ju još moram kupiti LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 11:26
uzela sam je u intersportu za 90 kn, imaš ih po jacinama, ja sam uzela broj 2, dobiš ih dvije, pa ako ti je jedna preslaba možeš sa dvije radit http://zena.hr/images/clanci/446_big.jpg evo ovak izgleda Wink
ove jace jacine dakle 3, 4 su skuplje al max do 120 kn.. 
je ima hrpoa vježbi za radit, ja cu ih rotirat svaka par dana s gumom.. presuper je..Wink
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 11:46
Ja sam jednu dobila uz dvd s vježbama i jednu sam vece težine kupila za 50-ak kn, ali imaš nešto jeftinije ovdje: http://www.emmezeta.hr/sport/sport-i-razonoda/fitness/21149/rastezljiva-guma-za-aerobic/ Takodjer ako imaš karticu pogledaj u Metrou, znaju imati dosta povoljno takve stvari Wink
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 12:02
ovo u emmezeti nije skupo... prošetat cu danas s frendicom da vidim jel ima Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 12:27
da ja sam ocito preplatila,,, a debil, kaj ocekivat kad kupuješ u intersportu na jelacic placu u zagrebu LOL al dobro, bar sam dobila dvije, kad ojacam da radim s obje.. ili ako se jedna ošteti (tješi se sinko samo kad si mogla kupit za 30 kn LOL) hehe


Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 13:03
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ovo u emmezeti nije skupo... prošetat cu danas s frendicom da vidim jel ima Big smile


Ja sam bila nedavno i bilo je guma, tražila sam gripove za jacanje stiska, ali toga nije bilo LOL
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 14:53
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ovo u emmezeti nije skupo... prošetat cu danas s frendicom da vidim jel ima Big smile


Ja sam bila nedavno i bilo je guma, tražila sam gripove za jacanje stiska, ali toga nije bilo LOL

jooj to ja imam doma, to sam ko mala stalno bratu krala i igrala se s tim LOL vrtila po podu ko kotacic LOL

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.