New Posts New Posts RSS Feed - Katniss-Let the games begin!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Katniss-Let the games begin!

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Katniss-Let the games begin!
    Posted: 25 Travanj 2012 at 12:15
 Evo i ja se došla prestavit Wink
Imam 22 godine, studiram u Zagrebu, inace sam iz Podravine. 
Citam vas vec par mjeseci, pokupila sam dosta savjeta, ali eto sama nisam uspjela baš nekaj napraviti u vezi sebe, pa sam došla po malo pomoci, steci neke dobre navike vježbanja i prehrane Smile

Kaj se tice iskustva u vježbanju, to je plivanje. Htjela bi da tko me bude trenirao i dalje da imam barem jednom tjedno plivanje. Išla sam u teretanu kad sam imala tjelesni na faksu, pa sam i neke osnove u vezi ponašanja sa spravama naucila. 
Ostalo, voljna sam upisat teretanu (našla sam jednu jako blizu koja mi paše, a i nagovorila frendicu da idemo od 5. mjeseca) tako da sam voljna primiti savjete kaj da radim u teretani koje dane i kako.
Inace sam prije sama vježbala po doma, neke standardne vježbe, trbušnjaci, pa za noge, ledje, ruke vježbice, ništa posebno, ali nije mi ni to teško. Kad sam tak redovita bila nisam imala problema s kilama, imala sam 54kg, ali došavši u Zagreb, sve je palo u vodi i nema se vremena, ne stigne se (laž, uvijek se ima vremena i stigne se) i ta ostala samozavaravanja. 
Par puta sam pocinjala sa Jillian vježbat, ali odustala Confused 

Eto, kaj se trenera tice, nemam nekih želja, tko želi radit s menom, ja ga prihvacam, htjela bi lijepu suradnju, slušat cu savjete (kolko mogu) Tongue zezem se, bit cu dobra i promise Embarrassed

E, sad mjere LOL
Vsina: metar i žilet : 166cm
Težina: 71.5 kg - vagala se za vikend doma, nemam vagu u zg da poslikam, mogu naknadno  postat sliku ako cu ici za vikend doma. 
Grudi: 102cm
Struk: 81 cm
Bokovi: 109cm
Noga(bedro) 62 cm
Ruka: 29cm

E sad slike Confused




Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Eto to je to od mojeg predstavljanja, ako ikog zanima kaj više, slobodno pita :)  
p.s. neznam kak se stavi da se tu slike vide, pa sam samo skopirala linkove, valjda je sve okej.. 


Edited by katniss - 04 Kolovoz 2012 at 10:56
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:49
katniss, probala sam na sve moguce nacine stavit tu slike al ne ide kao što inace ide Big smile Neka sad stoji ovako, možda se netko sjeti kako pa nek mi javi da editiram jer mi je trenutno magla u glavi Big smile

Inace, slike su super, sve po pravilima, sve ostalo štima koliko vidim...i to je to Wink

SrEtNo!!


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 17:30
okej gym :) jedino slike baš i nisu super LOL al nadam se da budu nakon nekog vremena Wink

još da mi se netko javi tko želi suradjivat s menom, jedva cekam da pocnemo i da sve krene konacno :)


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 17:50
magla se razbistrila cim sam pojela malo LOL Evo, sredih slicice... malo su velike, damn, ne mogu smanjit...al nek te ne brine to Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 10:46
Evo ja se javljam za rad s tobom :) ako si voljna slusat me i radit sve kako ti kazem :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 14:43
Imas facebook?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 23:33
 jeeej Wink
jesam, slušat cu te, nije mi problem radit po upustvima ;) 

nemam, deaktivirala ga pred par mjeseci Tongue imam skype ako pomaže? msn, gmail? Smile
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 00:08
Originally posted by katniss katniss wrote:

 jeeej Wink
jesam, slušat cu te, nije mi problem radit po upustvima ;) 
nemam, deaktivirala ga pred par mjeseci Tongue imam skype ako pomaže? msn, gmail? Smile


Skype pa cemo dalje se dogovarat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 17:22
ajme danas prva kušnja,.. bila u mulleri prijateljici po bombonjeru, ajme došlo mi da smažem sve cokolade po abecedi LOL al dobro suzdržala sam se i ponosna sam na sebe, mic po mic i bude lakše sve dalje.. 


Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 10:18
 evo mog prvog bloga, osvrta na protekli tjedan Smile

malo cu u par crta napisat kako mi je bilo ovaj tjedan.

dakle krenimo od PREHRANE: eto, Davor mi pomaže srediti prehranu. Radimo tako da 3 dana jedem smanjeno ugljikohidrate, a povecano proteine i masti. Cetvrti dan je dan punjenja i jedem sve (naravno zdravo, ne sad cokolade, bonbone, pomfrite i gluposti). 
Takodjer smo povecali broj dnevnih obroka, sve se vrti oko 4-5 obroka, ovisno kako sam na faksu :) 
Ako mi bude malo slabo, uvijek imam neku jabuku da se malo osvježim. 
Prvih par dana je bilo užasno, zapravo koga lažem,još uvijek je LOL Teško mi se naviknut bez slatkoga, ali nedam se. A posni svaku vecer mi daje prave izazove, igram se doslovno jedna vilica za mamu, jedna za tatu, baku, dedu, itd ... al pojedem ga uz povrce, uff Confused

TRENING: e, sad, od treninga imam 3 puta tjedno aerobik, 1-2 puta plivanje, plus jutarnje šetnje i treninzi snage koje radim doma. 
I, da sve me boli, al tu je andol c, pa prodje to brzo Wink

TRENER: Davor23 je odlican, možemo se sve dogovorit, prilagodit, nema nametanja mišljenja i pametovanja ni s jedne strane. Drago mi je da me razumije, pomaže, objašnjava, šalje linkove, usmjerava, zato Davore, jedno veliko HVALA. Hug

I malo OPCENITO samo još par rijeci... 
Bolesna sam, nahladila se jako, danas sam kašljala i probudila valjda cijeli dom ujutro. Užas, imam iskašljaj, samo da nije bronhitis Cry tako da vježbam s malo smanjenim intenzitetom od nedjelje, nadam se da cu se cim prije zalijecit, da mogu punom snagom nastavit vježbat. Navikla sam se u ovih tjedan dana, predivno se osjecam nakon treninga, umorno da, ali predivno jer sam napravila nešto u moju koristi. 

Eto da više ne duljim, samo se nadam da ce glupa prehlada, kašalj i khm, oni dani u mjesecu cim prije završiti, da se mogu upogoniti još više.

Do slijedeceg tipkanja svima kojima se dalo citat, a i nije šaljem Hug i Heart iz proljetnog Zagreba..
kissy kissy (morala sam  LOL)
 Katniss
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:45
Probaj drugi posni Wink ni meni se ne svidjaju svi, neki su stajali u frižideru dok ih nisam bacila jer mi okus nikako nije odgovarao, ali otkad sam našla dobar uopce nema problema Thumbs Up takodjer pomogne ako ga zamaskiraš u salatu Big smile
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:41
 ljudi imam kronicni popizditis Angry
ne mogu nac šugavi kabel od fotica Angry poludit cu, sve sam pretumbala, nema ga nigdje...a sigurno mi je pod nosom pa ga ne vidim, ali ko da je u zamlju propao!!! sat vremena ga vec tražim pokušavam bezuspješno ugurat karticu od fotica u laptop samo sam je zaglavila i jedva izvadila..
došla sam tu da se malo smirim :D prvo bum napisala mjere i osvrt, a onda pojela nekaj i išla još jednom pretumbat sve Confused

Grudi: 101cm  --> -1cm
Struk: 78cm --> -3cm
Bokovi: 105cm --> -4cm
Bedro : 59 cm --> - 3cm
Ruka: 29 --> isto 

E sad, naravno da vagu u šugavom zagrebu nemam, izvagat cu se u petak kad dodjem doma.. :) ako smijem zakasnit, nema veze ak dobijem nekakve kaznene bodove, znam da nije fer prema drugima, al takava je situacija kakva je..

Dojam o proteklom tjednu.. Eto po sebi vidim da napredujem, najviše sam izgubila u nogama i bokovima, to mi prvo mrša dok mršam.. to vidim i po hlacama koje mi pocinju visit na gizici i nogama.. 
Sve me boli, nema mišica koji ne osjecam, Davor me dobro drila, a i ostalo me iscrpi..

Želja za slatkim se smanjila, eto javno priznajem nisam mogla odlit kinder buenu u nedjelju i bio mi je toliko sladak da sam ga jedva pojela.. skroz sam se odvikla od toga, a mislim da je tu bio najveci problem.. ubacim koji badem i kikiriki kad me primi želja za slatkim i prodje :)

veliko hvala Davoru koji je dobar i sve se lako dogovorimo, nema tlacenja i mucenja... 

i za kraj, idem tražit glupi šugavi kabel, jer ako ga ne nadjem, ne mogu stavit slike, a to ne bu bilo dobro Cry
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:53
hehee tako sam i ja maloprije sve napisala i upload slika napravila i nesta struje kod nas kiša padala ko luda ja kontam šta ako nedodje kud onda
samo traži tu je on negdjeLOL samo tjera nas da se živciramo zbog ovakvih stvari
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:09
Opa! Ajde jedva cekamo slike, centimetri su super! Clap
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:23
hvala :) al zbilja ga nema, ko da je u zemlju propao, baš me to ljuti... idem dalje opet tražit možda se pojavi gdje :( ako ne, probat cu nabavit od nekog u domu, možda ima tko isti takav fotic.. pa sutra postavit slike... 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:06
katniss, kako stoji situacija sa foticem? Smile

Davore....izvještaaaajjjjjjjj Angry
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.