New Posts New Posts RSS Feed - kako dobit trbusne
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako dobit trbusne

 Post Reply Post Reply
Author
gerrard View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gerrard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako dobit trbusne
    Posted: 21 Veljaca 2007 at 23:16

 evo pitanja molim pomoc

Imam 90 kg i visok sam š86cm i imam mozda 3 ili 4 kg mase viska zanima me kako da skinem i ako je moguce da mi se vide trbusni, a treniram rukomet

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2007 at 23:47

Da bi ti se vidjele plocice, moras i skinuti salo s trbuha i nabildati trbusne misice...

ako ne mislis koristiti "napredna" sredstva za izgradnju misica, ne znam da li ces uspjeti postici da ti se vide plocice, jer pretpostavljam da imas jacu gradju tijela

koliko ja znam, plocice mozes imati ako:
a) si jako vitak i imas nabildane trbusne misice
b) za one jace gradjene, jedino ako imaju mnogo misica (profesionalci) jer mnogi jace gradjeni tu svoju gradju zahvaljuju jacim kostima i ili masnim naslagama
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 13:00
Mozes probat , nece ti skodit  
Back to Top
gerrard View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gerrard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 13:54
 moze li pomoci ap zap ili tak nesto ili samo pumpati trbusne  i jos kakve vjezbe trebaju?
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 14:04

a koliko sala imas oko trbuha....?
jasno ti je da sve to mora nestati, ako zelis plocice....


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 15:41
Ma kakav ab zap ma to su glupe price ti vjerujes da to smece moze napravit plocice? Pa normalno da ce na reklami rec sve najbolje o tome i da radi sva cuda svijeta al ja u to nimalo ne vjerujem!

Da je to toliko ucinkovito vec bi ga svi imali vjeruj mi!

Ja ne vjerujem da se bez znoja moze ista dobro postic s trbusnim misicima, ali svako ima svoje misljenje!

A sta se tice sala to ces morat rijesit s prehranom jer trbusnjaci ce ti napravit misice, ali plocice se nece vidjet ako je preko njih sloj sala, tako da napravi si bolji plan prehrane i kreni u bitku!!!
Back to Top
amater View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 01:28

 Mene muci slicna stvar.. imam š83 cm, a 66 kg. No, stumak mi nije ravan hehe vec imam nesto malo sala.. radim trbusnjake vec tjedan dana, ali nemam pojma radim li ih pravilno i koliko cesto ih moram radit..

i kakvu prehranu? onako, ukratko

tnx svima

Don't be proud to be strong, don't affraid to be weak :-)
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 16:17

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ma kakav ab zap ma to su glupe price ti vjerujes da to smece moze napravit plocice? Pa normalno da ce na reklami rec sve najbolje o tome i da radi sva cuda svijeta al ja u to nimalo ne vjerujem!

Da je to toliko ucinkovito vec bi ga svi imali vjeruj mi!

Ja ne vjerujem da se bez znoja moze ista dobro postic s trbusnim misicima, ali svako ima svoje misljenje!

A sta se tice sala to ces morat rijesit s prehranom jer trbusnjaci ce ti napravit misice, ali plocice se nece vidjet ako je preko njih sloj sala, tako da napravi si bolji plan prehrane i kreni u bitku!!!
 

Momci i cure koji su na tim reklamama idu u teretane najmanje 5-6 godina. S ostalim se slazem s tobom

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 21:38
radi trbusnjake 4-5 serija po 20-25 ponavljanja!
trbusnjaci su kao i listovi gradeni od drugacijeg misicnog tkiva od ostalih grupa misica pa je potrebno vise serija i ponavljanja.
i,naravno,trebas se rijesiti sala...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.