New Posts New Posts RSS Feed - Kako do ljeta smršaviti 20kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako do ljeta smršaviti 20kg?

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 17:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Gym, kod nas endomorfa najbolje dijeluje kad se izbace UH..


Ne u svakom slucaju. Ja ako izbacim UH skoro sve budem živcan pun k a to mi nije cilj jer idem u skolu a tamo moram bit barem do nekle pristojan i suzdržan .Barem prvi obrok ostavit UH i iza treninga inace sam puko skroz.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 17:54

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Gym, kod nas endomorfa najbolje dijeluje kad se izbace UH..


Ne u svakom slucaju. Ja ako izbacim UH skoro sve budem živcan pun k a to mi nije cilj jer idem u skolu a tamo moram bit barem do nekle pristojan i suzdržan .Barem prvi obrok ostavit UH i iza treninga inace sam puko skroz.
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Gym, kod nas endomorfa najbolje dijeluje kad se izbace UH..


Ne u svakom slucaju. Ja ako izbacim UH skoro sve budem živcan pun k a to mi nije cilj jer idem u skolu a tamo moram bit barem do nekle pristojan i suzdržan .Barem prvi obrok ostavit UH i iza treninga inace sam puko skroz.
 

 

tako je meni sad prvo ujutro zobene š00gr i uz trening 35 dexa i iza treninga 35 dexa mi je trenutno sve UH ne racunan povrce(koje nekad ubacin) i kad je kardio onda iza ugl jos oko š00gr zobenih i tu se skupi oko š30gr UH a u iducih tjedan dana eventualno na š00 spustit.isprva mi je i to bilo tesko sad se nakako navika pa bez problema ide iako to nije neko drasticno rezanje ali svakako je veliko smanjenje u odnosu na prije dok je masa bila u pitanju jer bi onda samo za dorucak 200gr zobenih sta je UH ka sad u cili dan

 

Edited by zmaj
Back to Top
Tonkaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tonkaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 10:35

 citam sve ovo i jako sam zbunjena...

Godinama se mucim s kilama, ali od kada sam rodila prije 3 godine moje je tijelo tromo, metabolizam spor...

Na prehranu pazim od kada sam otišla od roditeljske kuce, kupujem iskljucivo "zdrave" namirnice, sve kuham na maslinovom ulju, jedemo integralnu tjesteninu, integralnu rižu, pilece i purece meso (bolognese sam i prije š0 godina radila od mljevenog pureceg zabatka, tada ga nije bilo za kupiti pa sam ga sama usitnjavala), riba, voce...

A kile? Tu su i ne idu dole.

Sobni bicikl je nažalost moja jedina moguca fizicka aktivnost zbog djeteta (nemam vremena za teretane, crobike...)

Imam temelje ali ocito ne znam to sve upotrijebiti na pravi nacin.

Uvijek me zbunjivalo kada smijem kruh, kada voce, kada meso, kada kada kada...

Vidim da tu ima puno ljudi koji ocito o prehrani znaju jako puno i iskreno, zavidim vam na  tome.

Ako me možete malo uputiti i pomoci mi, bila bi vam jaaaaakoooo zahvalna.

Inace visoka sam š73 i 80 kila...

 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 10:48
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Gym, kod nas endomorfa najbolje dijeluje kad se izbace UH..


Ne u svakom slucaju. Ja ako izbacim UH skoro sve budem živcan pun k a to mi nije cilj jer idem u skolu a tamo moram bit barem do nekle pristojan i suzdržan .Barem prvi obrok ostavit UH i iza treninga inace sam puko skroz.
 

 

tako je meni sad prvo ujutro zobene š00gr i uz trening 35 dexa i iza treninga 35 dexa mi je trenutno sve UH ne racunan povrce(koje nekad ubacin) i kad je kardio onda iza ugl jos oko š00gr zobenih i tu se skupi oko š30gr UH a u iducih tjedan dana eventualno na š00 spustit.isprva mi je i to bilo tesko sad se nakako navika pa bez problema ide iako to nije neko drasticno rezanje ali svakako je veliko smanjenje u odnosu na prije dok je masa bila u pitanju jer bi onda samo za dorucak 200gr zobenih sta je UH ka sad u cili dan

 


Govoris kao samo š00gr dorucak, i 2x35.. pa bome to i nije malo

Ja recimo dorucak ne jedem UH, vec jaja sa gljivama i sunkom, a na faksu 40g integralnog kruha, i 40g dekstroze nakon treninga..  sada nakon 30 dana malog unosa, sam povecao time da dodam za rucak oko 50-70g integralne rize.. a prokleti su ti UH, covjek bi ih stalno jeo, a ne smije
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
strawberrywater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strawberrywater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2010 at 22:41

 Joooj evo lutam tu po forumu ovom bezveze i vidim da se stvarno svašta može procitati. Mislim da to što ne netko student nema nikakve veze s tim što se ne hrani zdravo, svatko bi si mogao onda naci izgovor. S istom lovom se može i nešto kvalitetno pojesti i to je samo izgovor za nedovoljno jaku želju.

eto, od mene za pocetak. :)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.