New Posts New Posts RSS Feed - Kako da se izdefiniram?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako da se izdefiniram?

 Post Reply Post Reply
Author
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako da se izdefiniram?
    Posted: 23 Veljaca 2013 at 16:12
znam da zvuci glupo ovo  pitanje  jer mi je vec poprilicno jasno oko toga .. ugl. mene muci sljedeca stvar    u 10tom mj 2012 sam imao 86 kg.. odlucio sam se krenut definirat , sad imam cca. 76.8 kg  , s toliko puno sta sam smrsavio jos imam onako dosta koze i recimo sala., nije da mi je izdefiniran trbuh , treniram 3x tjedno teretana , 4x tjedno trcanje ( minim) .. ovako zanima me kako da se izdefiniram ?? vjerojatno cete pitat sta je sa prehranom , prehrana je vise nego uredu  , unosim dovoljan broj proteina, pizza i to  nisam jeo 2,3 mjeseca itd.itd.. razmisljao sam i to mislim napravit da od 4. tog mjeseca krenem samo kardio radit 2 mj. ukljucujuci insanity program !   molim vas dajte mi neke dobre savjete ako ste shvatili o cemu se radi !?

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 23:05
Pozz,

Napisai za pocetak kako izgleda trening i prehrana, jer tesko da ej sve u redu a nema rezultata.....protieni nisu jedini nutrijenti potrebni , tako da kompletan balans istih i kalorijske potrebe trebaju biti zadovoljene.......za pocetak ovo izgleda kao tipican primjer nedovoljnog unosa hrane sa prekomjernim treniranjem, zato bi volio vidjeti kako izglda uobicajni dnevni menu i trening u teretani
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 23:51
slazem se sa phoenixom,i ako mozes napisati visinu,ili stavit sliku
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 00:29
prehrana: znaci cim se probudim prije skole  pojedem zitarice s mlijekom ,  nakon 2,3 h na odmoru pojedem piletinu , prije teretane sesame plocice i banana , poslje teretane  whey , nakon 1h  rucak , onda  neka lagana vecera   i neko voce .. a trening u teretani baziram na ponavljanjima  12 tak puta  i jednu seriju da napravim maximalno.. visok sam 185 cm  kad sam krenuo u 10 tom mjesecu trenirat  sam imao 86 kg sad imam 76,8 kg 

Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 00:44
neznam ovdje slike poslat ,pa ako moze email ili nesto drugo'?

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:07
Originally posted by darkdust17 darkdust17 wrote:

neznam ovdje slike poslat ,pa ako moze email ili nesto drugo'?





https://www.fitness.com.hr/forum/vodi-kako-jednostavno-postaviti-slike_topic5693.html
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 15:36
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 15:37
ovako izgledam   nekih 7 kg manje  ... al kako da to jos vise definiram??
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 16:13
a cuj, prije svega fali ti misicne mase koliko mogu vidjeti na ovo malo slike pa pitanje sta ocekujes od krajnjeg izgleda.
Svakakopopraviti jos prehranu, te poceto ozbiljnije trenirati u teretani, a smanjiti to trcanje
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 21:14
phoenix  moj plan je bio da sad za nekoliko dana tocnije od ponedjeljka krenem radit   insanity workout .. od 9mj.- do sad polovice 2 sam u teretani bio  i to sam kombinirao s puno trcanja tocnije  3x tjedno  teretana do nekih 4x tjedno trcanje .. i tako cijelu zimu .. i nije da ne vidim rezultate , vide se .. al zelim da tamo do 6 mj. se izdefiniram da nemam toliko sala  na stomaku ..sad  po meni mislim da je to moguce s tim insanitiy workout  . daj mi ti neki prijedlog sta da radim? tnx
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 18:26
Sredi prehranu 
Back to Top
Ipmac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ipmac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 10:44
Uopce ne znam gdje da postavim pitanje, gdje da tražim, pa evo možda tu dobijem odgovor.
Znaci, imam frenda koji je godinama u teretani, snažan je, jak i ima masu! Ugl, on je na nekakvoj dijeti trenutno gdje 6 dana ne unosi nikakve ugljikohidrate, samo proteine i doslovno nestaje! Sedmi dan unese nevjerojatnu kolicinu kalorija.
Ne cini mi se to zdravo, pogotovo ne na duže vrijeme. Vec tamo 4-5 dan kaže da mu se manta malo :/

Sad, mene zanima koliko je to loše za organizam, jer mi se to cini dosta dobo za mršavljenje recimo! Ja bih trebala još nekih 4-5 kg smršaviti!
Back to Top
BBz8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BBz8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2013 at 18:07
Da ne otvram novu temu kakav vam se cini ovaj trening za hipertrofiju?
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/German-volume-trening.aspx

Planiram uskoro krenuti s tim pa bi htio informacije iz prve ruke? 
Imam 17(uskoro 18) god,183 cm visine i 77 kg
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 12:06
Originally posted by darkdust17 darkdust17 wrote:

phoenix  moj plan je bio da sad za nekoliko dana tocnije od ponedjeljka krenem radit   insanity workout .. od 9mj.- do sad polovice 2 sam u teretani bio  i to sam kombinirao s puno trcanja tocnije  3x tjedno  teretana do nekih 4x tjedno trcanje .. i tako cijelu zimu .. i nije da ne vidim rezultate , vide se .. al zelim da tamo do 6 mj. se izdefiniram da nemam toliko sala  na stomaku ..sad  po meni mislim da je to moguce s tim insanitiy workout  . daj mi ti neki prijedlog sta da radim? tnx


Toliko trcanja NIJE dobro i nece ti dati definiciju koju zelis.Vjerojatno si tim trcanjem izgubio najvise misica a najmanje masti; sad imas jos manje misica koji "trose kalorije" pa ti je jos teze skinuti dodatnu kolicinu masnog tkiva. (moras jos vise paziti na prehranu)

PRVO moras nabiti masu (nadajmo se da ce dio te mase biti misici), onda moras preokrenuti prehranu (podosta drasticno za tvoje zelje) i nastaviti trenirati. Nikakva jedna serija maksimalno do 12 ponavljanja, kakva je to glupost :)

Procitaj ovo da ne pisem ponovno sve i ne spammam forum (iako vec jesam) :)))

Kadrio i conditioning a ne trcanje!

Edited by Acinateretana - 25 Sijecanj 2014 at 12:07
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 12:09
Originally posted by BBz8 BBz8 wrote:

Da ne otvram novu temu k<span style=": rgb251, 251, 253;">akav vam se cini ovaj trening za hipertrofiju?</span><div style=": rgb251, 251, 253;">https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/German-volume-trening.aspx<div style=": rgb251, 251, 253;">
<div style=": rgb251, 251, 253;">Planiram uskoro krenuti s tim pa bi htio informacije iz prve ruke? <div style=": rgb251, 251, 253;">Imam 17(uskoro 18) god,183 cm visine i 77 kg


Citao o tome prije tjedan dana, ljudi koji imaju jao dobru reputaciju u svijetu BB-a.

GVT se pokazao kao promasaj jer je volumen toliko da jednostavno ne mozes odrzavati ikakvu tezinu na stangi, da to rezultira aktivacijom misicnih vlakana koja ti je potrebno aktivirati za maksimalan rast odredjenog misica.

Drzi se nekih medium turima 5x5, Westside for skinny bastards, Starting strength ili mozes probati i Wendlerov 5/3/1 (naprednije).

Googlaj i Chad Waterburry anti-BB routine

ili mi se javi mailom ili tu na PM , imam ja to sve negdje preslozeno u ekselice da si lako isprintas i vodis.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.