New Posts New Posts RSS Feed - Jutarnji kardio i hladnoca???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jutarnji kardio i hladnoca???

 Post Reply Post Reply
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jutarnji kardio i hladnoca???
    Posted: 02 Studeni 2009 at 07:30
  Evo da ovdje postavim temicu, kako se natjerate ovak u ova hladna jutra na jutarnji kardio....evo ja vec pol ure pijem zeleni cajic i govorim si izađi van...ui evo cak sam i temu otvorila...;) Inace sam uvijek jutarnji kardio radila tek u proljece, i onda bi samo ustala...i u roku š0min sam vec bila vanka...;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 10:13

 ja se dignem, popijem zeleni cajic, upalim pecicu i....sjednem na sobni bicikl 

ha, da....šta se može - vizualiziraj si ono što želiš, stisni zube, kapu na glavu i kreni :))

ma dobro, sad još i nije tako strašno - da se izdržat, iskoristi to :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 10:16
Joj strava


Kod nas su još grozne magle, ne da mi se provirit ni kroz prozor, "grize" me hladnoca za nos


Ma, ja se ujutro onda nastojim razgibat po kuci, dobra glazba, pa letim na sve strane

Prije sam redovito vježbala uz jutarnji crobik na DSF-u, a sad ga nema, pa šlepam kako znam


Pokušavam to nadoknadit kasnije


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 11:40
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Evo da ovdje postavim temicu, kako se natjerate ovak u ova hladna jutra na jutarnji kardio....evo ja vec pol ure pijem zeleni cajic i govorim si izađi van...ui evo cak sam i temu otvorila...;) Inace sam uvijek jutarnji kardio radila tek u proljece, i onda bi samo ustala...i u roku š0min sam vec bila vanka...;)

Hehe ne znam zašto ali ja baš dobijem volju za jutarnjim kardiom kad zahladi, a buduci da je u pitanju malo žustrija šetnja nemam problema s hladnocom
Extra strong kava, maramice u jakni, toplo se obucem i šibaj!

Ionak mogu izvest svega 3 jutarnja kardia u tjednu tako da mi ne preostaje ništa drugo nego ih odraditi.

Preko ljeta je živa dosada...vruce, sparno, svi su vani u to vrijeme, onak, sve je divno, krasno, uopce ne iskaceš iz te gomile.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 13:09
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


[ Preko ljeta je živa dosada...vruce, sparno, svi su vani u to vrijeme, onak, sve je divno, krasno, uopce ne iskaceš iz te gomile.


Ja cista suprotnost!


Prava Spring/Summer girl

Tak i tak se extrarano budim i nema ljepšeg , nego od ranog jutra skakutat po vani dok još nije nagrnula gomila i da me ne sruši stampedo

Još kad sam doli u Dalmaciji, pa šibat kardio uz more...





Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 15:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ja se dignem, popijem zeleni cajic, upalim pecicu i....sjednem na sobni bicikl 

ha, da....šta se može - vizualiziraj si ono što želiš, stisni zube, kapu na glavu i kreni :))

ma dobro, sad još i nije tako strašno - da se izdržat, iskoristi to :)



Kod mene je sve isto, samo stanem na orbitrek
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 15:44

Originally posted by Kate Kate wrote:

Tak i tak se extrarano budim i nema ljepšeg , nego od ranog jutra skakutat po vani dok još nije nagrnula gomila i da me ne sruši stampedo

Još kad sam doli u Dalmaciji, pa šibat kardio uz more...

 

o da da...to je to - mir, tišina, pticice i šibaj 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 17:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Tak i tak se extrarano budim i nema ljepšeg , nego od ranog jutra skakutat po vani dok još nije nagrnula gomila i da me ne sruši stampedo Još kad sam doli u Dalmaciji, pa šibat kardio uz more...
 


o da da...to je to - mir, tišina, pticice i šibaj 




Ou Yeah






Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 22:46
  Ma...odradim ja taj kardio sa kapom i jaknom...ali jednostavno moram ustati pol ure ranije da bi uspjela izac iz stana....uf...;) A vidiš vidiš..mogla bi i ja dofurat sobni bicikl doma...ali lijepše je ipak vani.....al ono kad je kiša....hmmmmmm.....
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 23:00
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ma...odradim ja taj kardio sa kapom i jaknom...ali jednostavno moram ustati pol ure ranije da bi uspjela izac iz stana....uf...;) A vidiš vidiš..mogla bi i ja dofurat sobni bicikl doma...ali lijepše je ipak vani.....al ono kad je kiša....hmmmmmm.....



Ma kiša sve pokvari. I snijeg i magla i ostala zimska sh*t


Živilo Lito(s velikim L u cast mu)

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 23:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ma...odradim ja taj kardio sa kapom i jaknom...ali jednostavno moram ustati pol ure ranije da bi uspjela izac iz stana....uf...;) A vidiš vidiš..mogla bi i ja dofurat sobni bicikl doma...ali lijepše je ipak vani.....al ono kad je kiša....hmmmmmm.....

O da, jedino me kiša može sprijeciti da ne odradim kardio vani. Ostalo mi manje više ne smeta.
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2009 at 19:42
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Evo da ovdje postavim temicu, kako se natjerate ovak u ova hladna jutra na jutarnji kardio....evo ja vec pol ure pijem zeleni cajic i govorim si izađi van...ui evo cak sam i temu otvorila...;) Inace sam uvijek jutarnji kardio radila tek u proljece, i onda bi samo ustala...i u roku š0min sam vec bila vanka...;)


Probaj se dogovoriti da ideš s nekim u paru.. Lakše ceš se natjerati ako imaš nekakvu obavezu prema nekom, tj. kada znaš da si se dogovila i da moraš otici na vrijeme.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 08:19
  Ma da...frendice neceju šetati ni onako laganini i popodne a kamoli da idu trcati i to još ujutro, a muški dio više voli spavati nego ustati ranije....;)))
Jedina frendica koja još i ima volje za ujutro šetati trenutno ne stiže nikako, ili bi to moralo biti u 4, tak da to ne može...;)

Ali evo sad sam se vec aklimirala na vrijeme..iako kad je kiša ne ide mi se ipak....;)


Back to Top
*honey* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *honey* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 15:06
Originally posted by dalila dalila wrote:


Ma da...frendice neceju šetati ni onako laganini i popodne a kamoli da idu trcati i to još ujutro, a muški dio više voli spavati nego ustati ranije....;))) Jedina frendica koja još i ima volje za ujutro šetati trenutno ne stiže nikako, ili bi to moralo biti u 4, tak da to ne može...;)Ali evo sad sam se vec aklimirala na vrijeme..iako kad je kiša ne ide mi se ipak....;)


Ista situacija kod mene

Dalila, nebi ti bilo bolje brzo hodanje za jutarnji kardio? Ipak je rijec o manje intenzivnoj aktivnosti, pa se samim time, troši manje mišica, a i lakše se ustati kad znaš da te ceka brza šetnjica meni je to baš gušt- ustat se, popit zeleni caj na eks , i odmah van
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 00:19
  ipak treba održavati neki puls...a brza šetnjica samo uzbrdo može povisiti i malo puls...stoga ipak moram trcati....;) a i kad vec izađem..paše mi trcanje...;)) pada kiša trenutno pa ono....živcira me....grrr....;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.