New Posts New Posts RSS Feed - just me - pomoc kod prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

just me - pomoc kod prehrane

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:03
  ma nikako cukar, suvisni cukar (osim u kavi i cokoladi u slucajevima krize izbjegavam)

ali npr caj, sto u njega staviti, med, smedji secer, natreen... ?
sve se moze kad se hoce
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:09

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Sprjecava ili usporuje?Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
  ako se uspori probava proteina ne ide li ono neprobavljeno u salo? grahorice nebi trebalo jest sa proteinima


da i da
 

a nitko možda da pomisli kako neprobavljeni dio proteina ode u wc šolju? dakako ako ih ima više nego je potrebno.

nije isto ako mazneš jednaku kolicinu proteina iz wheya i mesa recimo, što P duže treba da se probavi manja je vjerojatnost da ce završit u wc šolji ili kao nakupina sala osim ako nema nekog faktora da ga "uspori".

nepotrebno zbunjujute pocetnike

Back to Top
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:12
  sto je uopce prije i nakon treninga najbolje pojesti? znaci negdje oko 5, 6 sati popodne, i oko 9 sati navecer
sve se moze kad se hoce
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:16
Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

 
sto je uopce prije i nakon treninga najbolje pojesti? znaci negdje oko 5, 6 sati popodne, i oko 9 sati navecer


proteine i ugljikohidrate
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:23
  posni sir i kruh? prije treninga?  i to isto nakon treninga?
koliko proteina po obroku?
sve se moze kad se hoce
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 16:46
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Sprjecava ili usporuje?Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
  ako se uspori probava proteina ne ide li ono neprobavljeno u salo? grahorice nebi trebalo jest sa proteinima


da i da
 

a nitko možda da pomisli kako neprobavljeni dio proteina ode u wc šolju? dakako ako ih ima više nego je potrebno.

nije isto ako mazneš jednaku kolicinu proteina iz wheya i mesa recimo, što P duže treba da se probavi manja je vjerojatnost da ce završit u wc šolji ili kao nakupina sala osim ako nema nekog faktora da ga "uspori".

nepotrebno zbunjujute pocetnike



Ja sam mislio na neku razumnu kolicinu proteina u obroku, recimo pojedm 30-40 grama proteina iz piletine i pol kile graha. Ma nema te teorije koja bu mi rekla da mi tijelo nebu dobilo tih 40 grama proteina i da se nebudu apsorbirali zbog graha ili da budu zavrsili u skoljici  da s ena trepavice postavi.
Po meni jedna od uopce najboljih kombinacija proteina i ugljikohidrata, a cista da nemre bit više clean neg je...
  

Edited by The Phoenix
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 08:32

 Ja sam ti dosta kila izgubila i nisam se odrekla kave. Ali ne pijem ju svaki dan. Par puta tjedno. Jbg, složi si u glavi da je to sad ta faza koju moraš izgurati i bok.

Isto tako, molim te, nemoj jesti paštete. Taman da i nemaju kalorija i taman da se ne mažu na kruh (a to su UH koji ti ne trebaju baš, budimo realni), to je preprepuno aditiva. Paštete, mesni dorucci, kojekakvi jeftini vocni jogurti-big no no.

Dum spiro, spero.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 08:33

Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

  ma nikako cukar, suvisni cukar (osim u kavi i cokoladi u slucajevima krize izbjegavam)

ali npr caj, sto u njega staviti, med, smedji secer, natreen... ?
 

Steviju  Nije baš jeftina kao šecer, ali je odlicna, nema kalorija i ne uzrokuje karijes.

Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.