New Posts New Posts RSS Feed - just me - pomoc kod prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

just me - pomoc kod prehrane

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:37
nikakav alkohol za vrijeme gubitka masti nije niti malo
dobar, osim kalorija negativno utjece na lucenje hormona
koji reguliraju gubitak masti i time zapravo umanjuje efekt
vjezbe i ostlog kaj radimo ....tu je jos ona potreba za
kasnim prezderavanjem kad se napijes ili popijes, naravno
uvijek je tu neki junk u 3 ujutro i slicno tak da, ak mozes
bolje ne....iako treba i to ponekad odradit i pustit pse s
lanca
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:41
Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

  ma nigdje se ne zurim, ali isto bi tila sve na dlanu :D

polako, to je to. krecem i ja. eto vec sam pocela.
fala na pomoci, svejedno, pisite vi meni sve, pomazu mi vas odgovori
 ti pitas.. mi savjetujemo.. mi pitamo.. slobodno savjetuj..sama sebe moras educirat, zainteresirat za sve jer instant i ispravnog odgovora zapravo nema.
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:42
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

nikakav alkohol za vrijeme gubitka masti nije niti malo
dobar, osim kalorija negativno utjece na lucenje hormona
koji reguliraju gubitak masti i time zapravo umanjuje efekt
vjezbe i ostlog kaj radimo ....tu je jos ona potreba za
kasnim prezderavanjem kad se napijes ili popijes, naravno
uvijek je tu neki junk u 3 ujutro i slicno tak da, ak mozes
bolje ne....iako treba i to ponekad odradit i pustit pse s
lanca
 joj.. da mi je tebe vidjet onda vani..ja ti tako rijetko idem van i tako malo popijem da mi ni ne pada napamet prezderavanje. srecom tu gdje jesam nema fast foodova..mozda se nadje posni u frizu u to doba
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:47
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

nikakav alkohol za
vrijeme gubitka masti nije niti malo dobar, osim kalorija
negativno utjece na lucenje hormona koji reguliraju
gubitak masti i time zapravo umanjuje efekt vjezbe i
ostlog kaj radimo ....tu je jos ona potreba za kasnim
prezderavanjem kad se napijes ili popijes, naravno uvijek
je tu neki junk u 3 ujutro i slicno tak da, ak mozes
bolje ne....iako treba i to ponekad odradit i pustit pse
s lanca

smileys/smiley36.gif">
 joj.. da mi je tebe
vidjet onda vani..ja ti tako rijetko idem van i tako malo
popijem da mi ni ne pada napamet prezderavanje. srecom tu
gdje jesam nema fast foodova..mozda se nadje posni u
frizu u to doba


Obicno sam dosljedan u svemu kad radim, kad se trenira
trenira se, kad se ždere ždere se. kad se pije pije se
itd..... , tesko mi je bit umjeren

Al nisam ni je sadduze izasao van, neda mi se ak ne pijem
a ne zelim pit trenutno pa onda nmi je lakse ne izac neg
ne popit kad sam vec vani

Edited by The Phoenix
Back to Top
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:48
  ja bome kad dodjem doma nakon tako necega mogu samo limunadu i to limun voda, i to je to... ako zelim ujutro dignuti se iz kreveta, hahahahaha

al nema toga puno, zna se dogoditi koja piva ili casa vina ako decko sprema neku romanticnu vecericu...
sve se moze kad se hoce
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:59
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Haha, u zadnjih godinu rjeđe.. tipa jednom u 2 - 3 tjedna...(nekad i rijeđe, msislim) pijem obicno pivo ( volim tamna piva :P), ili vino s colom zero :P ako cemo pricati o definiciji, na njoj je najbolje piti votku cistu ili recimo rakiju
 ja pijem jednom u 4-5tjedana. obozavam tamna piva (pogotovo belgijska.. od ovih pristuopacnijih fan sam velebitskog ili laskog)..a od zestica pijem jack.. moze i jack na definiciji?a jel se i inace sopas sa colom zero?pitam jer ja od svega sto sam nekad pila ostala mi samo casa dvije te cole .. ostalo pijem vodu ili caj..


šopam se colom zero samo na definiciji :p

što se tice piva: slažem se za velebitsko i laško te dodajem, malo skuplji ali fenomenalan crni budwaiser.. možda naj crno pivo koje sam probao

p.s jacky.. a ono.. bolje nego vino... kažem.. najbolje što manje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 08:20

Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

  ja bome kad dodjem doma nakon tako necega mogu samo limunadu i to limun voda, i to je to... ako zelim ujutro dignuti se iz kreveta, hahahahaha

al nema toga puno, zna se dogoditi koja piva ili casa vina ako decko sprema neku romanticnu vecericu...
 dobra navika (za limunadu)..

kako je danas?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:30
  je limunada bas pomaze, a i volim kiselo, pa mi nije problem.
danas, bome lipo ide, je da ujutro nisu isle pahuljice one u kasi kako sam planirala jer je decko napravio zapeceni kruh sa sirom, ali marenda je bila jabuka kisela i kava bila, i rucak neki grah sa malo sira, ali ako nista drugo bolje se osicam nakon ove odluke
sve se moze kad se hoce
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:35
Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

 
je limunada bas pomaze, a i volim kiselo, pa mi nije problem. danas, bome lipo ide, je da ujutro nisu isle pahuljice one u kasi kako sam planirala jer je decko napravio zapeceni kruh sa sirom, ali marenda je bila jabuka kisela i kava bila, i rucak neki grah sa malo sira, ali ako nista drugo bolje se osicam nakon ove odluke


samo usput, grah sprijecava razgradnju drugih bjelancevina u obroku, tako da nemoj onda sir s tim   
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:44
  Sprjecava ili usporuje?
Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....
Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:52
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Sprjecava ili usporuje?
Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....
Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
  ako se uspori probava proteina ne ide li ono neprobavljeno u salo? grahorice nebi trebalo jest sa proteinima
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:52
Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

  je limunada bas pomaze, a i volim kiselo, pa mi nije problem.
danas, bome lipo ide, je da ujutro nisu isle pahuljice one u kasi kako sam planirala jer je decko napravio zapeceni kruh sa sirom, ali marenda je bila jabuka kisela i kava bila, i rucak neki grah sa malo sira, ali ako nista drugo bolje se osicam nakon ove odluke
 bas mora bit bila kava?voce i mlijecni proizvodi isto nije dobitna kombinacija
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:56
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Sprjecava ili usporuje?Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
  ako se uspori probava proteina ne ide li ono neprobavljeno u salo? grahorice nebi trebalo jest sa proteinima


da i da
LiveStrong
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:58
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Sprjecava ili usporuje?Vjerovatno usporuje, nemre sprijecit nikak......jer kaj se onda dogodi s proteinima? nemogu nestat iz tijel ai ne probavit se....Ako usporuje to je samo pozitivno, zelim da dok spavan protein bude sto sporiji
  ako se uspori probava proteina ne ide li ono neprobavljeno u salo? grahorice nebi trebalo jest sa proteinima


da i da
 zika..moj uzor (ide mi ha?)
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 14:59
Originally posted by just_me409 just_me409 wrote:

  je limunada bas pomaze, a i volim kiselo, pa mi nije problem.
danas, bome lipo ide, je da ujutro nisu isle pahuljice one u kasi kako sam planirala jer je decko napravio zapeceni kruh sa sirom, ali marenda je bila jabuka kisela i kava bila, i rucak neki grah sa malo sira, ali ako nista drugo bolje se osicam nakon ove odluke
 da dodam i ovo.. limunada je dobra jer cisti tijelo i daje mu svjezinu.. stoga pij ju..al ne sa secerom
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
just_me409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_me409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 15:01
  sad mi je ovo sve jos vise zbunjujuce... znaci onda po tome nebi trebalo niti u onaj tekuci grah meso stavljati?
to je ipak ona juha sa grahom, mrkvom, mesom nekim, ukratko buckuris koji mi bas i nije drag.

da, a kava, to mi je slaba tocka koja mi je stvarno gust i ne zelim si ju jos uskratiti. u cemu je problem voce i mljecni proizvodi?
sve se moze kad se hoce
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.