New Posts New Posts RSS Feed - JOS JEDAN NOVI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

JOS JEDAN NOVI

 Post Reply Post Reply
Author
GOF79 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOF79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: JOS JEDAN NOVI
    Posted: 10 Veljaca 2014 at 15:56
Bog, molio bi da me neko uputi u program teretane.krenija sam ima 2 tjedna (strogi  pocetak)jedan dan vjezbam donji dio noge od struka na dolje + trbusnjaci svaki put. a drugi dan gornji dio od struka na gore i ruke. nakon treninga otrcim 15-20min na traci,inace radim 5-6 serija po 12 puta na svakoj spravi.molio bih da mi netko kaze dali je to uredu i dali trebam koji dan odmora jer sad idem svaki dan-.. fala puno 
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 17:46
Pozdrav:))

Mislim da ti je dovoljno 3 ili 4 treninga tjedno, pogotovo ako si početnik (a i ako nisi). Treba dati mišićima vremena i za oporavak i odmor - to je bitna stvar.

O.K. imaš neki program upper/lower generalno gledano to je uredu, no ako želiš savjet trebao bi malo detaljnije opisati, koje vježbe, broj ponavljanja, broj serija, koliko kilograma, tvoj cilj.....
Koliko traje trening?

trčanje ili neki drugi LI nakon utega je isto O.K.

Što se tiče različitih programa moraš im dati vremena i vidjeti kako ti koji odgovara. Ima puno različitih pristupa i programa i svi ili većina su dobri samo vježbe treba izvoditi pravilno (savjetujem da pitaš trenera u tertani)i treba imati strpljenja, odnosno držati se plana i ne očekivati promjene preko noći.....

Back to Top
GOF79 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOF79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 14:59
Bog.. fala puno na savjetu  ..   na svakoj spravi po  5 puta  i 10 ponavljanja stim da povecavam tezinu i kraj serije do izdrzljivosti  a tezinu ocjenim sam (uglavnom su to  izmedu 20 -35 kg radi se o spravama)donji dio i vise kg.  Cilj mi je dobiti figuru  i odrzavati .trening traje oko 1,30-2h   uglavno vjezbe gledam po drugima  i mislim da radim ispravno.. jos jedno hvala na savjetu....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.