New Posts New Posts RSS Feed - Još jedna FITovka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Još jedna FITovka

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 15:53
Poslao sam joj Burn the fat, feed the muscle, izvrsna knjiga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 14:50
A jesi malo šašava, znaš LOL Wink

Uff..što kažeš, 2 mjeseca si na low carbu? Bez punjenja, bez dana sa povecanim unosom UH-a? A povrce, voce?

Inace.....vi ketici... Big smile ..prije nego krenete u te zavrzlame sa prehranom bilo bi dobro malo prouciti sve o tome što namjeravate provoditi. Keto dijeta ima svoja pravila, ima svoje prednosti i nedostatke i ima svoje verzije. I treba znati kako se skinuti s nje, a da se ne vrati kilaža, jer po meni to nije nešto što se provodi unedogled.

Jedna od verzija je ova koju ti je Davor naveo - UH-i oko treninga, upravo zato da bi mogli normalno trenirat, izmedju ostalog. Drugi nacin je cikliranje na nacin da si odredjen broj dana na low carbu da biš se dan-dva punila.....isto dobro uz treninge. Klasicna keto, koju ti provodiš nije za nas koji treniramo (jedino se tu još nekako mogu izvuc oni koji samo kardijaju ali to inace baš ne podržavam pa ono... :)

Leg day ti na ovom režimu sigurno nije ni približno onome što bi trebao bit Wink

Inace, Davore, ako si joj poslao UD2, mislim da još nije vrijeme za to Smile Pitanje je kako trening izgleda odnosno koliko je uopce šašavica upoznata s tim nekim vježbicama koje se preporucuju, koja je kompozicija tijela, odnosno koliko tu još ima za gubit, koliko se uopce kuži u sve te omjere, nutrijente...bla bla bla...nekako mi to nije stvar za pocetnike....osim ako se šašavica ne smatra pocetnicom Smile Teško je reci ako ne znamo kako trening tocno izgleda i kako ta prehrana izgleda, koliko se znaju osnovni pojmovi........netko i nakon 3 godine u teretani može bit pocetnik, vidim ih masu takvih kod mene dolje Big smile


Šašavica, koji su sad tvoji ciljevi? I s kakve si prehrane prešla na ovu? Koliko kg imaš sad?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:30
problem je šta sam na istom broju ponavljanja i teže mi je nego prije :/ 
evo šaljem mail u pm :)
TIRURIRU
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:29
Originally posted by šašavica šašavica wrote:

A znam, baš sam planirala pocet unosit UH u dane treninga jer više ne mogu ovako... 

Išla san po godine u teretanu, ok trenirala, i to ne radi izgleda nego radi snage i onda me puklo da ocu smršavit. Visoka san 177 i imala san 73 kg. u 2-3 miseca tog režima po par dana i malo cardia smršavila san 6 kg.

Aaal tipa nisam radila cucanj i kad san pocela prije 2 miseca pocela san saa 20kg+ šipka na SM, išlo je ok i sad nakon 2 miseca i bez UH san još uvik na toj kilaži, još me oblije leden znoj kad to odradim. Zato ii jesam tu, da ne pišem po BB.comu na engleski nego da odi pitam šta imam pitat :))


Ma prehranu moras sredit.. to ti je veoma vazno... Ako ces, daj mi mail pa cu ti poslat jednu knjigu di je na kraju sve lijepo pojasnjeno za prehranu, i primjeri jelovnika itd..

A cuj, za radit snagu, moras imat i dobar program.. ali napredak je ako i sa istom tezinom mozes napravit vise ponavljanja :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:25
A znam, baš sam planirala pocet unosit UH u dane treninga jer više ne mogu ovako... 

Išla san po godine u teretanu, ok trenirala, i to ne radi izgleda nego radi snage i onda me puklo da ocu smršavit. Visoka san 177 i imala san 73 kg. u 2-3 miseca tog režima po par dana i malo cardia smršavila san 6 kg.

Aaal tipa nisam radila cucanj i kad san pocela prije 2 miseca pocela san saa 20kg+ šipka na SM, išlo je ok i sad nakon 2 miseca i bez UH san još uvik na toj kilaži, još me oblije leden znoj kad to odradim. Zato ii jesam tu, da ne pišem po BB.comu na engleski nego da odi pitam šta imam pitat :))
TIRURIRU
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:15
Originally posted by šašavica šašavica wrote:

cikliranje ugljikohidratima or something like that?
ja san forsirala ono, totalno bez ugljikohidrata, 20ak grama dnevno i to ono šta skupim sa sirom, bajamima i sl. 
Istina, to ne traje duže od 3-4 dana, nadje se nešto cemu ne mogu odolit i onda sve ispocetka. Primjerila san kad treniram da mi to baš i ne odgovara jer bez problema mogu otrcat 2-3 kilometra al kad triba nešto podignit tu sam nula. Bolje san treninge odradjivala kad san junkala :/


Ugljikohidrati imaju svoju funkciju!! Ja sam oduvijek bio protiv toga da se lisavamo Uh-a.. samo treba pametno jesti... Cikliranje, da.. neke dane imaj po 100g dnevno, neke po 20, neke 200.. znaci trazis si optimalnu prehranu.. ja nemam kod sebe pravila da 2 dana imam odredjeni broj, pa jedan dan toliko i toliko, itd itd... vec kako mi osjecaj govori.. kako me tijelo pita...
Bez ugljikohidrata tesko je imat snagu i kondiciju..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:12
cikliranje ugljikohidratima or something like that?
ja san forsirala ono, totalno bez ugljikohidrata, 20ak grama dnevno i to ono šta skupim sa sirom, bajamima i sl. 
Istina, to ne traje duže od 3-4 dana, nadje se nešto cemu ne mogu odolit i onda sve ispocetka. Primjerila san kad treniram da mi to baš i ne odgovara jer bez problema mogu otrcat 2-3 kilometra al kad triba nešto podignit tu sam nula. Bolje san treninge odradjivala kad san junkala :/
TIRURIRU
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:08
Originally posted by šašavica šašavica wrote:

Ima logike, pokušat cu ubuduce tako..
Inace volim gurat svoj low carb "režim" pa ako ima ko savjete vezane za low carb ili keto dijetu spremna sam za nove spoznaje :) procitala san po netu sve živo, sad je vrime da saznam nešto i od vas :P


a baziraj ugljikohidrate samo u periodu oko treninga, znaci obrok prije i obrok poslije treninga.. ostalo samo proteini, povrce i masnoce..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:05
Ima logike, pokušat cu ubuduce tako..
Inace volim gurat svoj low carb "režim" pa ako ima ko savjete vezane za low carb ili keto dijetu spremna sam za nove spoznaje :) procitala san po netu sve živo, sad je vrime da saznam nešto i od vas :P
TIRURIRU
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:02
Dobrodosla :)

Ti nisi na dijeti, ti si samo na rezimu zdrave prehrane :) kad si tako postavis, lakse bude, vjeruj mi :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 11:54
Hmmm ne znam di je to :) Joker mi je prva teretana, zadovoljna sam i ne želin ju minjat uopce :)
TIRURIRU
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 20:32
a isa san u radmana ako znas di je to
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 19:49
U Jokera sam, ti?

Kad san naletila i ja san se pribojavala da nas nece bit baš, vidit cemo sad :)
TIRURIRU
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 19:38
pozz drago mi je da ima jos splicana u koju teretanu ides?
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 19:14
Pozdrav FITovke i FITovci,

evo da se malo upoznamo :)

Znaci, nova san, iz Splita san i iman 21 godinu iii malo cu cuvat za sebe kako se zovem :)
Vec neko vrime pohodim teretanu, za mene vridi "Every day is a leg day" hahah sprdan se.
Volin teretanu, volin leg day, hejtam cardio al se natiram jer sam salasta i tako. 

Na forumu san eto, da ne bude samo da citan postove, da se malo ukljucin. Valjda ce i meni bit lakše npr. izdržat na dijeti duže od 4 dana i slicno :)

Pitajte šta vas zanima, pitat cu i ja vas, iii ništa, veselin se druženju s vama. Budite pozdravljeni ;)
TIRURIRU
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.