New Posts New Posts RSS Feed - jao jao, prehrana i problemi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jao jao, prehrana i problemi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 00:35
Nije loše ;)

Koliko je posnog i oraha bilo u pitanju?

I mogu li dobit recept za tu pitu od jabuka sa 14g P? TongueWink


Kako si se ti osjećala sa takvim jelovnikom - sito, prejedeno ,gladno? Fali li ti išta?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 08:10
pa sito... pa zasad ne... i ok mi je ovako... evo samo da kazem da se osjecam lakse, i na podrucju struka gdje je najvise naslaga, osjecam kao da je to manje ali i zategnutije... neznam kako bi to objasnila... bolje se osjecam i lakse... iduci utorak cu se mjeriti pa cemo viditi... nabavila sam si orbitrek, ali nisam gledala na njega u vidu mrsavljenja nego vise da pokrenem tijelo jer uz posao nemam bas vremena šetati okolo i tako... tako da cisto da se krecem mislim da ce mi pomoci, a od vjezbica radim cucnjeve, iskorake, sklekove (koliko mogu), trbusnjake s podignutim nogama, podizanje nogu u lezecem polozaju i tako...

a za pitu:

3 bjelanjka
1 cijelo jaje
400g posnog sira
1dcl malomasnog mlijeka (ja sam stavila ali mislim da ne treba jer bude prevodenkasto, iduci put necu staviti)
300g jabuka
2 integralne kore (kupila u lidlu)
cimet

ja sam izribala jabuke a mozda bolje da su u komadicima mozda bi manje vode pustile... ugl. jaja i posni sir izmiksati jabuke posuti cimetom i onda ih dodati u smjesu jaja i sira. u nekakvu tepsiju staviti integralne kore i filovati ih i u pecnicu na 180°C nekih 15 min i to je to :) meni je ispalo 10 komada kad sam je izrezala...
Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 08:49
i da posnog je bilo 100g a orasa šaka... znaci nekih 15g pretpostavljam...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 23:14
U super za pitu, thanx! Star I da, i ja bih ostavila komade jabuke Wink Ovo će se sigurno probati!


Znači, rezultata ima, sita nisi - možda možeš pojesti još 100g i još 15g orašastih? I još malo više posnog/bjelanjaka u doručak? ;) Super za rezultate, no pazi da ne gubiš prebrzo - možda imaš prostora za još hrane, pogotovo ako još kreneš sa orbitrekom. Nemoj ići u preveliki minus da brzo ne zaglaviš i ne počneš stagnirati. Ako si gladna, pokušaj još malo pojačati proteine i zdrave masti i prati napredak. Ne štedi na povrću!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 11:54
malo sam krivo napisala... sita sam i mislim da mi ne fali kolicinski a sad kalorijski nisam brojala... vjezbat cu 3 puta tjedno pa cu te dane mao pojacati prehranu... sto bi mi bilo dobro pojesti poslije treninga a da nije onaj whey protein, nisam bas za takve stvari... kcer mi to koristi ali ja nisam za to...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 17:27
Originally posted by kokoloko kokoloko wrote:

malo sam krivo napisala... sita sam i mislim da mi ne fali kolicinski a sad kalorijski nisam brojala... vjezbat cu 3 puta tjedno pa cu te dane mao pojacati prehranu... sto bi mi bilo dobro pojesti poslije treninga a da nije onaj whey protein, nisam bas za takve stvari... kcer mi to koristi ali ja nisam za to...


možeš probati s bjelanjcima i bananom. Mislim ne zvuči kao sretna kombinacija ali, pitala si šta još može
cookies are for pussies
Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 22:30
aha pa i nije lose a kako spremiti bjelanjke? kuhane?


treniram ovako: zagrijem se i onda 5x2min na orbitreku a 1min je između aktivnog odmora znaci radim cucnjeve i tako body weight vjezbe i onda istezanje... pratila sam na orbitreku puls i isao je do 130 otkucaja u minuti...

mislite li da je dovoljno 3 put na tjedan ovako vjezbati?
Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2014 at 15:09
netko?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2014 at 15:15
IMHO,      premalo
postupno pojačavaj
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 07:16
Originally posted by kokoloko kokoloko wrote:

aha pa i nije lose a kako spremiti bjelanjke? kuhane?


treniram ovako: zagrijem se i onda 5x2min na orbitreku a 1min je između aktivnog odmora znaci radim cucnjeve i tako body weight vjezbe i onda istezanje... pratila sam na orbitreku puls i isao je do 130 otkucaja u minuti...

mislite li da je dovoljno 3 put na tjedan ovako vjezbati?


pa da, mislim da su kuhani s bananom najbolja varijanta mislim možeš probat i ispeć na slatko sa bananom (sa stevijom zasladiš) pa izradiš snijeg od bjelanjaka, rasporedis na pleh i ispeces s kriskama banane goe..ah, to su moje lude ideje, pa ti sad isprobaj ako ti se da
što se tiče vježbanja, uredu je 3 puta tjedno jedino mi to orbitrek/bw vjezba/orbitrek/bw vjezba bas nije neki naj izbor. Bolje bi bilo kada bi si sastavila ili pratila neki bodyweight program, odradila pola sata bw vjezbi i onda radila pola sata orbitrek. E to bi vec 3 put tj bilo taman
pogledaj ovdje bw programe : http://fitnessangels.net/treninzi/v/daojX0B5gYY/
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 08:17
Bok, evo da vam podnesem izvjestaj... dakle prosla su 2 tjedna i danas sam se mjerila i vagala i stanje je ovakvo:

težina: 71.4kg/69.1kg - 2,3kg manje
struk: 104cm/ 100cm - 4cm manje
prsa: 101,5cm/ 100,5cm - 1cm manje
ramena: 108,5cm/108,5cm (isto)
biceps: L-31,5cm; D- 31cm/ oba 30cm - 1-1,5cm manje
bokovi: 104,5cm/ 103,5cm - 1cm manje
bedra: L:61cm; D:58/ L:58cm; D:57cm - 3-1cm manje

eto to je u dva tjedna zdrave prehrane nesto vjezbanja... inace osjecam se super, nisam gladna, ni ne trazi mi se nesto slatko ili takvo nesto (izuzev nedjelje kad sam htjela napraviti pravi bosanski domaci burek hahah ali nisam :) )

eto to je to :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 09:58
bravooooooooooooooo !!!!!!!!
samo naprijed!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 12:37
Odlično! Clap

Mislim da nema bolje motivacije od dobrih rezultata Wink Taman kilica po kilica - samo nastavi tako i ne brini ako se gubitak kg-a malo uspori, to je normalno Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kokoloko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokoloko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 09:03
evo i 4. tjedan je iza mene i dobro se osjecam pridrzavam se prehrane, radim na orbitreku i tako sve u svemu dobro je... danas sam se mjerila pa evo mjere:

težina: 71.4kg/69.1kg/ 67.4kg
struk: 104cm/ 100cm/ 98cm
bokovi: 104,5cm/ 103,5cm/ 102
bedra: L:61cm; D:58/ L:58cm; D:57cm/ ostalo isto

eto to je to... stvarno sam zadovoljna i drago mi je da vidim rezultate ne samo na vagi ili metru nego ja ih osjetim i to me bas veseli :)

evo napisat cu vam i kako se otprilike hranim:

D- feta intgralnog kruha sa posnim sirom, jedno jaje kuhano, šaka badema ili neka voćka

Mo- posni sir (jogurt) sa nekim voćem (kivi, ananas, jabuka, banana, naranca)

R- piletina sa grila i brdo kuhanog povrća sa salatom s maslinovim uljem

Mo- posni sir (jogurt) sa orašastim (orasi ili bademi)

V- isto kao i ručak ili utorkom salata od tune ili četvrtkom brancin ili orada sa grila sa blitvom i malo krumpira i zdjela salate sa maslinovim

Mo (pred spavanje) - malo posnog sira sa par orasa ili badema

eto toliko od mene, pozdrav :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 12:31
Školski Wink Bravo Clap

Vidjet ćeš koliko će ići ovako, teško mi je ovako reći jedeš li premalo jer nema količina - bilo bi dobro s vremena na vrijeme malo povećati unos hrane bar na 1 dan, uvrstiti 1-2 slobodna obroka tjedno, malo se opustiti za vikend, ili bar nakon nekih mjesec dana odraditi 2 tjedna laganog održavanja pa se vratitit u deficit...čisto da metabolizam ne zaspe ;)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 13:43
bravo, čestitke
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.