New Posts New Posts RSS Feed - jan-trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jan-trening

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 11:51
Ok bila je ona vec 2 tjedna na nekim terapijama za noge i nije joj puno pomoglo pa neznam sta bi joj u opce moglo pomoc oko tog koljena
Back to Top
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 11:52
Ok bila je ona vec 2 tjedna na nekim terapijama za noge i nije joj puno pomoglo pa neznam sta bi joj u opce moglo pomoc oko tog koljena.
Hvala sto ste mi rekli da to ne radi
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 14:00
Evo moran opet napisat ja san pretjera malo sa DL i čučnjevima jer mi nije niti na pamet palo da ima takvih problema iako sam moga zaključit čim traži takve vježbe za stabilizaciju, a ja sam iša ko da je cili život u teretani :) ispričavan se na tome definitivno nisu pametne te vježbe šta sam ja reka sa tim problemima, iako su jako unčikovite ako se nepravilno izvode može doć do težih ozljeda i većih problema nego prije...iskreno ako ti mama ima takvih problema bilo bi bolje da plati par stotina kuna nekome ko se razumi u to da joj sastavi program vježbi ili da ode u nekog dobrog fizioterapeuta koji neće i sma tražit po internetu pa joj samo prinit...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:29
Sve se reklo :) Znam da bih mami htjeo pomoći kao i ja... zbog problema kralježnice...

Ali opet ne mogu se praviti pametan kada ne razumijem..a možeš je stime povrijediti... Traži konzultaciju sa stručnjakom njenog problema..prije nego išta počneš... jer dobronamjera te može koštati nažalost :) Jako ti je teško ovdje preko foruma... Ovo su malo teže stvari... nije to reci mi što ćeš jesti..da omršavim..i koje vježbe da radim za prsa :)

DL je odlična stvar...ali je jako opasna... prvo bih napomenio da se prouči uvijek njegovo izvođenje detaljno..pomicanje svih mišićnih skupina dijelova tijela... i tehnika izvođenja te stajalište pozicija visina...puno toga ima...možda zvuči malo glupo...ali nikako nije ako ćemo izvoditi ju planirano u dužem periodu...kao što je već Nikola napisao :P (Nadam se da mi nećeš zamjeriti što ne pišem avatarsko ime :P Komplicirano mi je haha..ili samo fenix da napišem na seljački  hehe) U mladim danima leđa će trpiti.... ali što poslije...sve dođe kada tada na naplatu...kao i kada nam stariji govore nemoj sjediti na hladnom betonu... "daj baba odbi šta pričaš" Kasnije spavaš sa onom gumenom mekanom podlogom napunjenom toplom vodom...

I prijedlog koji bih napomenio kod te vvježbe je ...ako nemate nekog stručnjaka koji će vas voditi...koji će uvidjeti vašu grešku... radite to pred ogledalom...sa manjim težinama ... i usavršite tehniku... Jer  ne želite za  par godina na operaciju kičme :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.