New Posts New Posts RSS Feed - Jacanje zenskih prsnih misica...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jacanje zenskih prsnih misica...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2007 at 19:32
 viseca kuhinja, hehe
Back to Top
amelie_poulain View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amelie_poulain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 12:49

Ja sam jako smrsavila zbog bolesti i grudi su mi se jako smanjile, a osim toga imam i lose drzanje pa ne stoje bas lijepo.

E sada imam pitanje. Strah me da i to malo sala u njima ne istopim, a zelim ih podici i ucvrstiti.

Ima li netko s tim iskustva, koje vjezbe raditi, sa kolikim cca tezinama, koliko dugo i koliko cesto da bih podigla grudi, a da ih dodatno ne smanjim...




EDIT: smanjen tekst


Edited by Zoki
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 22:38
 veslanje,premda je to jako tesko.....
Back to Top
amelie_poulain View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amelie_poulain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 22:58

Mislis na onu spravu za veslanje u teretani?

To podize grudi a da ih ne smanji dodatno?

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2007 at 22:40
Radi vjezbe za cijelo tijelo..posebno ledja, prsa i ramena kako bi ispravila drzanje..

Radi sve vjezbe koje pogadjaju prsa - znaci leptir, ravni, kosi i kontra kosi bench
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 17:23
Evo sad bas malo gledam fitness.com.hr stranicu i vidim ovaj zanimljiv clanak, a tice se ove teme (vjezbanje za grudi, tj. kako ih podignuti i ucvrstiti, a ne povecati) pa ako cure zanima , evo ga:

4 vjezbe za lijepe grudi

Zabavan i ucinkovit program vjezbi s utezima i loptom za sve vas koje zelite visoke i cvrste grudi.


Za lijepe grudi, morate vjezbati prsne misice na koje se dojke naslanjaju. Cilj vjezbanja nije da povecate broj grudnjaka, nego da vam grudi postanu cvrsce. Ovim vjezbama djelovat cete na tri podrucja tijela: ledja (jer visoke grudi nisu moguce bez pravilnog drzanja), ruke i ramena.


One vam pruzaju da povecate volumen poprsja oblikujuci mu gornji dio. Male grudi dobit ce lijep oblik, a vece ce se podici vise. Razliku cete primijetiti nakon mjesec-dva ako vjezbate svaki dan. Nakon toga dovoljno je vjezbati dvaput tjedno radi odrzavanja postignutih rezultata.


Detaljnije o tome imate na :

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Grudi.aspx


pa cure vjezbajte
 

Edited by Ive_ri
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.