New Posts New Posts RSS Feed - Iva-do ljeta komad :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iva-do ljeta komad :D

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
iva2507 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva2507 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Iva-do ljeta komad :D
    Posted: 21 Travanj 2011 at 13:13
  Pozdrav svima,
odlucila sam se prijaviti i pokušati pa što bude.
Prije par dana sam se registrirala i sada se "selim" ovdje, kako bi bilo produktivniji i cvršci moj  plan transformacije.


SPOL: Žensko
GODINA:š9
VISINA. š68-š70 ( ni više ni manje)
TEŽINA: 62 Kg (*iznimka:danas ujutro 6škg i tijekom dopodneva )

- ostale mjere cu postati sutra,kada sve to izmjerim nakon buđenja

Uobicajenu prehranu nemam, a to i je glavni problem kod mene.

Non stop jurcam po vani i onda dođem gladna i pojedem neš na brzinu (mada nisu srecom cokoladice i sl. kada sam u zagrebu)

još jedan problem mi je što neznam kaj da jedem za rucak i veceru?

dorucak mi je fiksan-(oko 7h )to su uvijek 2-3 jaja i tu i tamo šnjita kruha i jaka crna kava bez mlijeka i šecera (samo u iznimnim slucajevima mi to nije dorucak)

mnogo pješacim, cak od 2-š0km dnevno, ali ne u smislu treninga vec kao zamjenu za tramvaje (smeta mi užasno ta "higijena" tramvaja,pa se radije prošecem ako je ljepše vrijeme)
za teretanu nažalost nemam love,a ni nisam tip za tako nešto.

buduci da i moj decko želi malo stesat liniju, pocet cu trcat kada nam obveze to dopuste; vec smo zamjenili kavica po birtijama sa biciklom i vodom iz ruksaka :)
ali to nažalost nije dovoljno jer nije vodilo mršavljenju vec nekoj stagnaciji i u debljanju i u mršavljenju.

inace što se tice vježbanja, sa 23.5. pocinjem vježbati redovito (datum bi bio postavljen i prije,ali nažalost nemogu)

dakle,zanima me prehrana?
što za rucak a da je fino,jestivo,dijetno i ne iziskuje više od pola sata pripreme?
koje su pametne i poželjne izmjene u jelovniku?
 

cilj: skinuti masti sa struka i "love handlese", doci do 55kg , oblikovati ruke i istanjiti noge u podrucju bedara,a kao najvažnije ,organizirati prehranu.



Edited by iva2507
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 13:47
Pozdrav Iva!
što se tice prehrane, za rucak si speceš piletinu (ili neko drugo meso, kombiniraj kako želiš), preliješ to s malo maslinovog ulja, dodaš neko povrce uz to i eto ti odlicnog rucka. Za veceru mazneš 250g posnog, šaku orašastih (ili neki drugi izvor M, ili rucak podijeliš po pola) i eto ti vecere. Stvarno ima puno kombinacija, a da su fine i lako pripremljive.
Baci slobodno pogled u FAQ i jelovnike ostalih clanova, naci ceš sigurno još opcija. ;)
Pohvaljujem šetanje, to je jako dobra stvar. što se tice treninga, ako nemaš mogucnosti za teretanu, uvijek možeš vježbati ko kuce, piši u gugl (ili jubito) "workout at home, home workouts" i sl., pa si nađi nešto što ti odgovara.

P.S. Svakako ubaci i međuobroke, tj. potrudi se da jedeš svaka 3h
Back to Top
iva2507 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva2507 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 18:36
 jel bi mogla koju finiju varijantu osim mesa?
vidim da ima u faq-u samo naziva jela, a ja sam baš antitalent u kuhinji
jel ima kakva stranica sa  brzim kuhanim i zasitnim jelima?
ja nemogu ni docekat da se jaja skuhaju


___________________________________________

dakle
dorucak - jaja
rucak- povrce (to trebam detaljnije)
vecera- mlijecno? (ili ostaci rucka)

p.s. ovo sa youtubeom bi bilo zgodno :)
nekad sam znala neke klasicne vježbe radit (trbušnjaci,cucnjevi), a sad mi je to predosadno => odmah na bookmark ide ;)
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 19:18
  bok i sretno!:)

jela?ima ih bezbroj.

povrce na sve nacine-sirovo,salate,kuhano,peceno bez masti ili na malo maslinovog..
riba,svježa ili konzerve-kombinirano s povrcem-ja obožavam

ili si skuhaš juhu/varivo/gulaš od hrpe povrca,ubaciš malo nasjeckanog mesa..imaš hrpu fine i zdrave i niskokaloricne hrane..

a da je brzo kuhano..e pa sad nema na brzinu ništa
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 01:48
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

što se tice treninga, ako nemaš mogucnosti za teretanu, uvijek možeš vježbati ko kuce, piši u gugl (ili jubito) "workout at home, home workouts" i sl., pa si nađi nešto što ti odgovara. P.S. Svakako ubaci i međuobroke, tj. potrudi se da jedeš svaka 3h
evo vidim da svak ko je na ovom forumu pise ovu recenicu"mozes vjezbat i kod kuce ".i iskreno pari mi se ko neka papagajska recenica. men ovo vizbanje kod kuce nikad nije islo.svaka cast onome kome to uspjeva.kad si doma ima puno stvari koje su ti zanimljivije i odvlace ti paznju od vizbanja.trazenje videja po yutubu mi je neucikovito skroz jer se sve nekako svede na gledanje al ne i na vizbanje.ja za ovo vizbanje kod kuce ne vidim niti jednu pozitivnu stavku ,vec samo negativne,a ja sam inace vjeciti optimista .koje su prednosti vizbanja kod kuce,a da nije usteta kn?evo nek mi neko liko rece jedan pametan pozitivan razlog?
Back to Top
iva2507 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva2507 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 08:28
Originally posted by berlava berlava wrote:

[QUOTE=Pitbull] što se tice treninga, ako nemaš mogucnosti za teretanu, uvijek m. men ovo vizbanje kod kuce nikad nije islo.svaka cast onome kome to uspjeva.kad si doma ima puno stvari koje su ti zanimljivije i odvlace ti paznju od vizbanja.trazenje videja po yutubu mi je neucikovito skroz jer se sve nekako svede na gledanje al ne i na vizbanje.

tocno znam kaj misliš- dođeš po video i iskoci ti neš drugo sa strane ,pa onda related video i od toga related video i onda K. od vježbanja
Back to Top
iva2507 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva2507 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 09:50
----

Edited by iva2507
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 10:27
  ja vidim samo zadnju sliku..

btw,obožavam vježbati kod kuce i to je jedino što kod mene funkcionira..znam da je to mojih pola sata/sat,i da radim nešto super za sebe i pocela sam stvarno uživati u tome i svaki dan jedva cekam da se zatvorim sama u sobu i vježbam!makar mi je trebalo duuugoooo da pocnem tako gledati na to..
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
iva2507 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva2507 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 11:18
Originally posted by spicy9š spicy9š wrote:

  ja vidim samo zadnju sliku..

btw,obožavam vježbati kod kuce i to je jedino što kod mene funkcionira..znam da je to mojih pola sata/sat,i da radim nešto super za sebe i pocela sam stvarno uživati u tome i svaki dan jedva cekam da se zatvorim sama u sobu i vježbam!makar mi je trebalo duuugoooo da pocnem tako gledati na to..

nemam pojma kaj ne valja..
mislim da cu i ja pocet na to tako gledat,vec danas je bil jedan mali treningic, samo to treba postat navika
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 13:40
@ berlava
netko jednostavno voli trenirat doma, netko ne voli "gužve" u teretani ili sl., a vjeruj mi, doma se da odraditi kvalitetan trening. ;)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 16:25
Tko je posvecen svome tijelu i treninzima upalit ce yt samo da si pusti glazbu uz koju trenira!
LiveStrong
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 23:04
Stalno vježbam kod kuce i definitivno bolje,jer da krenem u
teretanu vježbat,ond abi upoznao ekipu,ond aupoznaš ekipu
pa pocneš lajat okolo i onda se trening pretvori u
bljuvotinu.Ovako lipo udri,staviš na zid slike Kobe Bryanta
i Muhammad Alia i nema stajanja,samo udri!
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 23:10
evo ak te zanima...jedno dobro DVD izdanje (Steve Cotter encyclopedia of bodyweight)..idealnoi za vjezbanje doma

lijepo objasnjenjeo svaka vjezba a ima ih stvarno hrpa za sve dijelove tijela

http://thepiratebay.org/torrent/6085032/Steve_Cotter_-_Encyc lopedia_of_Bodyweight_Conditioning._Vol._š-3

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2011 at 00:22
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

Stalno vježbam kod kuce i definitivno bolje,jer da krenem u
teretanu vježbat,ond abi upoznao ekipu,ond aupoznaš ekipu
pa pocneš lajat okolo i onda se trening pretvori u
bljuvotinu.Ovako lipo udri,staviš na zid slike Kobe Bryanta
i Muhammad Alia i nema stajanja,samo udri!


Dosadit ce vam vježbanje doma nakon nekog vremena. I meni je bilo zakon u pocetku, al kad pocnu malo ozbiljnije kilaže fino je imat spotera kraj sebe, a i više motivacije imaš kad treniraš s još nekime tko ozbiljno trenira.

Pricanje, zanovjetanje, odugovlacenje se može lagano izbjeci. Nije nepristojno reci nekome da si u teretanu došao vježbati a ne pricati.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 10:08
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

@ berlava netko jednostavno voli trenirat doma, netko ne voli "gužve" u teretani ili sl., a vjeruj mi, doma se da odraditi kvalitetan trening. ;)
u teretani nema guzvi!!to je totalni preserans i neka losa izlika.ja idem u gym i rijetki su ti dani od guzvi .a sta se tice cakulanja cakulam izmedu pauza,i uopce nije nepristojno se usrid razgovora okrenit i rec cek idem odradit seriju. pa i zanimljivije mi je cakulat u pauzama,onako su dosadne i forsiras se i brze radis ne poštujes odmor pravilno ,a odmor je bitan .
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2011 at 15:44
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

@ berlava netko
jednostavno voli trenirat doma, netko ne voli "gužve" u
teretani ili sl., a vjeruj mi, doma se da odraditi
kvalitetan trening. ;)
u teretani nema guzvi!!to je totalni preserans i
neka losa izlika.ja idem u gym i rijetki su ti dani od
guzvi .a sta se tice cakulanja cakulam
izmedu pauza,i uopce nije nepristojno se usrid razgovora
okrenit i rec cek idem odradit seriju.
pa i zanimljivije mi je cakulat u pauzama,onako
su dosadne i forsiras se i brze radis ne poštujes odmor
pravilno ,a odmor je bitan

.


E to ja zovem izlikom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.