New Posts New Posts RSS Feed - iscrpljenost ili?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

iscrpljenost ili?

 Post Reply Post Reply
Author
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: iscrpljenost ili?
    Posted: 23 Travanj 2008 at 20:12
hej ekipa,

u zadnja dva tjedna stalno imam osjecaj da nemam snage   trening koji sam prije bez problema odradila, sada mi je uzasno naporan

teretana je vec skoro pet mjeseci moja najbolji prijatelj idem 5-6 puta tjedno, i odradim u prosjeku š,š5 min... ali svi oko mene govore da i njih muci isti problem, pripisuju to vremenu najcesce ???

imate li vi snage??? ili sam jednostavno iscrpljena ili mozda pretjerala sa treningom?

p.s. neznam da li je to bitno, izgubila sam š0kg i priblizavam se idealnoj kilazi...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 00:21

pretreniranost,,,,,uzmi pauzu od 7 dana,,

nakon svakog treceg mjeseca treniranja pravim pauzu od 7-dana...........

Back to Top
bacho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bacho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2008 at 23:49
Slažem se sa tim, pretreniranost, ja sam isto radio i to 7 dana u tjednutj svaki dan ali pola mišica danas a pola sutra i tako dalje, i što se desilo, dok je bilo viška masnoce oko trbuha, ok ništa cak je i mišicni prirast krenuo, kad sam pao 5 kila, tj do idealne težine, i onda vrtoglavica, pad mišicne mase, muka, bez volje za ikakav rad, e sad to ratim isto samo š dan trening drugi dan odmor, pa trening treci dan i obavezno vikend odmor, uz prehranu, sad nema ni sala, mišicni prirast je krenuo opet, i osjecam  se odlicno, nema  forsiranja, polako, jer manje je više.
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2008 at 11:51
koje je bolje-imaš 2 plana treninga kroz cijeli tjedan,sa istom satnicom.samo se razlikuju u ucestalosti i trajanju (napominjem,vrijeme vježbanja u oba slucaja tjedno je isto!)
da li je bolje:š) više puta tjedno i krace ili 2) manje puta tjedno i dulje?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2008 at 13:36
Originally posted by evica evica wrote:

koje je bolje-imaš 2 plana treninga kroz cijeli tjedan,sa istom satnicom.samo se razlikuju u ucestalosti i trajanju (napominjem,vrijeme vježbanja u oba slucaja tjedno je isto!)
da li je bolje:š) više puta tjedno i krace ili 2) manje puta tjedno i dulje?


ovo prvo - definitivno. Ali ne valja ni pretjeravati s ucestalim treninzima sad kad je vrucina - 3x tjedno i dosta.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2008 at 20:33
 misliš da je dosta 3x tj po recimo pola sata?
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 07:44
ma bilokakvo vježbanje,samo nek se vježba! 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.