New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 17181920>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 22:38
Eeeee baš sam se danas sjetila da ti moram zahvaliti i javiti dojmove za bench.
Dakle probala s bučicama i ravni i kosi - i mogu ti reći da puuuuno bolje osjetim da rade baš prsa i oduševljena sam, puno bolje osjetim pokret i mišić koji radi!!!
I nakon tog razvlačenje ajmeee
Ma ne izbacujem ti ja ništa. Povlačenje šipke do brade - isto meni jedna od naaaajdražih!
Ma skoro svaki trening nešto promjenim, dodam, oduzmem.
Ovo sa kombiniranjem hvatova kod ću probat - isprobavam razne stvari u zadnje vrijeme     
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 14:36
Odličnoooooo drago mi je da ti paše :DDD Kada ti bude muka zagrliti nekog sutra dan nakon treninga prsa... onda znaš da valja LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 20:40
Da se javim nakon duljeg vremena u kojem se svašta izdogađalo...
Uglavnom, 10-dnevno putovanje + alergija + upala sinusa i astma
11 dana je bilo bez treninga, i onda sam se prije tjedan i pol odlučila vratiti rutini bez obzira što sinusi i disanje još uvijek malo "štekaju" (već 3. tjedan da me drži alergijska reakcija) i OK mi je, za divno čudo mi je dobro tijekom treninga, kaos nastane kad izađem u prirodu i kad zapuše vjetar
Nastavljam dalje, zadovoljna sam napretkom - koliko ga trenutno ima s obzirom na sve, malo sam se uspijela "zamastiti" tijekom putovanja, naravno jer se svašta jelo, ali sve se to sredilo u ovih tjedan i pol.
Sad se hranim dosta dobro, ima proteina, ima i UH - pogotovo na dane kad su utezi, ima i čokse 80%kakaa, dolaze polako moje omiljene jagode, kile su trenutno na cca 78kg i sve 5
Sljedeći cilj je bar 75kg
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 17:32
Oživljavam temu.
Kilaža visi na cca 77.5
Deadlift se radi sa 60kg
Treninzi su super, svakom se veselim kao malo dijete.
Dodajem sad već i proizvoljno sama neke izolacije, mjenjam redoslijed vježbi, puno čitam po netu o treninzima i sve više mi to ulazi u glavu.
Nigdje nisam "oslabila" tj. ćak i napredujem s težinama pa se nadam da za sad nisam izgubila ništa mišića (ili bar minimalno).
U ogledalu je situacija super, svaki put si vidim neki novi dio mišića. U zadnje vrijeme su ramena na repertoaru, jer sam bila primjetila da su dosta slabo razvijena, pa sam sad fascinirana što konačno "imam" nekakva ramena (blaženi nabačaji)
Prehrana ide, malo cikliram UH po potrebi - na dane kad su mi treninzi snage jedem više, kad radim samo aerobno onda bude neki medium unos i to je to. Bez pritiska i žurbe, bitno da se dobro osjećam i to je to
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 20:29
kakve nabačaje radiš? samo ležerno, sviđa mi se
cookies are for pussies
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 20:53
Avangarde, htjedoh reći potisak, nikakav nabačaj
Military press, stojeći, šipkom.
I povlačenje šipke do vrata često.
A sad ubacujem i letenje za zadnje rame - jer ga "nemam" (još!!!) ali bit će.
A ležerno, nema druge. Neki dan sam bila ponosna na samu sebe jer sam ukomponirala cheat meal na dan punjenja i rasturila na treningu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 22:00
eee sa kojom šipkom radiš vučenje do brade :D ne bih ti preporučio baš do vrata da radiš :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 06:33
Olimpijskom, običnom.
Misliš da bi bilo bolje sa EZ?
I skužila sam da nejde baš do brade jer mi počnu otpadati zglobovi na rukama, pa ide negdje do visine ramena...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 06:38
da da zglobovi neeee.. ako ti paše olimpijska radi sa njom...jer ja sam se prebacio na ez šipku muslieći da je bolje...i iskočio mi je zglob al ise vratio refleksno odmah hvala Bogu i više nikada... ostao sam na olimpijskoj laktoviti moraju biti najvišlja pozicija....ali pazi koliko vućeš ovisi ti i o širini hvata :) ovisi što gađaš :) ako gađaš trapez uži hvat ide onda višlje...ali ako fokus su ramena....onda širi i vidit ćeš da ne ide baš toliko visoko :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 07:48
Vježba je ok, tj.dosta ekipe piše da je štetna za ramena, ali ne vidim problem ako se radi s malim težinama. Napravi svoje nakon 15 ponavljanja. Radim je već 2 godine i nisam imala problema.

Irija, radi je u kombinaciji s face pullsima ili nekom za zadnje rame i lakše će ići, to je odličan kombo (s obzirom da si napisala da to želiš raditi). Ovisno što želiš pogoditi u tom povlačenju šipke prema gore, možeš uski i širi hvat uzet, neka ramena idu prema gore, nemoj forsati. Puno je varijacija "osjećaja" ovisno kako se namjestiš, kako zamah uzmeš, povlačiš li više uz tijelo ili ne.
LiveStrong
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 21:34
Testirala sam širine hvatova - više mi širi hvat pogodi ramena - i to što Mett kažeš, onda nejde tako visoko, ali kako 3xtjedno radim full body, jedan trening napravim širi hvat, drugi trening uži, ovisi o stanju.

Gledala sam puno, i slušala, o tome zašto je ta vježba opasna, pa sam i primjetila kad ju radim - što se događa sa zglobovima, tako da za sad radim full koncentrirano i bez naglih pokreta i forsiranja.

@ZIKA - hvala na savjetu, išla sam sad guglati face pullse i jako mi se to sviđa, to će ići u slj. trening umjesto letenja za zadnje rame
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 22:33
Danas eto ubacila face pullse u trening, nakon potiska i oduševljena sam. Dosta dobro pogađa zadnje rame, baš sam zadovoljna
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 08:15
Originally posted by zika zika wrote:

Vježba je ok, tj.dosta ekipe piše da je štetna za ramena, ali ne vidim problem ako se radi s malim težinama. Napravi svoje nakon 15 ponavljanja. Radim je već 2 godine i nisam imala problema.

Irija, radi je u kombinaciji s face pullsima ili nekom za zadnje rame i lakše će ići, to je odličan kombo (s obzirom da si napisala da to želiš raditi). Ovisno što želiš pogoditi u tom povlačenju šipke prema gore, možeš uski i širi hvat uzet, neka ramena idu prema gore, nemoj forsati. Puno je varijacija "osjećaja" ovisno kako se namjestiš, kako zamah uzmeš, povlačiš li više uz tijelo ili ne.


Nije problem niti sa težim...samo što tu držim 10 ponavljanja ipak se ne bih igrao na manjima da odmah na početku vučem kao budala...da mi iskoče zglobovi hahha...

Inače tehnika je ključna igra u toj vježbi..tu stvarno bih svima savjetovao....prvenstveno na tehnici da se uče...jer sam vidio par ljudi...hh mislim ako njima tako paše dobro...ali mislim da neće dugo raditi tu vježbu...jer forsiraju kilaže i nemaju kontrolu u vježbi...bukvalno vraćaju uteg rukama dole tako da im dužina ruek ne dozvoljava više dole..a onaj trzaj ramenima mi je šok za gledati što izvode...tako da bolej da nisam gledao LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 09:01
Da se i tu pohvalim, vaga je pomaknuta na 76kg nakon što je dosta dugo stajala na mjestu

Na snazi za sad nisam pala, ćak sam dodala po 1,25kg na šipku kod čučnja i derem deadlift sa 60kg sam tak
A kad se sjetim na početku mi je već sa 45kg bila muka i ispadala mi je šipka.
Napredovao mi je i potisak, onda jadni moji potpomognuti zgibovi također napreduju jer sam si skinula 5kg sa onog "opterećenja" i tak...
Idemo dalje
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 17:11


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 18:28
To je to Irija!!!! Bravooo !!!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 17181920>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.