New Posts New Posts RSS Feed - I will back ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I will back ...

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 11:10
Originally posted by airin airin wrote:



htjela sam vas pitati kako izdržite ove dane oko Uskrsa sa jelom?

Bez brige, sad će ti krenuti članci tipa  "kako se oduprijeti punom stolu delicija i ostati discipliniran i fit" i tome slično pa ćeš već naći neku tehniku Big smile

Ako mene pitaš, ja ću ti reći da je upravo to zamaranje oko blagdana, rođendana, feštica i svih sličnih stvari veliki uzrok tome što masa ljudi odustane od promjena načina života prije nego što uopće nešto naprave. Ajde, dopusti mi da ti skratim muke, da ne moraš prolaziti godine i godine gluposti koje sam ja prolazila :))

Opusti se i jedi. Ne moraš sad bacati u sebe sve što stigneš ali vjeruj mi, ako si ne postaviš granice, neće ti se toliko ni jesti. Komadić tu i tamo, svega što želiš, mirna glava, malo treninga i šetnje ako hoćeš i proći će brzo :) I ako skupiš nešto, past će u roku par dana povratka na na režim. Uostalom, hormoni će ti biti zahvalni na to malo opuštanja, više nego što bi bili da kroz ove dane prođeš sva zgrčena, živčana i gladna Wink
 





Edited by Gym_girl - 15 Travanj 2014 at 11:11
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.