New Posts New Posts RSS Feed - I will back ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I will back ...

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:05
nije mi problem vagati hranu,samo nekada jednostavno zaboravim, ono ubacim u vodu i sjetim se da sam trebala to izvagati
što se tiče proteina ubaciti ću jaja, meso i posni, i mislim da ću si opet uzeti whey, onaj sam potrošila.
evo jedna šnita mi ima 30g
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:10
kontam mislim da ovako odokativno sve što si nabrojala mogu reći da ima dosta UH, ne kažem da ih ne trebaš imati nego da to trebaš malo bolje staviti u ravnotežu s ostalim nutrijentima. Ne znam jesi vidjela ovaj program http://www.myfitnesspal.com/, tu se možeš registrirat i namjestit si pod ciljeve koliko čega želiš uzimati kroz dan- koliko kcal, p, m i Uh. Takoder, 90% namirnica ima na hrvatskom pa je lako unosit. Evo, preporuka, pa ako ti se da malo prošvrljat, prošvrljaj
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:32
e hvala ti!
sada kada sam vidjela skontala sam da to imam na mobitelu, bila sam počela unositi ali sam stala, malo ću tu aplikaciju bolje proučiti,
ovdje ću i dalje pisati kako bi vidjela da li je sadržaj hrane dobar.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:34
Originally posted by airin airin wrote:

e hvala ti!
sada kada sam vidjela skontala sam da to imam na mobitelu, bila sam počela unositi ali sam stala, malo ću tu aplikaciju bolje proučiti,
ovdje ću i dalje pisati kako bi vidjela da li je sadržaj hrane dobar.

eto meni je na računalu puno preglednije i na mobu ne možeš namještat omjere nutrijenata i br. kcal, a na računalu možeš
samo ti piši ovdje, netko će pregledat već. A trening, kako to ide? radiš šta s utezima?
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:48
što se tiče treninga e o tome sam isto htjela se posavjetovati,idem na fit camp koji je 2 put tjedno po sat vremena,radimo vježbe sistem marinaca, širokih čučnjeva, iskoraka, jumping jack,izdržaja i sl ali bez utega.
osjećam da mi je to malo vježbanja.
kada imam prilike idem se šetati (to bude brz tempo,cca 5km šetnicim van grada) znači jedno 2 ipo sata,ali to ovisi mi o vremenu

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:54
Originally posted by airin airin wrote:

što se tiče treninga e o tome sam isto htjela se posavjetovati,idem na fit camp koji je 2 put tjedno po sat vremena,radimo vježbe sistem marinaca, širokih čučnjeva, iskoraka, jumping jack,izdržaja i sl ali bez utega.
osjećam da mi je to malo vježbanja.
kada imam prilike idem se šetati (to bude brz tempo,cca 5km šetnicim van grada) znači jedno 2 ipo sata,ali to ovisi mi o vremenu


ok je to, mislim ostani na grupi toj 2 put tjedno, to ne može odmoći, a i znam da žene vole grupne treninga, vodila sam ih godinama bilo bi dobro kad bi uz to 2 puta još ubacila nekakve vježbe s utezima ili čak mogu biti i bodyweight vježbe tipa čučnjevi, čučnjevi na jednoj nozi, sklekovi, zgibovi i sl. Naravno lakše bi bilo kad bi imala utege pa mogla s njima radit
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 22:00
a to za grupne treninge dobro veliš

imam gumu, ako što znači a utege nije mi problem nabaviti ili improvizirati a nije mi problem raditi sa njima samo kada i znala što
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 23:05
Originally posted by airin airin wrote:

a to za grupne treninge dobro veliš

imam gumu, ako što znači a utege nije mi problem nabaviti ili improvizirati a nije mi problem raditi sa njima samo kada i znala što


onda nabavi utege, to je svakako dobra investicija ima hrpa fullbody treninga tu na forumu pa kad nabavis javi se, ako ne budes znala naci linkat cemo ti
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 09:26
Koje težine utega bi bilo dobro nabaviti?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 11:15
uzmeš podesive od 10 kg pa si možeš dodavat kako napreeduješ. Npr. https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Jednorucni-uteg-10kg.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 11:37

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

da, to je problem kad ne znam koliko su 4 šnite kruha, jer meni 4 šnite znače bar 150 g  ja to junački režem  

Meni su 2 šnite 150g pa ti gledaj koji sam ja junak onda LOL



Originally posted by airin airin wrote:

ma izleta takvih moram paziti jer početak ovog mjeseca mi je pun slavlja, prošli vikend sam bila u svatovima, pojela sam koji kolač ali sam imala sreće sa svim ostalim, bilo integralnoga kruha bijelog mesa i povrća heheh ,,, sljedeći vikend moj rođendan, budem si napravila vlastiti kolač sa proteinima da se uklopim u okolinu :D no dobro ovaj tjedan ide laganini

jučer:
doručak: pohovani kruh (bez ulja) 4 šnite, jogurt i 2 žlice pekmeza namazanog, zeleni čaj
MO 2jabuke, naranđa, žlica lanenih posuto po njima
uzela sam 2 kolača
Ručak:juha , 120g bijelog mesa sa 50g riže 1velikom mrkvom i 50g brokule 60g kruha
trening
MO 120g posnoga,1banana, 15g orasa, malo mlijeka
večera: konzerva tune 40g riže 40g kukuruza 6 listova salate preliveno maslinovim uljem, kriška kruha.

za danas je u planu:
doruak: zeleni čaj, 70g zobenih sa voćnim jogurtom
Mo: jabuka i naranđa
ručak: paradajz juha, 150 g oslića sa krumpirom,lukom i jajetom, šnita kruha
Mo: posni sir sa cimetom, komad pite od jabuka(kada točno će biti ne znam)
večera najvjerojatnije ponavljanje od ručka

planiram danas napraviti pitu od jabuka sa integralnim korama,išlo bi jabuke, cimet, malo oraha, žlica meda i šalica griza ovisno koliko jabuke puste vode, budem pokušala pa javim kako prošlo.

nadam se da je jelovnik ok


airin, di su proteini do ručka i zašto štediš na povrću? Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 12:47
Dobro pitanje, to se i ja sada pitam, danas je bolje i biti će,
Doručak-1 jaje i 2 bjelanjka, 30g cikle, šnita kruha (30g) i 60g posnog sira i naranča
Mo- 150g posnog i naranča
Ručak- juha sa povrcem (mrkva i
brokula) tezinu još ne znam. 150g Oslica sa (200g)krompir pire i ciklom.
Mo, posnog sira sa mrkvom
Večera oslic sa salatom predviđeno maslinovim uljem i šnita kruha.

Jel ovako ok?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 13:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

da, to je problem kad ne znam koliko su 4 šnite kruha, jer meni 4 šnite znače bar 150 g  ja to junački režem  

Meni su 2 šnite 150g pa ti gledaj koji sam ja junak onda LOL


powerliftericama, šnita=vekna kruha
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 15:19
150 se ne računa :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 10:45
LOL 

A računa se računa, sve se računa Big smile



Originally posted by airin airin wrote:

Dobro pitanje, to se i ja sada pitam, danas je bolje i biti će,
Doručak-1 jaje i 2 bjelanjka, 30g cikle, šnita kruha (30g) i 60g posnog sira i naranča
Mo- 150g posnog i naranča
Ručak- juha sa povrcem (mrkva i 
brokula) tezinu još ne znam. 150g Oslica sa (200g)krompir pire i ciklom.
Mo, posnog sira sa mrkvom
Večera oslic sa salatom predviđeno maslinovim uljem i šnita kruha.

Jel ovako ok?

Bolje bolje! Smile

Reci mi, imaš li plan par dana unaprijed ili obroke slažeš kako ti dođe taj dan? Znaš li okviran broj kcal na dnevnoj/tjednoj bazi ili se vodiš porcijama?

Na koliko si kg sad?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 14:03
Pa slažem si dva dana u naprijed, danas sam si isplanirala jedno na kraju zbog faksa sam izvisila :( mislila sam da ću doći ranije kući, ali eto,

Do sada sam išla po porcijama a sada sam krenila po onoj aplikaciji koju mi je avangared preporučila,
Po njoj bi trebala uzimati 1800kcal
Sada imam 89,5 kg :-(
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.