New Posts New Posts RSS Feed - I will back ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I will back ...

 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
Author
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:15
drugu polovicu nosim sutra na faks :D
moram priznati da je veoma ukusna, a može se kombinirati sa drugim jelima i dodacima
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 22:12
Malo mi volja pada,
gledam ovo ono sto jedem a koliko vidim rezultati su minimalni, :-(
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 23:17
e pa znaš kako, ubaci nešto što praaavo voliš, s vremena na vrijeme u kljun, tek tako da se psihički ne osjećaš lišeno svega što voliš, i da ti je u podsvijesti da nije tolika strogoća, već jednostavno umjerenost. Nastoji hranu učiniti što ukusnijom, i ja sam shvatila da mi je u tome ključ ishrane koju mogu održavati dugo vremena. I ti sebi nastoj napravit takav program da si u stanju dugo da ga primjenjuješ bez da se osjećaš uskraćeno.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 07:58

Za neke veće promjene treba i malo više vremena, nema rezultata preko noći.
Samo se pridržavaj svega, opusti se i uživaj, a rezultati će već doći.
Možda ih i ima samo ih ne primjećuješ (probaj se fotkati pa po tome uspoređivati)
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 13:33
a to je ono kada sporo ide imam osjećaj d ne radim dobro, jer ne želim se vraćati na staro, a ako već mršavim hoću da to ide kako treba.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 15:23
Originally posted by airin airin wrote:

a to je ono kada sporo ide imam osjećaj d ne radim dobro, jer ne želim se vraćati na staro, a ako već mršavim hoću da to ide kako treba.


a kako treba ići ? kolko jedeš? čini mi se da je motivacija pala zbog malo hrane..meni tako bude pred kraj definicije, jedem skoro nista, pomaci jako mali jer se tijelo bori za život , a i to malo hrane sto jedem mi se pocne gadit..tako da, pisi sta jedes
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 20:42
pa ne znam da li jedem premalo, ja imam osjećaj da je obrnuto

današnji meni
doručak:pola limuna u 2 dl vode, 1 jaje, 2 bjeljanjka, jogurt, 65g kruha sa sjemenkama, zeleni čaj
mo 1 jabuka i 70g ananasa svježi
ručak 120 g puretine sa varivom od mahuna,mrkve i krumpira, toga sam dosta pojela to priznajem 65g kruha
mo: 150 g posnog sira, sa malo cimeta
večera : pojela buhtlu sa višnjom (ovo mi nije bilo u planu :( )

sada sam puna, kasnije planiram pojesti samo koji orah

što se kretanja tiče danas sam bila u šetnji dva i po sata (dobrog hoda)

pa mislila sam da ću više kila skinuti jer sam počela se više kretati i vježbati,
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 19:26
a dobro kakvi su rezultati? Meni je evo 10. dan danas, skinula sam dvije kg..mada meni to izgleda relativno puno, iako je vrijeme vaganja uvijek ujutro nakon wc-a a prije doručka, vidjećemo šta će biti za još 10 dana..Nemoj se toliko opterećivati time, ne misli na svaki dan posebno kako bi trebalo nešto da se skine, nastoj odraditi barem mjesec dana pa onda vidi ima li rezultata...ja inače gledam tek nakon 2 ili 3 sedmice..
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 07:44
Ja se ovoga držim nekih mjesec dana i jučer sam se vagala i smršavila sam neke 2,5 kile. A cm nešto sitno, znam da bi se barem na ogledalu trebalo vidjeti ali ništa od toga :-(
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 08:35
Ma sigurno se nešto vidi samo ti tog nisi svijesna jer se gledaš svaki dan.
Nemoj samo biti negativna, tako će ti biti još gore.
U mjesec dana su 2,5kg super rezultat, više od toga bi bilo i previše!
Samo nastavi dalje, malo se opusti, uzmi koji dan ili obrok "off" i nemoj se toliko zamarati rezultatima - samo budi svijesna da ako sve radiš kako treba - rezultati ne mogu izostati
Meni ovo tvoje gore nije puno hrane, ja bi tu ćak pojačala ovo meso u ručku, dodala neke proteine uz voće itd.
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2014 at 21:16
Hvala na ohrabrenju!
baš to što kažeš, ako radim kako treba rezultati ne mogu izostati,
sada sam počela praviti tjedni jelovnik, tek sada vidim da to nije problem kako sam si bila zamislila,,,
nedam se :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2014 at 23:19
Originally posted by airin airin wrote:

Hvala na ohrabrenju!
baš to što kažeš, ako radim kako treba rezultati ne mogu izostati,
sada sam počela praviti tjedni jelovnik, tek sada vidim da to nije problem kako sam si bila zamislila,,,
nedam se :)


tako je, nije problem- napravi plan i drzi ga se bar mjesec dana. Tu i tamo neki izlet kao ova buhtla recimo nebi trebao biti problem jednom tjedno
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 11:25
ma izleta takvih moram paziti jer početak ovog mjeseca mi je pun slavlja, prošli vikend sam bila u svatovima, pojela sam koji kolač ali sam imala sreće sa svim ostalim, bilo integralnoga kruha bijelog mesa i povrća heheh ,,, sljedeći vikend moj rođendan, budem si napravila vlastiti kolač sa proteinima da se uklopim u okolinu :D
no dobro ovaj tjedan ide laganini

jučer:
doručak: pohovani kruh (bez ulja) 4 šnite, jogurt i 2 žlice pekmeza namazanog, zeleni čaj
MO 2jabuke, naranđa, žlica lanenih posuto po njima
uzela sam 2 kolača
Ručak:juha , 120g bijelog mesa sa 50g riže 1velikom mrkvom i 50g brokule 60g kruha
trening
MO 120g posnoga,1banana, 15g orasa, malo mlijeka
večera: konzerva tune 40g riže 40g kukuruza 6 listova salate preliveno maslinovim uljem, kriška kruha.

za danas je u planu:
doruak: zeleni čaj, 70g zobenih sa voćnim jogurtom
Mo: jabuka i naranđa
ručak: paradajz juha, 150 g oslića sa krumpirom,lukom i jajetom, šnita kruha
Mo: posni sir sa cimetom, komad pite od jabuka(kada točno će biti ne znam)
večera najvjerojatnije ponavljanje od ručka

planiram danas napraviti pitu od jabuka sa integralnim korama,išlo bi jabuke, cimet, malo oraha, žlica meda i šalica griza ovisno koliko jabuke puste vode, budem pokušala pa javim kako prošlo.

nadam se da je jelovnik ok
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 12:24

jučer:
doručak: pohovani kruh (bez ulja) 4 šnite, jogurt i 2 žlice pekmeza namazanog, zeleni čaj ---ipak mi to nekako previše ugljikohidrata u doručku, a premalo proteina još i ovaj pekmez..hmm, kruh umačeš u jaja pa staviš peći ili kako?
MO 2jabuke, naranđa, žlica lanenih posuto po njima-- opet previše UH, nema proteina. Dovoljna jedna jabuka nakon 4 snite kruha za dorucak + dodaj neke proteine tu
uzela sam 2 kolača
Ručak:juha , 120g bijelog mesa sa 50g riže 1velikom mrkvom i 50g brokule 60g kruha ---pojačat meso, šta će ti kruh uz rižu? masti?
trening
MO 120g posnoga,1banana, 15g orasa, malo mlijeka
večera: konzerva tune 40g riže 40g kukuruza 6 listova salate preliveno maslinovim uljem, kriška kruha., opet bi ja tu pojačala rižu ili jela samo kruh

za danas je u planu:
doruak: zeleni čaj, 70g zobenih sa voćnim jogurtom--obicni jogurt + jabuka ili naranda iz MO
Mo: jabuka i naranđa- dodati proteine i/ili masti
ručak: paradajz juha, 150 g oslića sa krumpirom,lukom i jajetom, šnita kruha--koliko krumpira?
Mo: posni sir sa cimetom, komad pite od jabuka(kada točno će biti ne znam)
večera najvjerojatnije ponavljanje od ručka

Općenito mi se jelovnik čini krcat UH, a premalo proteina i masti da to bude uravnoteženo
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:55
što se tiče pohovanog kruha, da umakala sam u jaja
u večeri ta kriška kruha je bila mala, jer kupujem mali kruh iz kauflanda
danas za ručak nisam jela kruh, a što se tiče krompira nikada ne prelazim preko 200g to mi je otprilike 2 krompira
i skuhala sam 2 jajeta
što se tiče večere sigurno oslić a sada koji prilog ne znam,

Hvala ti što si mi pregledala jelovnik, evo nabavila sam si posnoga sira tako da ću se potruditi da ne izostane sa jelovnika.


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 19:31
da, to je problem kad ne znam koliko su 4 šnite kruha, jer meni 4 šnite znače bar 150 g ja to junački režem ne važeš hranu? bilo bi dobro kad bi zvagala jednu šnitu koju inače jedeš pa ćeš onda znati koliko ima otprilike u 4 šnite. Jel ti problem vagati hranu ili? Da, svakako pojačaj proteine kroz meso i mozes da kroz posni

Edited by avangarde - 04 Ožujak 2014 at 19:31
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.