New Posts New Posts RSS Feed - I will back ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I will back ...

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I will back ...
    Posted: 07 Veljaca 2014 at 19:50
Pozdrav!

Otvaram novu temu jer se ne želim vraćati na prošlu koju sam otvorila i zanemarila kao i sebe.
Poslije blagdana i svega ostaloga čega se ne želim sjećati odlučila sam 100 % vratiti se na zdravi način života.

krenula sam na treninge 2 puta tjedno, treninzi su slični vježbama koje se rade u 5 kilograma za 5 tjedana. Dobro mi je jer tamo imam neko društvo pa se međusobno podupiremo. Osim tih dana uvesti ću si svaki dan još neko gibanje (šetnja ili vježbe kod kuće)

Ono s čime se borim to je prehrana jer se trudim kuhati i jesti zdravo ali nisam sigurna u sebe da li je to dobro. gledala sam na forumu temu sa receptima i moram priznati da su vrlo primamljivi,tako da ću ih sigurno uvrstiti u svoju prehranu.

tako da evo mene nazad,
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2014 at 21:14
super dobrodošla

Sretno:))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2014 at 00:13
airin...samo polako....malo više fleksibilnosti u prehrani i povjerenja u sebe donijet će ti puno bolje rezultate od grča i nastojanja da sve bude perfect....

Tu smo Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 12:27
pozdrav,

pošto sam krenula opet na zdravu prehranu odlučila sam maknuti sve slatkiše iz kuće, a onda dođem u nedjelju na inventuru kauflanda na odjel slatkiša brojati čokolade. a tamo njih stotine mislim da su mi prisjele od tolikog brojanja, sada kada vidim čokoladu pred očima vidim samo brojke,,,

današnji meni bi mi trebao izgledati ovako
doručak : buhtla sa makom (trčala na faks nisam stigla jesti )
mo: 2 male jabuke i kivi
ručak: juha sa cvijetačom i mrkvom, pileća 2 bataka sa salatom od cikle i čičoke, 50 g integralne riže
trening
mo banana sa wheyom i 1 dl mlijeka
večera: konzerva tune sa blitvom

trudim se piti puno vode pokušavam barem biti iznad 2 litre

zanima me kako ovo izgleda, što fali da još mogu dodati ili izuzeti?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 13:29
Doručak je fail al kasnije si se malo popravila Wink

Ide li malo masti u večeru?


Što ćemo sutra sutra za prvi dio dana? 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 13:49
mogu staviti maslinovog ulja i češnjaka da ne bude sama blitva,

htjela sam pitati, ja pod 2 mo stavljam ovo što trebam uzeti poslije treninga, da li da to tako ostavim ili da razdvojim?

sutra planiram


doručak : 70g zobenih sa mlijekom i dodam žlicu pekmeza od šipka (bude zanimljiv okus), jabuka
mo; posni sir sa 5 mljevenih oraha, zeleni čaj (ne zaslađen)
ručak: paradajz supa (to izgrabim 2 grabilice u tanjuru bude taman) 10 papalina sa 8 listova blitve i krompirom (200g) i češnjakom preliveno maslinovim uljem

ovo bi bilo otprilike za sutra
ovih dana ću često praviti nešto sa blitvom jer je imam dosta.

svakako sutra planiram vježbati tako da mo 2 ću ponoviti možda dodati koji mljeveni badem
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 13:59
posni sir naravno 100 - 150 g i tu bi mogla dodati jedan kivi ako ide?
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 21:43
današnji dan je izgledao ovako

doručak: 3 palačinke (napravljene od graham brašna i jajeta i malo mlijeka) premazane sa malo masnim sirom, pekmezom od šipka i u zadnju san naribala malo čokolade za kuhanje, jabuka i zeleni čaj
mo: kivi i jabuka
ručak 100 g puretine (bijelo meso) na ražnju salata od kukuruza(60g), paprike(60g) čičoke(40g) i 5 listova salate prelivene sa maslinovim uljem
mo: 150g posnog sira
večera 100g puretine sa ciklom, čičokom i kukuruzom, uzela sam 3 torteline(morala sam probati od muža)
od kretanja sam išla u šetnju sat i po vremena

pošto se još nisam upraksala zanima me da li je ovo ok ili?
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 21:50
ono što nisam rekla moj BMR I TDEE su se vjerojatno promijenili i sada su BMR 1727 i TDEE 2375


molim vas, pomagaj te!
malo sam , koliko bi trebala unositi?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 10:25
Ajme zabranit ću vam i te brojeve još malo LOL

Moj ti je prijedlog da iz dana u dan vodiš dnevnik prehrane, zapisuješ sve što jedeš i kad jedeš, kako se osjećaš i 1-2 tjedno što govore vaga i metar - i ogledalo :) Po tome se onda prilagođavaj, a ne po brojevima. Ono što svakako možeš još dodati je još malo raznovrsnog zelenog lisnatog povrća - neka toga uvijek bude u ručku i večeri ;)


Kako ti trening izgleda? Da vidimo što ćemo s tim međuobrokom :)






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 12:21
već neko vrijeme znači od početka 2 mj sam počela voditi brigu što uzimam, smanjila slatko i gledam obroke, nisam vagala ništa, do danas kilaža mi se nije promijenila, u ogledalu isto tako, jedino se ja osjećam bolje.

što se tiče treninga krenula sam na fit camp, e sada tu radimo svakakve vježbe, ja ne znam kakav će meni biti trening, svaki puta budu drugačije vježbe sve su u stilu vježbi koje su u članku za 5 tjedana 5 kg samo što ne radimo sa utezima i to traje 2 puta tjedno po sat vremena, moram priznati da se dobro umorim a i progibam, više nemam ni upalu mišića nakon treninga.
mislila sam si sastaviti neki trening preko tjedna jer imam osjećaj da mi je ovo dva puta tjedno malo e sada to je pod ? zato se trudim svaki dan izaći van se prošetati,
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 20:30
današnji meni je izgledao ovako

doručak:jabuka, griz na mlijeku (30g griza sa 2 dl mlijeka)i gire posula 1 žlicu wheya
mo(nisam imala jer sam bila u gradu)
ručak; paradajz juha, oslić 100g,200g krompira kuhanog i blitve 10 listova velikih,
trening
mo : banana, šaka orasa i 20g wheya i 1dl mlijeka
večera (će biti): 100g oslića sa salatom i čičokom

što se tiče sutra pošto sam cijeli dan na faksu planiram ponijeti si u posudicama doručak i ručak jer pekarski proizvodi su mi prisjeli,



sutra jelovnik
doručak:jabuka,zobene sa mlijekom i orasima
mo: jogurt
ručak: 100g oslića, 50g riže sa 2 mrkve i cvjetačom (kuhanom)
mo posni sir sa cimetom
večera (još ne znam što ću s njom)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 21:32
super samo tako po planu

ja bi one orahe umjesto iza treninga pojela kasnije u večeri:)
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 22:27
Hvala na podršci, to mi puno znači, kao i vaši savjeti !!
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 11:02
ovih dana kako je vrijeme lijepo svaki dan izađem u šetnju (brzu)
u petak se važem da vidim ima li kakvih promjena u mjesec dana, ja se nadam da će biti.
bila sam se vagala kod kuće ali njoj više ne vjerujem svaki puta mi pokaže nešto drugo... hehe... i ta tehnika nije što je nekada bila.

danas na meniu je :

doručak: jabuka, 1 jaje i 2 bjelanjka, jogurt (0,9%) i 1,5 paprika, sa malo kruha, popila sam capucino
mo; kivi i jabuka
ručak: paradajz supa, papaline sa krompirom, blitvom i cvjetačom
mo; posni sir (150g) sa cimetom
večera: tuna sa salatom od krompira(200g), luka (1 kom) i jaja (1),
6 kom orasa poslije večere,

voda ne ispod 2 litre i pokušavam svakodnevno ubaciti po jedan zeleni čaj,
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:13
današnji dan mi je proletio

10 h doručak:jabuka, zobene (70g)sa mlijekom i cimetom, kivi
mo ajmo reći jedan muffin cijeli dan sam bila u gradu pa nisam stigla jesti
16h ručak: krem juha od brokule i cvjetače, 100g tjesta sa 3 jajeta i 6 listova salate,
20h poslije treninga banana i mlijeko i whey
večera 21,30(bila gladna kao vuk) napravila si palentu mislim da se tako zove (ide 60g kukuruznih krupica, 500g posnog sira 2 jaja,prašak za pecivo sadrži Kcal: 668 Proteini: 75g Ugljikohidrati: 56g Masti: 16g ja sam pojela pola od te smjese,)1 papriku

činila mi se ok pa sam je zato napravila,

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.