New Posts New Posts RSS Feed - I used to be fat...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I used to be fat...

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:45
Originally posted by iver iver wrote:

ehhhh, to znaju samo oni koji dovoljno znaju, da znaju što ne znaju... :)) Vidim da i mett usvaja misli, što je dobro :) nije bio isključen iz praćenja, samo pisanja. Ali broj gurua isto raste, samo mi se ne da ni pametovat ni raspravljat, no bar opet postaje zanimljivije, mada mnogi savjeti na žalost početnike krivo navode i zbunjuju. No, dosta sam lupetao, pozdrav Slavoniji, mett sigurno još nije nabavio domaću slaninu, potrošio je na utege :))


nemoj iciiiiiiiiiiiiiii Iver
cookies are for pussies
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:26
Nasao sam bio na nekoj stranici, kad dodjem na komp poslat cu link. Ili m znaci nesto drugo ili ne znam... na ljecnickom su mi rekli da imam super vid :D
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:34
Originally posted by iver iver wrote:

ehhhh, to znaju samo oni koji dovoljno znaju, da znaju što ne znaju... :)) Vidim da i mett usvaja misli, što je dobro :) nije bio isključen iz praćenja, samo pisanja. Ali broj gurua isto raste, samo mi se ne da ni pametovat ni raspravljat, no bar opet postaje zanimljivije, mada mnogi savjeti na žalost početnike krivo navode i zbunjuju. No, dosta sam lupetao, pozdrav Slavoniji, mett sigurno još nije nabavio domaću slaninu, potrošio je na utege :))

Iver!!! :DDDD Ahhh kako znaš heheheheheh.... 100 kila :D 100 kila :D još Juh prije par mjesec malo više sam imao priliku pravu jesti :D bome nisam dao nikome LOL Mislim da uz posni  Nema bolje večere :D

Ma joj morat ću još pričekati za utege ... dok platim štetu na autu LOLAngry
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 11:00
imam jedno pitanjce, planiram oko 3.,4.-og mjeseca upisat gym pa sam pitao frenda jel koristi proteine, kreatine i to..ugl, veli da koristi herbalife, da je kao malo skuplji, al da je bolji od icega. Pa kada bi ja krenuo jel bolje koristiti taj herbalife ili?
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 11:12
https://www.fitness.com.hr/forum/herbalife-proteini_topic7246.html

moj odabir bio bi whey i kreatin monohidrat.

Pogledaj sastav jednog i drugog, pogledaj omjer cijena i dobiveno i sam razmisli
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 11:48
Originally posted by filip_myself filip_myself wrote:

Pa kada bi ja krenuo jel bolje koristiti taj herbalife ili?


kreni.
ne.
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 11:51
ma kakav herbalife, ako hoćeš rezultate ne treba dodataka uopće, whey je praktičan jer je relativno jeftin po porciji i lako ga se smiksa ali boljeg efekta od krute, prirodne i neprerađene hrane nema, to je prirodan način na koje tijelo unosi nutrijente, inače herbalife je pun sojinih proteina, ak će bit dodatak radije whey ako može od krava koje su pasle na livadi :D
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 12:46
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by filip_myself filip_myself wrote:

Pa kada bi ja krenuo jel bolje koristiti taj herbalife ili?


kreni.
ne.

sarkazam ili ?


ma lakse mi je uzimat whey jer imam popust 30% prek sogora, samo me zanimala vasa reakcija na herbalife   
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 12:57
ne, nije sarkazam nego je bilo ukratko niti whey niti herbalife ti neće napraviti nikakva čuda u vezi tvog cilja, zato sam rekla - kreni--jer ono što će ti napravit razliku od sadašnjeg stanja je trening i sređena prehana, ne dodaci prehrani. Općenito, se slažem s Markanom oko herbalifea, po meni davanje više novaca za dodatak prehani kao i svaki drugi
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 13:10
inače ja sam pio od jednog drugog proizvođača vrlo sličnu stvar i jesam smršavio ali sam toliko toga propustio zbog toga što uz to nisam pravilno jeo i kvalitetnije trenirao, da sam onda znao što sam naučio do sada (većinom od ljudi s ovog foruma) sad bih već bio puno bliže nekom postavljenom cilju i znao bih što trebam i kako to napraviti na zdrav i kvalitetan način, da ja imam popust 30% na whey i ja bih ga vjerojatno koristio :P, mada mislim da mi ne treba ali puno je lakše sve uravnotežit pomoću dodataka ali može se i bez njih ako se mora i neće se ništa propustit :)
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 13:52
pa cilj mi je pridrzavati se prehrane dok ne pocnem radit i biti u mogucnosti platit gym. Trenutno i trcim i uz pomoc forumasa sam nasao kucne treninge koje prakticiram i u tome sam oko 3 tjedna (trening malo manje, oko 1 tjedan). Mozda se razlika trenutno izvana toliko ne vidi, koliko ju ja iznutra osjetim :). Uvijek sam nekako isao u zivotu na foru da necu koristit neku pomoc, u ovom slusaju whey ili nesto drugo ili necu ici na instrukcije jer to mogu sam nauciti uz dobar trud, tako da cu se u pocetku vise bazirat na kvalitetnoj prehrani uz treninge pa cu onda vidjeti kako ce mi s time ici :)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 16:17
@Scarpetta: ne znam kak je tebi islo s oniz treninzima kaj si mi poslala 'extreme fitnees 5 week home training', al ja ae znojim ko svinja u sauni. Bio sam naivan i mislio sa cu ja to lako, al kad treba ustat sa stolice na jednoj nozi trgam se ko zivotinja da bi jedan uspio. Al ne dam se, ovo je odlicno i jedva cekam uc u 5-i tjedan
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 17:43
Originally posted by filip_myself filip_myself wrote:

@Scarpetta: ne znam kak je tebi islo s oniz treninzima kaj si mi poslala 'extreme fitnees 5 week home training', al ja ae znojim ko svinja u sauni. Bio sam naivan i mislio sa cu ja to lako, al kad treba ustat sa stolice na jednoj nozi trgam se ko zivotinja da bi jedan uspio. Al ne dam se, ovo je odlicno i jedva cekam uc u 5-i tjedan


nisam rekla da je lako, ali kad vidiš rezultate budeš zadovoljan, a i meni se jako sviđa takav način treninga i baš guštam
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 18:37
Ma znam, al vjezbe su stvarno zahtjevne dok se ne ufuras malo i dobro se uznojis.
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 19:37
Moguće da je ovo rekao već netko prije mene, ali čitajući nestrpljiva sam da se nadovežem uglavnom, prije nego odabereš teretanu istraži malo i pogledaj kojati je dovoljno blizu/pristupačna itd., a uz to i kakav je način rada. Recimo, u mojoj teretani treneru (uvijek ima neki trener jel ;) ) nikad nije problem pokazati neku novu vježbu ili pokret (ja sam čak par puta znala pitati da mi ponovno pokaže jer mi jednostavno nije "sjedao"), čak i ako vidi da nepravilno radim (onako usput) uvijek opomene i kaže što da popravim. Vjerojatno te neće pustiti da baš radiš krivo samo zato što nisi platio individualni trening
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 23:24
Pozdrav, nije me bilo ovdje neko vrijeme, al sad sam opet tu i potrebna mi je mala pomoć.
Zanima me koliko mi je dobra prehrana.
Na svoju visinu 193cm imam 90kg I zelim to smanjit na 85kg i nabavit u to vise mišića, tj masne naslage od prije pretvoriti u mišićnu masu.
Ovak mi izgleda prehrana:

Dor: sardina(masl ulje i limun), 100g posnog sira, alpski kruh 1 snita
Među.: 150g posnog I 50g zobenih
Ručak: 1 krumpir, 1 paradajz, pola krastavac salatar i 1 jogurt
Među.: 1 jabuka
Večera: 60g zganaca, pola mozzarele, 2dl koncentrat rajčice, sezam


Dor: tuna(masl ulje i limun), 2dl Stepka, 2 snite alpskog
Među.: jabuka/banana
Ručak: 150g piletine, 50g riže + sezam i lan
Među.: 150g posnog I 50g zobenih
Več.: 60g zganaca, pola mozzarele, 2dl koncentrat rajčice, sezam

Dor.: 3 kuhana jaja, 50g posnog sira, 3 rizina krekera
Među.: 150g posnog I 50g zobenih
Ručak: blitva i komad piletine
Među: jagode
Več.: 60g zganaca, pola mozzarele, 2dl koncentrat rajčice, sezam

Ovo su 3 načina prehrane kroz dan koje koristim u tjednu. Nedjeljom jedem stvari tipa krpice sa zeljem, lazanje s povrćem, bolonjez

Naravno uz prehranu i vježbam, koji dan ako ne vježbam onda otrčim po 3,5km. I uz to idem i na košarku
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.