New Posts New Posts RSS Feed - I used to be fat...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I used to be fat...

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 17:05
Sad kad sam otkrio ovaj forum mogo slobodno pitat i o prehrani i o vjezbama. Trenutno nisam u poziciji kupit proteine, no prvom prilikom cu to napravit.

Nasao sam recept na ovoj stranic za poslije treninga sa zgancima, mozzarelom i paradajz umakom pa da li bi ga mogao koristit?

I postao mi je ritual dnevno popit 0,5-1l sirutke. Kaj se tice ribe, nju slabo jedem nazalost, cesto jedem za rucsk poriluk, carsko povrce, blitva na leso. Bijelo meso imam oko svaka 2,3 dana, a jaja si skuham za veceru 3 komada i uz to znam pojest 100g posnog sira, no opet svaka 3 dana negdje.
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 17:08
Btw, prije sam si znao skuhat integralno tijesto (ili obicno), skuhat 2,3 jaja, ubacit u tijesto i dodat posnog sira 100g pa me zanima koliko je to kvalitetan obrok?!
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 22:27
Originally posted by filip_myself filip_myself wrote:

Btw, prije sam si znao skuhat integralno tijesto (ili obicno), skuhat 2,3 jaja, ubacit u tijesto i dodat posnog sira 100g pa me zanima koliko je to kvalitetan obrok?!


može bolje s integralnim tijestom (ako voliš)

ove gore kombinacije su isto sve dobre:) dosta povrća ubaci meso, ribu, jaja, svježi sir i sve će biti o.k.
ako nemaš meso taj dan ubaci se neki svježi sir ili konzervu tune (sardine...)

btw. što se tiče tune i sardine meni su odlične one nove što se reklamiraju (Queen, tvornica Postira na Braču) malo su skuplje ali su zbilja super kvalitetne
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 01:02
Tunu mama kupi u konzervi i onda ja ocjedim i dodam malo limuna unutra zbog okusa. Najvise se kupuje u konzervi riba. Inace iz ribarnice, najdraza mi je trlja riba. Sto se tice svega ovoga trenutno sam u pocetnoj fazi, ma sve se jos privikavam. Zna malo bit tesko kad mama kupi krafne, knedle i tak neke stvari, ali ja si pojedem malo sira ili necega i zaboravim na to. Zadad sve ide po planu, samo zelim uskoro nabavit bucice pa vjezbat ili mozda upisat i teretanu, ako nadjes zrtvu koja ce mi pokazat vjezbe malo.

Btw hvala na pomoci i savjetima ;)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 16:24
Da, tak i ja obozavam Postira tunu, a nisam znala da je nova Queen ista Postira, donedavno u rozom karonskom pakiranju! Ali presla sam na K plus tunu - komadi u ulju, koju preporucam jer fakat iznenadjuje obzirom da je jeftina. Meni ne smeta kaj nije iz Jadrana (a u Sredozemnom moru je najena prevelika kolicina zive, tak i tak). Isto ocijedim i dodam malo maslinovog :)) mozes si dodati jos graha (npr. iz konzerve, samo isprati, ak vec nema domaceg kuhanog) i dobijes salatu
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 21:12
Jesu dobre salate kojese mogu nac u konzumu ili nekom drugom ducanu, tipa tuna salata s tijesto i takve slicne ili su skupe pa se radje isplati doma napravit svoju?
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 22:35
ne znam kakve su u dućanima ne kupujem takve stvari jer uvijek više volim takve stvari napraviti doma iz više razloga:
1. znaš koliko si čega stavio (omjeri - te kupovne uvijek imaju više pašte, riže i sl. a manje ili u tragovima tune, piletine... zbog uštede)
2. kvaliteta namirnice u salati je uvijek bolja kad ja biram što stavim unutra

Za takve stvari ti doma treba jako malo vremena, a na kraju uštediš i jedeš kvalitetnije
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 10:35
Thx bum si onda doma malo napravio. Nemrem ni sam vjerovat kolko energije i volje imam. Jucer sam se nakon trcanja osjecao kao di bi mogo jos sat vremena barem
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 15:38
Nasao sam podatak da u kiselom vrhnju 35% mm ima dosta proteina, vise nego masti pa me zanima jel bi to bilo dobro kostit u obrocima?
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 15:44
koje to vrhnje ima više proteina nego masti da ga i ja kupim ?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 15:48
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koje to vrhnje ima više proteina nego masti da ga i ja kupim ?


Kako ne znaš imaš u lidlu
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:30
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koje to vrhnje ima više proteina nego masti da ga i ja kupim ?



Kako ne znaš imaš u lidlu


vrhnje koje u sebi ima više proteina nego masti? u lidlu?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:32
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koje to vrhnje ima više proteina nego masti da ga i ja kupim ?



Kako ne znaš imaš u lidlu


vrhnje koje u sebi ima više proteina nego masti? u lidlu?

A zezam te šta pitaš biljojeda najvećeg
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:34
pa naravno da ima... Po mojoj babi u lidlu ima svega, i mozga, jedino se pamet ne može kupiti :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:35
Originally posted by iver iver wrote:

jedino se pamet ne može kupiti :)


šteta baš bi mi trebalo malo
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 16:41
ehhhh, to znaju samo oni koji dovoljno znaju, da znaju što ne znaju... :)) Vidim da i mett usvaja misli, što je dobro :) nije bio isključen iz praćenja, samo pisanja. Ali broj gurua isto raste, samo mi se ne da ni pametovat ni raspravljat, no bar opet postaje zanimljivije, mada mnogi savjeti na žalost početnike krivo navode i zbunjuju. No, dosta sam lupetao, pozdrav Slavoniji, mett sigurno još nije nabavio domaću slaninu, potrošio je na utege :))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.