New Posts New Posts RSS Feed - I need help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I need help

 Post Reply Post Reply
Author
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I need help
    Posted: 06 Listopad 2012 at 11:33
Bokic

Kao što sam vec napisala u temi predstavljanja:

Imam 30 godina. Prije tri godine varirala sam s kilažom, 68-72 kg i to mi je bilo super.
Tada sam puno vozila bicikl i trcala, a i posao mi je bio da sam stalno u pokretu.
Danas, tri godine poslije imam 92 kg i sjedeci posao.
Preselila sam iz grada u predgradje i sve aktivnosti su prestale (teren je toliko brdovit da jedva se može hodat a kamo li nešto drugo).

I sada jako, jako, jako želim skinuti kile. I treba mi pomoc.

Najvec mi je motivacija dijete. Želim ostati trudna, ali prije toga želim se dovest u formu i skinut nakupljene kilograme, da ne izgledam poslije kao slonica.

Prošle godine od 3.1. krenula sam u teretanu. Išla sam od ponedjelkaa do petka i u prosjeku bi tamo provela od sat i po do dva. Oko sat vremena bi provela na traci za trcanje a ostatak na spravicama za noge, ledja, trbuh, a ponekad bi ubacivala i ruke. To je trajalo sve do 1.7. i u tom periodu izgubila sam samo 3 kg i nešto sitno centimetra u struku.
Bila sam jako razocarana jer nisam uspjela postici skoro pa ništa. Trenerica se je jako cudila svemu tome i nije mogla vjerovat jer je vidjela koliko silujem onu traku za trcanje,a efekta nije bilo.
Nisam imala neku prehranu koje sam se strogo držala, ali sam itekako pazila da ne jedem poslije 17h, i da ne unosim previše smeca od hrane u sebe.

I sada, ja silno želim izgledat kao prije.
I treba mi pomoc.
Doma posjedujem orbitrek, leg magic, i utege od 1kg i 2kg.

E da,mjere stavim kad dojdem doma :D




Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 12:32
Pozdrav :)

Nisam imala neku prehranu koje sam se strogo držala, ali sam itekako pazila da ne jedem poslije 17h

Biiip, greška.
Itekako možeš, odnosno moraš jest poslije 17h, samo je poanta u tome da se hraniš zdravo.
Slavonka se nece ljutit ako te pošaljem na ovu adresu: https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Smrsavila-sam-27-kg-u-7-mjeseci.aspx

Pogledaj malo plan prehrane i procitaj si to, mislim da ceš dobiti puno odgovora na svoja pitanja.
Ako nešto nije jasno, slobodno pitaš, netko iskusniji od mene ce vjerojatno dat bolje savjete, ovdje si svi medjusobno pomažu. :)
Malo prozuji po stranici, forumu, pogledaj prehranu, vježbanje i kile moraju ic dolje. (naravno ne time što ceš gledat i citat, nego se pokrenut)
Imaš i clanak od extremefita, kako izgubiti 5kg u 5 tjedana, procitaj si i to i informiraj se, doci ce do rezultata :)

Sretno.

Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 12:41
kljucna stvar: PREHRANA!!! sredi prehranu (ko što je rekao Nickylii, prosurfaj forumom, stranicom - ima super stvari), ukljuci bilokakvu aktivnosti, pazi na kalorijski unos - i krenulo bude. :) kreni od osnova :)
prehrana je pola uspjeha, fizicka aktivnosti druga polovica i to je to ;)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 12:59
Originally posted by Jean Jean wrote:

(ko što je rekao Nickylii, prosurfaj forumom, stranicom - ima super stvari)

Rekla* Embarrassed
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 08:28
Sorry krivo sam napisala. Nisam jela poslije 19h :D
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 08:58
Nickyliii, oprosti ;)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.