New Posts New Posts RSS Feed - HIIT  rezultati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HIIT rezultati

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Siren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:14
ma dobro je to, gura me naprijed
Back to Top
Bristol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bristol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 18:03
Poceo sam raditi HIIT zbog topljenja masnih naslaga. Vidim da ga je najbolje raditi ujutro, jer je tada inzulin najnizi, a kako nemam vremena, radim ga odmah poslije treninga s tegovima. Nakon treninga s tegovima kao PWM pojedem 6 bjelanjaka i 50 g grozdjica. Kako cu od sada raditi.
Hocu li raditi:

tegovi+PWM pa HIIT ili

tegovi+HIIT pa onda PWM?
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 21:46
Originally posted by Bristol Bristol wrote:

Poceo sam raditi HIIT zbog topljenja masnih naslaga. Vidim da ga je najbolje raditi ujutro, jer je tada inzulin najnizi, a kako nemam vremena, radim ga odmah poslije treninga s tegovima. Nakon treninga s tegovima kao PWM pojedem 6 bjelanjaka i 50 g grozdjica. Kako cu od sada raditi.
Hocu li raditi:

tegovi+PWM pa HIIT ili

tegovi+HIIT pa onda PWM?


Oj, oj, oj, oj... Kakav HIIT ujutru, majka ti stara, pao bi u nesvjest !

Back to Top
Bristol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bristol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 21:56
Ja ga ne bih ni radio ujutro, a neki ga i rade pa ne padaju u nesvijest.

Ako netko moze da mi odgovori na pitanje iz mog prethodnog posta.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 21:58
Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by Bristol Bristol wrote:

Poceo sam raditi HIIT zbog topljenja masnih naslaga. Vidim da ga je najbolje raditi ujutro, jer je tada inzulin najnizi, a kako nemam vremena, radim ga odmah poslije treninga s tegovima. Nakon treninga s tegovima kao PWM pojedem 6 bjelanjaka i 50 g grozdjica. Kako cu od sada raditi.
Hocu li raditi:

tegovi+PWM pa HIIT ili

tegovi+HIIT pa onda PWM?


Oj, oj, oj, oj... Kakav HIIT ujutru, majka ti stara, pao bi u nesvjest !



Tare

Bristol, gdje si procitao da se HIIT radi ujutro, katabolizam žešci.
Ja bi radije odvojio HIIT od utega,a opet možeš i poslije treninga s utezima.
Moje mišljenje je da prvo popiješ PWM a onda na HIIT š0-ak minuta.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 23:39
ako odradiš pošteno tegove...nemaš snage za kvalitetan hiit..i obrnuto..barem bi tak trebalo biti

Bolje ti je onda za topljenje masnih naslaga ujutro se dignut pol sata ranije i otici na neko brzo hodanje,ili skroz lagano trckaranje ili obicno hodanje..dakle cardio niskog intenziteta..   
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 23:52
Gle, možeš odradit neki mini HIIT poslije treninga, ili neki barbell complex, nije bed, ali nikako ujutro. I u tom slucaju ide trening+hiit pa PWM. A za jutro ostavi ovo što decki kažu, neki LI cardio na prazan stomak. Ili trening pa PWM pa lagana šetnjica il tako nešta.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Bristol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bristol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 00:18
Ja mogu raditi HIIT i u dane kad ne treniram s tegovima, ali radim ga tada jer je poslije treninga s tegovima glikogen ispraznjen pa se mast koristi kao izvor energije.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 08:46

Originally posted by Bristol Bristol wrote:

Ja mogu raditi HIIT i u dane kad ne treniram s tegovima, ali radim ga tada jer je poslije treninga s tegovima glikogen ispraznjen pa se mast koristi kao izvor energije.
 

A gle, radi kako hoceš, ja naprimjer kad odradim trening s utezima nemam snage za HIIT odradit kako treba, eventualno neki lagani kardio od pola sata.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 11:45
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Bristol Bristol wrote:

Ja mogu raditi HIIT i u dane kad ne treniram s tegovima, ali radim ga tada jer je poslije treninga s tegovima glikogen ispraznjen pa se mast koristi kao izvor energije.
 

A gle, radi kako hoceš, ja naprimjer kad odradim trening s utezima nemam snage za HIIT odradit kako treba, eventualno neki lagani kardio od pola sata.



A ionako nema smisla radit HIIT i utege na isti dan.. ionako su utezi HIIT.. ja recimo odradim utege 60min i nakon toga jos 30min bicikla ili trcanje, i onda PWM popijem.. a s obzirom da 4x tjedno radim utege, onda jednom odradim HIIT na vreci i to je to..

Nakon utega se ne radi HIIT jer onda se trose misici Bristol.. Nakon utega samo crobni, i to ne visokog intenziteta, jer ako ides HIIT, bome ne trosis mast nego misice..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 12:14
  @ davor

Ja cak nebih ni tako radio.
Moje mišljenje je da bi trebalo u svakom slucaju poslije utega roknut neki PWM a tek onda neki Li kardio, pa makar i trajao nekih 20-ak minuta više.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 17:40
 ja radin 4x utege i 3x HIIT ostale dane i to je to, a LI pa i malo zesci nekad kardio mi je na poslu svaki dan ionako
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 19:36
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

  @ davor

Ja cak nebih ni tako radio.
Moje mišljenje je da bi trebalo u svakom slucaju poslije utega roknut neki PWM a tek onda neki Li kardio, pa makar i trajao nekih 20-ak minuta više.


A ovisno o tome jel ti je primarno jacanje misica ili topljenje sala.. ako je topljenje sala, onda kardio pa PWM, a ako jacanje misica onda PWM pa kardio.. meni je ipak cilj topljenje masnoca posto sam zadovoljan misicnom masom..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mark View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mark Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 00:57
ABSTRACT

Effects of moderate-intensity endurance and high-intensity intermittent training on ancrobic capacity and VO2max.

Tabata I, Nishimura K, Kouzaki M, Hirai Y, Ogita F, Miyachi M, Yamamoto K.

Department of Physiology and Biomechanics, National Institute of Fitness and Sports, Kagoshima Prefecture, Japan.

This study consists of two training experiments using a mechanically braked cycle ergometer. First, the effect of 6 wk of moderate-intensity endurance training (intensity: 70% of maximal oxygen uptake (VO2max), 60 min.d-š, 5 d.wk-š) on the ancrobic capacity (the maximal accumulated oxygen deficit) and VO2max was evaluated. After the training, the ancrobic capacity did not increase significantly (P > 0.š0), while VO2max increased from 53 +/- 5 ml.kg-š min-š to 58 +/- 3 ml.kg-š.min-š (P < 0.0š) (mean +/- SD). Second, to quantify the effect of high-intensity intermittent training on energy release, seven subjects performed an intermittent training exercise 5 d.wk-š for 6 wk. The exhaustive intermittent training consisted of seven to eight sets of 20-s exercise at an intensity of about š70% of VO2max with a š0-s rest between each bout. After the training period, VO2max increased by 7 ml.kg-š.min-š, while the ancrobic capacity increased by 28%. In conclusion, this study showed that moderate-intensity crobic training that improves the maximal crobic power does not change ancrobic capacity and that adequate high-intensity intermittent training may improve both ancrobic and crobic energy supplying systems significantly, probably through imposing intensive stimuli on both systems.




Novi zavjet...
Ovo iznad sve govori.
Sad idemo svi na TABATA
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 09:24
Decki što je Li kardio?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 09:50
kadio laganog intenziteta
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.