New Posts New Posts RSS Feed - help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

help

 Post Reply Post Reply
Author
neznam11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neznam11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: help
    Posted: 09 Ožujak 2013 at 23:15
evo imam jedno pitanje,a posto sam na mobu nisam mogo nac nikakve kategorije (jedva sam naso i ovu) pa ako ima jos kojih kategorija moje isprike :p

znaci imam 61 kg i visok sam 190 cm (kritican sam) i pokusavam bacit nekolo kila.prije 3 mjeseca imo sam 55 kg i uspio sam nabacit 6-7 kg i vise ne ide pa me zanima da li postoji neka granica koliko covjek moze dobiti kila ili ne jedem dovoljno i da li bi mogao dobiti neki plan prehrane za dobivanje kila ali da ima i junk fooda zato jer mi treba par kila da nisam ko stapic

ljep pozdrav
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 10:35
Nadam se da ti nije cilj nabaciti bilo kakve kile na sebe . .sigurno ti ne bi trebao biti cilj nabaciti 5 kila masnoga tkiva .. to nije problem . .svaki vecer naruci pizzu ili cevape, litru pive i za desert pojedi 2-3 komada neke torte po izboru .. ;)
Šalim se malo . .trebaš jesti zdravu hranu, junk povremeno (ako ti baš nedostaje). A teško ceš na sebe nabaciti kile mišica bez treninga .. jesi li to planirao?
Back to Top
neznam11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neznam11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 10:45
a mislim sad mi musici nisu toliko vazni kad neamqm upoce misice da ih treniram :p
Back to Top
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:46
a cuj, teško da ceš dobit na kilaži samo tako jeduci sve, a da to nisu masti. zato postoji plan prehrane i plan treninga koji ti mogu omoguciti to što tražiš. malo truda uložiš i bit ceš zadovoljan. imaš puno clanaka o prehrani i treningu tu na portalu.

i ne znam kakav ti je raspored obroka kroz dan i koji su tocno ti obroci, radiš li, školuješ se itd., kakav ti je dnevni tempo, sve su to bitne sitnice koje ocito treba mijenjat s obzirom na tvoj problem.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 20:16
Teško da ceš bez vježbe postic išta, jedino možeš dobit salo, a to bi ti bilo još gore
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.