New Posts New Posts RSS Feed - helo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

helo!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: helo!
    Posted: 07 Listopad 2013 at 13:53
Pozdrav,
Da se i ja predstavim, studentica sam i najgora su mi razdobla pred ispite tada samo jedem i ne krecem se jer ucim.

To sam uspjela kontrolirati više manje do ovog ljeta kada sam se dosta udebljala pa sam odlucila ovdje potražiti neke savjete,

Visoka sam 170 cm i sada imam 88kg
Što je za mene previše, htjela bi skinuti barem 10-15 kg jer ovako osobno nisam zadovoljna
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:04
Lijep pozdrav airin i dobrodošla malo nam opiši inace kako živiš (mislim kad nisu ispiti ) baviš li se kakvom aktivnošcu i sl. Takoder, ako mozes iznjeti jedan ili dva dana svojih jelovnika, kako se inace hranis. I da, koliko godina imas


Edited by avangarde - 07 Listopad 2013 at 14:04
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:05
airin, dobrodošla!

Ako si imalo citala forum, onda znaš koje ti pitanje sad slijedi, a i što biš otprilike trebala raditi Wink A ako nisi citala - well......što cekaš? Big smile

Dakle, pitanje koje uvijek slijedi - kako jedeš trenutno? Bar 3 dana jelovnika zaredom?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:19
Originally posted by airin airin wrote:

Pozdrav,
Da se i ja predstavim, studentica sam i najgora su mi razdobla pred ispite tada samo jedem i ne krecem se jer ucim.

To sam uspjela kontrolirati više manje do ovog ljeta kada sam se dosta udebljala pa sam odlucila ovdje potražiti neke savjete,

Visoka sam 170 cm i sada imam 88kg
Što je za mene previše, htjela bi skinuti barem 10-15 kg jer ovako osobno nisam zadovoljna

Dobrodošla :) 

Samo jedeš uciš hmmm...

Znaš da treba se i kretati cešce...nije ti izgovor knjiga uvijek... :) Možeš prošetati do obližnjeg parka ili negdje pa uciti..barem malo da se kreceš :)

Ajde malo nam se predstavi detaljnije pa cemo ti pomoci :) Lijepi pozdrav
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:24
Ajmo reci da sam potpuno nova, tek sada malo citam forum i upoznajem se sa svime,
Imam 23 godine,

Kako jedem? Svakako, dorucak bude oko 9.30-10 sati i to žitarice sa mlijekom ili nešto namazano na kruh, griz na mlijeku,,,
Rucak bude svakako, svašta pravim, juha, meso sa prilogom i to bude tako oko 15 h
I vecera bude oko 20 sati da li ono štó je ostalo od rucka ili napravim palacinke ...
E sad još pored toga izmedju jela znam uzeti kekse ili nešto slatko.
To je kada ne idem na faks a kada sam na faksu osudjena sam na kantonu :(


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:31
Uuuuu Ovdje je raspad totalni kod tebe....

Hm....Nedostaje ti puno toga...

Dali si razmišljala zašto pored jela uzmeš još nešto slatko? :)

Vjerovatno je odgovor da nisi se dovoljno najela :) Ja inace kada imam rucak...dorucak...ili bilo koji obrok...Poslije njega ne budem gladan..dodjem do sitosti...

Za pocetak bih ti predložio ...probaj te namirnice slatkiše smanjiti ili cak izbaciti ...ali ne u potpunosti...jer bi moglo vrlo brzo doci do zasicenja od nove prehrane..i za tjedan dana...glava u frižideru i tarupanje po slatkišima...

Preporucio bih ti da papaš malo zdraviju hranu...I pogotovo što vidim kod tebe a to je ocito fali ti jako vlakana...što su iznimno važni za tvoje tijelo....

Dali si razmišljala da nosiš hranu na faks? :) Ne? Vjerovatno .... pocni nositi...pocni se kretati...nekim aktivnostima hodaj..prošeci za pocetak...kreci se ..probaj neke aktivnosti ubaciti da tijelo malo razbudiš nakon silnog sjedenja doma :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:32
Nije stvar da sam jedem i ucim nego kad ucim ponašam se kao uh tešto je to reci ali ponašam se kao termit po kuci
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:35
Morati cu se kretati, jer nije da nevolim se šetati nego stalno imam osjecaj da nemam vremena da odem u šetnju,
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:36

da posežeš za grickalicama hranom razumijem ...probaj za promjenu kada dodješ u napast prošetati...popiti cašu vode....

Pojesi nešto konkretnije od cega ceš biti sitija....

Nije vraga da uciš 5 sati dnevno? Sigurno možeš odvojiti vrijeme 20-30 minutadnevno za neku aktivnost...koja je super za pocetak .... 

Mislim da je kod tebe problem kod prehrane..što ne jedeš dovoljno i posežeš za grickalicama slatkišima. Ispravi me ako se varam :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:37
Originally posted by airin airin wrote:

Morati cu se kretati, jer nije da nevolim se šetati nego stalno imam osjecaj da nemam vremena da odem u šetnju,

Imaš osjecaj da nemaš vremena za šetnju hm....Reci mi kako ti prolazi dan satnicki...vjerujem da cemo naci vremena :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:48
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:


Nije vraga da uciš 5 sati dnevno?

ja sam na faksu ucila min. 10 h dnevno tako da..ali uvijek postoji vrijeme navece od recimo 19-20h kad mozes odradit u kuci neki trening ili u 22h otici prosetati pred spavanje
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:51
hehe, na mom dnevmom planu šetnja bude u planu ali ne dodjem do nje,
sada dok mi faks nije poceo dan izgleda, dorucak, pranje sudja, spremanje, pravljenje rucka (odem do trgovine ako mi nešto fali)rucam, onda se latim ucenja dok mi muž ne dodje kuci to bude 2h otprilike, i njemu pripremim jelo, i poslije toga nešto radim (ovisi sto imam od zaostataka od posla)i eto vecere i dan gotov otprilike,,,
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:09
Originally posted by airin airin wrote:

hehe, na mom dnevmom planu šetnja bude u planu ali ne dodjem do nje,
sada dok mi faks nije poceo dan izgleda, dorucak, pranje sudja, spremanje, pravljenje rucka (odem do trgovine ako mi nešto fali)rucam, onda se latim ucenja dok mi muž ne dodje kuci to bude 2h otprilike, i njemu pripremim jelo, i poslije toga nešto radim (ovisi sto imam od zaostataka od posla)i eto vecere i dan gotov otprilike,,,


dorucak&pranje suda
setnja 30 minuta (moze brzi hod do trgovine)
rucak (odmah napravi i za muza)
ucenje
obavljanje zaostataka s posla
vecera
trening od pola sata u stanu
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:22
svidja mi se, zanima me što je od treninga najbolje, trbušnjaci i cucnjevi?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:26
Originally posted by airin airin wrote:

svidja mi se, zanima me što je od treninga najbolje, trbušnjaci i cucnjevi?



fullbody treninzi za tebe možeš pogledati ovaj https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:37


Cilj je da pokreneš svaku mišicnu skupinu kod vježbanja...znaci što više vježbi razlicitih....

Odvojiti možeš pola sata sigurno...svugdje gdje možeš iskoristiti neku aktivnost...negdje gdje ideš idi pješke...kreci se... 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.