New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 25>
Author
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 23:56
da raženi,pocela sam ispamecivat sve  oko sebe sa kalorijama ;))
ja sam pocela sa onim prvim treningom za pocetnike, prvi na njegovoj stranici, ipak mi se cinilo onaj
5kg masti u 5tjedana pretreško za mene koja prvi put ovo radim..
uzgajam i svoju steviu,pa cu još malo imat i svoj prah pa cu pravit i slatkog ;)) ovako sam kuhala ukucanima svakih nekoliko dana nove kolacei torte, a sve kaloricno i tek sad vidim koliko je nezdravo, sreca da nisam nikad pretjerivala pa sam opet dobro ;)))

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 23:58
Originally posted by feriha feriha wrote:

da raženi,pocela sam ispamecivat sve  oko sebe sa kalorijama ;))
ja sam pocela sa onim prvim treningom za pocetnike, prvi na njegovoj stranici, ipak mi se cinilo onaj
5kg masti u 5tjedana pretreško za mene koja prvi put ovo radim..
uzgajam i svoju steviu,pa cu još malo imat i svoj prah pa cu pravit i slatkog ;)) ovako sam kuhala ukucanima svakih nekoliko dana nove kolacei torte, a sve kaloricno i tek sad vidim koliko je nezdravo, sreca da nisam nikad pretjerivala pa sam opet dobro ;)))


ma odlicno e, kad budeš imala steviju možeš se pozabavit i s ovim na forumu-- ja dosta s njom volim eksperimentirat. ovdje imas recepata na bacanje
https://www.fitness.com.hr/forum/pokaite-to-jedete_topic7758.html
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:05
za par dana ce bit spremna i onda cu sve isprobat..
iznenadila bi se da vidiš da posni sir ima jedan jedini i to president,naravno nema ga u svakoj trgovini, jer ocito još narod toliko nevodi brigu o zdravlju..
tako da sam se obezbjedila palentom,jecmom,jer volim ugljice,pa eto bar gledacu da su zdraviji..
ja se nadam kroz par mjeseci da ce bit pomaka kao dosad i da ce celulit me prestat mucit ;)) uz tvoju pomoc hehehheeh ;)))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:13
ma samo se ti drži domace kuhinje, naravno u zdravijoj varijanti..pusti kupovne sireve, to je nužno zlo samo ukoliko nemaš dovoljno mesa i ribe. Ja sam sad na defki bila izbacila skroz mlijecne i navikne se covjek i na to meso (piletina, puretina, riba, nekad crveno), razeni kruh i zitrarice koje si navela+ puno puno povrca zbog vlakana, malo orasastih i/ili maslinovog ulja i na konju si
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:18
ionako ja kuham,tako da nastojim izbacit vrhnje,margarin i uvesti u jelovnik zdrave stvari,jer i moji imaju podosta kila tako da vucem te gene i moram se cuvat.. dok nadjem pravu osobu kupovacu i domaci sir,a sutra cu kupit još piletine al filea, tako da imam šta papati ;))
koja je još mast dobra osim maslinovog ulja?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:26
redom: kokosovo extra djevicansko ulje, mast iz zumanjka jajeta je isto ok i to svakako treba uracunati. tu je jos kikirki ulje (ima u Madji, kod nas nisam vidjela) i kanola ulje (isto sam narucivala preko neta tak da neznam ima li kod nas)
Pocni praviti sama sir, to je jos bolja opcija
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:33
kokosovo cu nabavit na int.,dal se osjeti miris kokosa? za to kanola nikad cula hehhehe
dal je skupo kikiriki ulje?
ma kakvi nisam baš toliki ekspert,radije cu kupit domaci od nekog ko to bolje radi;))
auu tvojih jela,sad sam bacila oko na slike, svaka castClap
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:38
ako kupujes od kokosa kupi bez okusa i mirisa, osim ako volis da ti meso ima miris po kokosu a u TESCO-u nije toliko skupo, mislim da je litra bila oko 35 kn (kikiriki)--da najbolje nabavi ako netko pravi
hvala, hvala, sad sam gotova s dijetom na 3 tj pa divljam sa receptima
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:46
ahahhah baš me nasmija, kupicu pa vidjecemo ako ništa dobro je za kožu i kosu  Smile
pa ja bih ovo tvoje sve smazala i kad sam najsitija Clap
zašto dijeta? na slici kako izgledaš nebi se reklo da ti treba dijeta Shocked
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:49
Originally posted by feriha feriha wrote:

ahahhah baš me nasmija, kupicu pa vidjecemo ako ništa dobro je za kožu i kosu  Smile
pa ja bih ovo tvoje sve smazala i kad sam najsitija Clap
zašto dijeta? na slici kako izgledaš nebi se reklo da ti treba dijeta Shocked


uvijek može bolje to je moj moto malo bi ljepši trbuh, pa bi malo da mi je guza više..i tako to krene kupi kokosovo svakako- to je jedino ulje koje ne mjenja sastav kada se zagrijava. u pravilu maslinovo ulje ne bi trebalo zagrijavati nego samo posipati po salatama
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:56
imaš srece što si imala dobre trenere ako sam dobro skužila citajuci po forumu, pa je odmah lakše od starta i poslije samo napreduješ..
kupicu i to, pa krece borba ;)))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 01:02
je, slusala sam puno ljudi koji imaju ogromno znanje i imaju sta reci u polju fitnessa i prehrane. ipak na kraju moras naci svoj put, sta tebi funkcionira..jer svako tijelo je drugacije i ne postoji jedinstvena formula za sve. Samo citaj, citaj, citaj i kad pomislis da si sve skuzila ponovo citaj ispocetka
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 01:36
feriha, dobrodošla Hug

Ja malo kasnim ali avangarde je to sredila, nema brige Wink Ja cu ti još jednom ponovit što su cure rekle - drž se osnovnih vježbi snage i dobre klope ;) 

Nikako si ne umanjuj kalorije, jedi bar na održavanju da ne gubiš kg-e, ja bi ti cak rekla i da ti treba još malo ;) Ali onih dobrih kilica naravno.....

Sa dobrim treningom i malo pažnje na omjere i na kvalitetu hrane, bit ce to super....mene su utezi preporodili, nema šanse da stanem više :)

Dobro da si prešla bar na Daliborov program...bit ce ti teško na pocetku ali napredovat ceš. I ima da mi se brzo skineš sa tih bucica od 2 kg Big smile Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 07:55
Hm,domaci sir? One bakice na placu što prodaju? Mislite li curke da je taj OK,ili da se sir više manje izbaci...Da ga se radi doma opet treba mlijeko,mlijeko treba kupit,a tko zna i mlijeka kakva su u ducanima. Hm,najbolje je da kupim kravicu ili kozu ..pa cu znat šta imam .Ti sirevi me jako muce..koji,kada..jao...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 09:52
Ne možeš pogriješiti sa domacim sirom od te bakice sa placa :)

Svakako je bolja opcija i zdravija nego iz trgovine :)

Zašto te muce sirevi? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 09:57
bilo koji sir ti je spori protein i bolje ga je jesti prije spavanja, kad je rijec o svježem siru on ima manje masti od onih tvrdjih, npr domaci svježi kravlji sir ima 15 grama proteina, 4 grama uh i 3 grama masti u prosjeku dok ribanac (ribani ne snack) ima 40 grama proteina, 3 grama uh ali i 27 grama masti, tako da ovisno o tvojim nutritivnim potrebama odabireš, ja osobno jedem svježi sir kad imam low fat dane a kad imam low carb dane onda ga jedem s domacim vrhnjem od iste bake, kad ga nemam jedem neki tvrdji masniji i to 90 posto za veceru osim ako ne raim neke pogacice s njim, ovisi o onome što ti treba, po meni sir treba biti u svakom prehrambenom planu osim ako je osoba netolerantna na laktozu, nadam se da ovo pomaže
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.