New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 25>
Author
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 19:05
Ja ti vježbam Focus 25 trenutno..od Shaun T-a. Meni nekako Jillian nije odgovarala. Jedna poznanica je radila i Jilian i nakon toga taj Focus i veli da joj je taj Focus bolji..sad ne znam..Najbolje je sam sebi napravit trening,tako vele iskusni Fitovci,što mi je u planu dok savladam Focus .
Prehrana je bit svega,dovoljan unos kalorija i proteina i volja naravno.
Ja sam se konacno primila posla i sad eto kroz mjesec dana kad bi napravila rezime vidim neke promjene.
Inace sam isto neki skinny fat tip..kilažom sam više manje zadovoljna,ali nije to na mjestu kako treba biti i želim mišice.. .
Kako bi Avangarde i Gymka rekle željeza nama treba...
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 19:22
potražicu taj focus, ja sam na body revolution i to mi je teeeško ;)) znam da bi bilo dobro sastavit trening al iskreno nemam pojma šta sve trebam vježbat..
znaci i ti imaš isti problem kao ja,uf :/
da, moracu i ja pocet jesti cešce i drukciju hranu od ove sada..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 21:09
Prehrana prehrana.. you are what you eat :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 22:06
znam davore da moram prestat jesti cipsove,slatkiše itd.. probau kopirat vaše jelovnike, pravicu sebi raženi kruh, dal može svježi kravlji sir umjesto posnog?
i šta da vježbam da mi se tijelo oblikuje? imam volju samo me treba malo uputit, pa ko želi pomoci, bila bih vam zahvalna ;) neko je morao i vama pomagati Osmijeh
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 10:14
Napiši jelovnike šta si koji dan jela pa ce ti vec neko dat natuknice,šta izbacit,dodat itd...Prehrana je najvažnija.
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 23:36
jel uredu jesti domaci pekmez od šljiva, razne salate i pindjur, ajvar i tako to? uz raženi kruh npr 
od ponedeljka pocinjem pista svoju prehranu ;))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 00:17
Originally posted by feriha feriha wrote:

jel uredu jesti domaci pekmez od šljiva, razne salate i pindjur, ajvar i tako to? uz raženi kruh npr 
od ponedeljka pocinjem pista svoju prehranu ;))


domaci pekmez možeš ujutro najbolje. Pindur, ajvar naravno mozes uz razeni ali uvijek uz to dvoje trebas jesti neki protein (piba, meso, sir), neku mast tipa maslinovo ulje (ili nakon jela par badema) i povrca na tonu. Znaci obrok s ovim tvojim namirnicama bi bio:
ujutro- jaja + bjelanjci + razeno brasno- palacinka premazana s malo pekmeza pomijesanog sa posnim sirom
rucak- sendvic od 2snite razenog, 100njag grama pilecih prsa, ajvara+ salata uz to sa zlicicom maslinovog ulja..
pozdrav
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 00:49
citam ja danima te vaše jelovnike pa cu i sebi složit svoj.. imam puno povrca svježeg a kasnije vjerujem da mogu jesti i ukiseljeno,krastavce i razne mješane salate? 
hvala avangarde što si izdvojila vrijeme za mene, vidim da ti imaš dosta iskustva Osmijeh

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 10:08
možeš preko zime kad nema svježeg povrca slobodno jesti ukiseljeno kao salatu, ali se trudi da ti i dalje prehrana bude bazirana na svježem povrcu i vocu (najbolje ujutro)
Nema na cemu, samo napiši jelovnike pa ce te vec netko ispraviti
A što se tice ovog što je Garfieldica rekla-- moje mišljenje o tome znate teta Jillian, ciko Shaun i ostala kompanija nije loša, al po mom mišljenju to je više aerobni trening s primjesama anaerobnog i bilo bi ga najbolje kombinirat s dizanjem utega (anaerobno). Naravno kao pocetnik trebala bi ici postepeno- zavrsi s Jillian pa se prebaci na Fokus ili Inasane i kad sve svladaš upiši teretanu i eto ga

Edited by avangarde - 21 Rujan 2013 at 10:08
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 18:34
Ili ako nema vremena i mogucnosti za teretanu utezi shopingomanija..mislim da ovaj iz citya misli da nisam normalna treci paket ovaj tjedan,whey,pa utezi,pa utezi... ono pitao me,a sve je to za tebe...A ja mu velim: cekaj dok ceš mi 100 kg morat dofurat...
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 16:03
capuccino u pola 11,dorucak u 11,5kašika zobenih sa 2dl mlijeka,velika kašika sira, 14h kifla(80 gr)sa 100gr sira i kašika ajvara, upravo odradjen kardio 10 min, i nakon toga daliborov trening zapocnite..
dal je ko treniro po ovom programu? meni je ovo prvi ovakav trening, preznojila sam se..
u 17h planiram pileci batak sa povrcem i salatom,a posle najvjerovatnije jaja sa sirom i crvenom paprikom, jel to ok bar približno avangarde?u medjuvremenu cu pojest bijelog groždja..
nije mi teretana blizu,tako da mi je taj novac pametnije uložit u hranu,jer me nažalost roditelji uzdržavaju Smile
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 15:28
avangarde gdje nestade treba mi još koji savjet?
D: 5 kašika zobenih i 2dl mlijeka, jedna banana
R: manji pileci batak i riža, jedno jaje, pola šnite ruha raževog i 2kašike sira, za veceru mislim mahune kuhane sa lukom i mrkvom, tunjevinu(80gr) šnitu kruha i malo sira, dal je ovo približno dobro?  
dal mogu jesti rižin vafl sa malo pekmeza kao medjuobrok?
dal je dovoljan ovaj daliborov trening za pocetak? da prestanem onda sa jillian?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 16:09
Originally posted by feriha feriha wrote:

avangarde gdje nestade treba mi još koji savjet?
D: 5 kašika zobenih i 2dl mlijeka, jedna banana
R: manji pileci batak i riža, jedno jaje, pola šnite ruha raževog i 2kašike sira, za veceru mislim mahune kuhane sa lukom i mrkvom, tunjevinu(80gr) šnitu kruha i malo sira, dal je ovo približno dobro?  
dal mogu jesti rižin vafl sa malo pekmeza kao medjuobrok?
dal je dovoljan ovaj daliborov trening za pocetak? da prestanem onda sa jillian?


sorry nevidjeh
D- ok s tim da bi trebala dodati bar 3 bjelanjka kuhana uz to jer fali proteina
R: ok, izbacila bih kruh jer imas rizu vec tu. pojacati meso ako moze
V:ok
MO- moze rizini vafl i pekmez, ali bi bolje bilo rizin vafl + mjesavine posnog i pekmeza (jedna zlicica)

moze taj trening, dapace

Edited by avangarde - 24 Rujan 2013 at 16:09
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 16:23
Originally posted by feriha feriha wrote:

capuccino u pola 11,dorucak u 11,5kašika zobenih sa 2dl mlijeka,velika kašika sira, 14h kifla(80 gr)sa 100gr sira i kašika ajvara, upravo odradjen kardio 10 min, i nakon toga daliborov trening zapocnite..
dal je ko treniro po ovom programu? meni je ovo prvi ovakav trening, preznojila sam se..
u 17h planiram pileci batak sa povrcem i salatom,a posle najvjerovatnije jaja sa sirom i crvenom paprikom, jel to ok bar približno avangarde?u medjuvremenu cu pojest bijelog groždja..
nije mi teretana blizu,tako da mi je taj novac pametnije uložit u hranu,jer me nažalost roditelji uzdržavaju Smile


D: zašto tek u 11h? prvo dorucak onda kava pojacaj sir
R: kifla? bijela ili? kupi raženi kruh, nemoj jesti bijelo brašno..tu bi dobro sjelo 100 g pilecih prsa pecenih u taj sendvic
17h i ovo poslije je uredu s tim da ne znam koliko jaja i koliko sira ni koliko groždja- ja bih ga stavila ujutro ili oko rucka
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 23:38
zato što ustajem oko 10,a idem spavat oko 1 il 2 ;) evo tek sam sad vecerala tunu 80gr šnitu kruha jednu papriku i malo sira, 
u pola 9 sam pojela komadic strudle, bila sam u gostima morala samLOL kruh ja pravim,jer živim u manjem mjestu i nema ga ni kupit, pa sama sebi kuham.. 
dal je malo ovo 3 dana po daliborovom treningu? juce i prekjuce sam radila al vec danas sam uzela dan odmora,mislim da nebi izdržala sve one runde..
 pojacacu sir,prije mi se fuljao po frižderu a sad nestane za 2danaBig smile
znaci da sve važem i voce.. 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 23:45
kakav kruh peces?razeni? nije malo 3 dana je snaga 2 dana je kardio--bitno da snagu odradis, kardio mozes i setnje, trcanje ili sta vec hoces.. odmaor mora bit svakako od treninga. A sto se tice vaganja..cuj, neki uopce ne vazu i dobro se snalaze tako. ja sve vazem (pa i ulje ) jer tako imam vecu kontrolu nad hranom, a i nad sobom
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.