New Posts New Posts RSS Feed - Gymstick - vježbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gymstick - vježbanje

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gymstick - vježbanje
    Posted: 19 Travanj 2010 at 15:02
FITovci, zanima me da li tko od vas ima iskustvo u vježbanju s Gymstickom?
Vidio sam da Illy ima neka iskustva, no zanimaju me i ostali.

Ako netko ne zna kako to izgleda, evo 2 slike - Gymstick:





Imate li kakvog iskustva i kako vam se cini ovaj rekvizit?

Meni osobno se cini odlican i fora je u tome što je mobilan i može ga se nositi na vikendicu, more, u prirodu i vježbati s njime. S Gymstickom možete odraditi cijelo tijelo, to je bitno.

    

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 20:12
  imam i ja.... ILLy i ja smo skupa bili na prezentaciji od Orlanda i  od Amike prošle god cini mi se.... i nažicala sam šeficu da ga nabavi na poslu.... uglavnom...sviđa mi se...može se sve odraditi...iako ga ja ne furam sa sobom..ali i to je super ko ga ima doma...
Jedino...naravno cijena nije baš pristupacna...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 20:40

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Jedino...naravno cijena nije baš pristupacna...
 

Jel se ne može to napravit doma od drške za metlu i malo jace duže gume?

Tak mi bar izgleda

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 20:58
  haha...moguce da može..ali nebi baš da me ta guma opali po nosu...
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:15
cesto radim na gymsticku. Nisam sigurna baš za uradi sam ovaj rekvizit. Radim na sivom (opterecenje š5kg) ovaj gore zlatni ( opterecenje 30kg).I svaki taj štap se da još za određene vježbe malo zavrnuti i na taj nacin povecati opterecenje. sve pohvale za rekvizit..osim cijene
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 11:41
Originally posted by njanja njanja wrote:

cesto radim na gymsticku. Nisam sigurna baš za uradi sam ovaj rekvizit. Radim na sivom (opterecenje š5kg) ovaj gore zlatni ( opterecenje 30kg).I svaki taj štap se da još za određene vježbe malo zavrnuti i na taj nacin povecati opterecenje. sve pohvale za rekvizit..osim cijene


Kupila si ga ili treniraš s njim u teretani?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 11:56
nemam ga privatno; radim s njim na crobiku. Trenerica uvijek neku novu vježbu uvede tako da nikad nije dosadno. Ako se ne varam ima cca 200 vježbi sa gymstickom.
Ja ga volim
p.s. mnoge cure kad dolaze na trening ga baš ne ljube     

Edited by njanja
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 15:18
Originally posted by njanja njanja wrote:

nemam ga privatno; radim s njim na crobiku. Trenerica uvijek neku novu vježbu uvede tako da nikad nije dosadno. Ako se ne varam ima cca 200 vježbi sa gymstickom.
Ja ga volim
p.s. mnoge cure kad dolaze na trening ga baš ne ljube     


Aha, znaci na crobiku radite s Gymstickom - interesantno.
A zašto ga druge curke ne vole baš?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 16:24
 Pa to je ustvari kao rastezljiva guma s ruckama, zar ne?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 17:10
  slicno tome..možemo tako reci...da.... ;)

  a zašto ga ne vole žene...a Zoki...jer je teško...a žene misle da cim imaju bilo kakvu težinu ce im narasti mišici...a ako im narastu mišici...biti ce velike.... a ako budu velike...jel moram dalje....
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 10:01
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
slicno tome..možemo tako reci...da.... ;)  a zašto ga ne vole žene...a Zoki...jer je teško...a žene misle da cim imaju bilo kakvu težinu ce im narasti mišici...a ako im narastu mišici...biti ce velike.... a ako budu velike...jel moram dalje....


..još cu dodati da neke od njih su tek krenule u cetvrtom mjesecu "kao malo pred ljeto da se zategnu" (Sigurno i vi svi znate barem jednu osobu koja vježba samo pred ljeto) i te iste još krenu u unajtežu grupu )
sta smo mi ludi sto idemo cijelu godinu a oni su pametni ....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 10:08
Originally posted by dalila dalila wrote:

  slicno tome..možemo tako reci...da.... ;)

  a zašto ga ne vole žene...a Zoki...jer je teško...a žene misle da cim imaju bilo kakvu težinu ce im narasti mišici...a ako im narastu mišici...biti ce velike.... a ako budu velike...jel moram dalje....


Da, sad mi je jasnije..   Žene...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 10:13
Može se kupit ona rastezljiva traka sto ima po sportskim trgovinama po 80ak kn, ucvrstiš neku šipku na kraj, ili dršku od metla kako kaže thorn i voila. što bi pljunio hrpu love za nešto bespotrebno
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:14
Poceo vježbati s gymstickom - javim dojmove!
Za sada mi se cini ok, potrebno je vidjeti što nakon mjesec dana treniranje pošto nema mogucnosti povecanja neke vece težine..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.