New Posts New Posts RSS Feed - Creatine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Creatine

 Post Reply Post Reply
Author
impact View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote impact Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Creatine
    Posted: 19 Srpanj 2014 at 11:57
Pozdrav ljudi !! ;) ovako zanima me pitanje jedno .na mene creatine djeluje nakon 2 dana ...poslje zestokog treninga ..za 2 dana vec vidim mali pomak .a za 7 dana veliki pomak ....znaci creatin djeluje ...jedna stvar radim svaki dan osim subote i nedelje ..svaki dan do posla 5 i nazad 5 km biciklom na poslu se nahodam i naradim ...teske terete nosim prakticki moje cjelo tjelo radi ...,hrana mi je jedno 5 puta u danu ...dorucak,gablec,rucak,izmedu vecere i vecera ...moje kile su stalno 70 ..i nesvida mi se ta kilaza ....ciljam da bi imo kojih 75 moze i 73 ...sad mene zanima dal bi ja mogo naminimlanije uzimat creatine ajmo rec cak i 2 grama da ne zeznem si tjelo ....ali svaki 2. dan i kad vjezbam i kad ne vjezbam ...jel sam vidio da samo sa creatinom moji misici dobe volumen prsa bicepsi cak malo i noge.....i kad stanem na vagu ona pokaze ajmo rec 1 kg gore ....testiro sam samo to ..i zadovoljan sam .......al prestanem koristit creatin to padne opet koliko sam imo ...mene zanima dal je stetno naprimjer svaki 2.dan unosit creatin u sebe ....znaci ajmo rec odrzavanje tjela ..posto previse kalorija izgubim na poslu .....nemogu se bas prezderavat hranom ....pa sam mislio da creatin bude tu koji dodaje do 1 do 2  kg puno bolje izgleda nego sad ....nadam se da ce neko skuzit me .....i dal je stetna ta voda ispod misica i kako da opstane takav misic kad se i prestane uzimat creatin ..to je dodatno pitanje hvala :) 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 14:10
Ja ne znam na koji način ti misliš da kreatin djeluje već nakon 2 dana... mora da piješ neki specifičan? Ja bih volio isto znati odakle ti takav :)

Da radiš punjenja eventualno nakon prvog uzimanja ćeš vidjeti nakon kojeg tjedna pomake... a ovo sve što misliš ti je samo u glavi i nigdje drugje :)

Kreatin možeš uzimati kada hoćeš..tijeo ga samo proizvodi..no ako već radiš ciklus sa kreatinom odradi ga kako spada... 

Uzimaj 5g po danu i to ti je to...nakon mjesec dana ćeš vidjeti neke pomake...a možda niti nećeš.... Nije bitan za fizički izgled ..malo ćeš nabujati no ne pretjerano...a možda ni nećeš ne znam kako ti tijelo reagira..niti kako ga proizvodi..to moraš sam skužiti...

No u večini slučajeva ja bih se okrenio kreatinu kod energije i izdržljivosti čak i dodao bih malo i snage...

No supliment kao supliment super je za detalje...i poboljšanje kako tijelo napreduje.... no ja ne vidim koliko ti treniraš i kada treniraš?

Zbilja ti je ne razgovjetan post... i ne kužim pola toga....


Sve što trebaš znati o kreatinu je to da uzimaš 5g dnevno..(moja preporuka) U toploj vodi (stavim u mikrovalnu vodu na minutu) da bude mlaka jer taj prah je potreban da se otopi kada se uzima..kristali koji se nisu otopili ostavit ćeš učinskovitost na wcu :) Pa ćeš puniti školjku kreatinom ,,, ( kotlič će ti pumpati 10 % više vode nakon faze punjenja kreatinom ;) ) Šalu na stranu... Možeš piti kada god hoćeš...poslje trneinga.. prije... nije bitno kada ga piješ nije važna apsorpcija ... I nećeš izgledati kao golijat :) 

Radije se baci na sređivanje prehrane..i treninga...većina ljudi rade posao i reniraj..moraš ili nećeš opstati..važan je dobar plan.... bez nejga ćeš se gubiti pozdrav
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
weak_mind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote weak_mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 15:52
kreatin ce se svakako otopiti, bilo da ga pijes u mlakoj ili hladnoj vodi, naravno topivost mu je vecaj u toploj vodi kao i svim tvarima.

kreatin te najvise napumpa u glavi, tj. najvise djeluje kao placebo kod vecine. s njim neces dobiti ni masu ni kilograme ako pravilno ne vjezbas i jos vaznije pravilno ne jedes, zato zlicu u ruke i vidjeti ces kako kilogrami rastu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 16:33
Ovisi koji produkt uzimaš...tj od koga... ja se dam okladiti da neće u hladnoj vodi otopiti u potpunosti ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
impact View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote impact Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 22:57
hvala ljudi al zelim reci da na mene creatin djeluje prebrzo ....i vidi se razlika .....znaci za 2, 3 dana samo sa 3 grama ...ja promjenim izgled za 10% vjerovali ili ne ....i to izgleda onak kako ja ocu ...hranom jednostavno nejde imam prebrzi metabolizam i potrosim kalorije na poslu ..pa sam mislio da koristim najminimlanije creatin  da imam samo efekt  "napuhani misici " i sad je tu pitanje sta creatin ovaj koji kupimo radi mozgu ,misicima ,i tjelu opcenito ...weider pure creatine ....moj sistem s vjezbom malo odradim bicepse sklekove i to  najobicnije vjezbe ..bez creatin sa hranom ti misici jesu malo napuhani ...ali nemaju obujam ...kad isti postupak 3 dana s creatinom napravim vidi se obujam glavno ...zanima me samo stetnost creatina takvog u prahu ....kazu da nije  zelim se uvjerit .....a oprosti na nerazumljivom postu ...piso sam na brzinu jer sam moro ic nekamo .....i da creatin meni stvori ono sto nemoze nijedan prozivod u kratkom roku . snagu i masu dobijes ....minimalno al se vidi .....;) rispekt svima .

Edited by impact - 19 Srpanj 2014 at 23:00
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 23:20







Mislim da bih isto rekao i da si pojeo 5 grama šecera na kojem pise kreatin Smile 
Bolje da se uhvatiš treninga i prehrane


Edited by raketa - 19 Srpanj 2014 at 23:24
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2014 at 23:44
Od kada kreatin mijenja izgled?  Bez kalorija :) Pričaš kao da je AAS haha :)

Gledaj prijatelju.. ili si medicinski fenomen ... ili ne znam šta..mani se kreatina... i počni jesti i trenirati kratko rečeno.

Pusti te priče o kreatinu kao da je steroid.. jer ono o čemu ti pričaš nema veze sa kreatinom :) no dobro kako god..sretno ti stime :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
impact View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote impact Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2014 at 11:52
[QUOTE=impact]
Back to Top
impact View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote impact Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2014 at 11:57
bilo kako bilo hvala ....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2014 at 17:43
Hehe, svašta vi nadrobiste Big smile

impact, drž se ti crvenog mesa i masnije ribice i eto ti kreatina all natural Wink Gle, neće ti se ništa desit, kreatin je poprilično siguran suplement ako možemo vjerovati svemu ali mislim da tvoj "problem" treba rješavati na neki drugi način. Nedobog da počneš sa steroidima, kako biš se tek sa toga skinuo Big smile

Zabrijao ti ili ne, nebitno, ne treba ti par brzih kg vode, treba ti pravih par kg. Iako kažeš da se trošiš puno, sigurno imaš načina kako povećat unos hrane.  A i poboljšat trening usput.  Iz iskustva znam da kad neki ektomorf kaže da već jede brdo i da ne može više...da samo on vidi to brdo Big smile

Napiši malo detaljnije kako jedeš pa ćemo ti pomoć...a ako je to tlaka onda drmaj po kreatinu pa sam istraži potencijalne zamke Smile Po meni uvijek prvo prehrana i trening, a kasnije, i ako uopće dodaci...ne bih za njih ruku u vatru ma što god se pisalo, nećeš valjda cijelo vrijeme ovisit o tome da si izgledaš dobro.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
weak_mind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote weak_mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2014 at 21:10
ako koristi, samo udri :)

sam po sebi nije stetan ako se drzis uputa proizvodaca ;D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2014 at 21:39
Tema je preseljena u podforum: Dodaci prehrani
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
impact View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote impact Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 11:55
hvala ekipa ;) ma uzet cu 2 tjedna jos creatin ,popravit hranu ....i to je to i onda neam vise creatina  ..mozemo zakljucat temu ...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 11:57
Niej ti nitko rekao da ne uzimaš :) Nego večina ljudi ga pogrešno tumače.. meni je to dobar supliment... ali za ono što zapravo i služi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 15:13
Slažem se, možeš ga ti uzeti tu i tamo ali prvo popravi ovo što se popraviti da Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.