New Posts New Posts RSS Feed - D: Kružni trening - kratki, intenzivan i zabavan trening za super form
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kružni trening - kratki, intenzivan i zabavan trening za super form

 Post Reply Post Reply
Author
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kružni trening - kratki, intenzivan i zabavan trening za super form
    Posted: 08 Srpanj 2014 at 09:02
Svi komentari na temu: Kružni trening - kratki, intenzivan i zabavan trening za super formu!

ovaj kružni trening ce mi idealno doci 2 tjedna na godišnjem odmoru kao zamjena za teretanu. vježbanje uz more - neprocjenjivo :)
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2014 at 13:57
Jako dobre vježbe rado cu ih probati (:
Back to Top
cro_cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cro_cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2015 at 21:34
odlicno! slicno radim i ja, opet iznova... :))
Back to Top
Rakac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Travanj 2020
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rakac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2020 at 18:25
Poštovane i poštovani ! Pozdrav svima na ovim stranicama ! Zanima me vježbanje ali koje je prilagodeno nama koji smo iznad 50 ! Znam iz vlastitog iskustva da je najteže poceti ali i vrlo loše prestati vježbati. Narocito kada se uzme staž u borilackim vještinama koji je trajao oko 14 godina, potom rat, onda brak, djeca, rastava, vrlo stresan i naporan posao koji je trajao gotovo više od 15 godina. I nakon svega teška ozljeda potkoljenice (bila je u 10 dijelova !) koja me je opet aktivirala . Svida mi se kružni trening, no cini mi se da za to treba biti mladi jer se bojim novih ozljeda. Hvala na odgovoru, S poštovanjem, Rakac
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2020 at 15:45
'Poštovane i poštovani !

Pozdrav svima na ovim stranicama !

Zanima me vježbanje ali koje je prilagodeno nama koji smo iznad 50 ! Znam iz vlastitog iskustva da je najteže poceti ali i vrlo loše prestati vježbati. Narocito kada se uzme staž u borilackim vještinama koji je trajao oko 14 godina, potom rat, onda brak, djeca, rastava, vrlo stresan i naporan posao koji je trajao gotovo više od 15 godina. I nakon svega teška ozljeda potkoljenice (bila je u 10 dijelova !) koja me je opet aktivirala . Svida mi se kružni trening, no cini mi se da za to treba biti mladi jer se bojim novih ozljeda. Hvala na odgovoru,
S poštovanjem,
Rakac', kaže Rakac Nema nikakvih prepreka da bi i tvoja generacija radila kružni trening, možeš povecati pauze izmedu vježbi, i naravno prilagoditi izbor vježbi tvom stanju i povredama, poceti od lakših vježbi i polako progresijom ici na teže. Ali što smiješ sa tom nogom, prvo bi neki pametniji doktor trebao dati upute.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.