New Posts New Posts RSS Feed - Kreatin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kreatin

 Post Reply Post Reply
Author
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kreatin
    Posted: 28 Travanj 2014 at 21:07
Zanima me kakva su vasa iskustva s kreatinom posto sam se ipak odlucio za kupiti jedan supliment a realno gledano proteini se mogu hranom unesti  dok kreatin sam citao tijelo napravi 1g dnevno a hranom se moze unesti samo crvenim mesom ( skupo znaci ).Sad me interesira koliko je pametno uzeti kreatin i kakve nuspojave ima.

Vidio sam da se koristi odredeno vrijeme i pije puno tekucine sve stoji no ja bi pio dok nebi rjesio 1 dozu i presato bi uzimati to i onda me zanima kakav je efekat znaci naviknuti tjelo na svaki dan npr 15g i odjednom stati stim nakon 2 mjeseca ? 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2014 at 21:17
Zanima me zašto želiš konzumirati kreatin ;) ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2014 at 21:25
Radi jaceg tempa treninga posto mi je cilj masa , jer npr odradim 3 serije sklekova na sakama i sljedeci mi je npr obican sklek ni 5 minuta mi nije dosta da oporavim donekle misic.Ubiti imam jako losu regeneraciju definitivno jer sam pun dima od cigara haha 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2014 at 21:38
Koliko često su ti treninzi i kakav ti je plan :)  Sve ti to ovisi kreatin ti neće puno baš pomoći....bolje iskristi to za prehranu :) A boost popije crnu kavu prije treninga ;) malo bolja glazba pojedi neki Uh brzi i da vidiš kreatina ;) ne treba ti jači temo treninga nego pametan tempo treninga ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
svidov00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svidov00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2014 at 18:49
Jedno pitanje vezano za kreatin. Koristio sam prije godinu dana kreatin kapsule od multipowera(žuta boca), i mislim da sada imam jedan problem. Znam da sam vjerojatno krivo koristio jer sam čuo da nebi smjeli piti mlijeko 1h prije ili poslije kreatina, a nisam se toga baš držao uvijek. I dakle, nakon 2mj. korištenja sam se razbolio (prehlada,viroza) i naglo sam prestao koristiti taj proizvod jer sam bio bolestan 3,4 tjedna. Nakon što sam ozdravio jedno vrijeme nisam išao u gym (možda mjesec, dva) bavio sam se samo košarkom i nakon svega toga imam problem sa prekomjernim znojenjem, posebno u području lica. Imam osjećaj da mi se poremitila hormonalna ravnoteža jer mi se malo masnog tkiva nakupilo na prsima (koje se teško skida, prije ga je bilo više, sad je ajmo reć ok), manje se znojim u zadnjih par mjeseci po licu, ali opet se zna pojaviti. Sad me zanima jel itko zna više o tome? Jel stvarno riječ o krivoj uporabi il nečem drugom? Očito je da mi centar za termoregulaciju nije kako treba. Hvala
Back to Top
weak_mind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote weak_mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2014 at 17:11
provjeri si hormone stitnjace
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2014 at 23:43
Prvi put cujen da se kreatin ne smi pit sa mlikon, obicno bude da mu koefein smanjuje korisnost al ako je to bija sami kreatin sumnjan da su ti od njega te nuspojave
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2014 at 00:19
Originally posted by pomalo_stari pomalo_stari wrote:

Prvi put cujen da se kreatin ne smi pit sa mlikon, obicno bude da mu koefein smanjuje korisnost al ako je to bija sami kreatin sumnjan da su ti od njega te nuspojave


Gluposti... govore ljudi zbog apsorpcije ... što nema veze sa kreatinom ... u koje vrijeme i kada će se apsorbirati ... Kada ga uneseš.. unesen je u tijelu ... isto kao i kava... pa pije tekućine...

Kod kreatina je važno da se otopi u tekućini...moja preporuka... u mlakoj vodi ga promješati... da se bolej otopi... barem tako ja radim..a i nije potrebno ako je topiv dobro...

Ja otopim u čaši mlake vode promješam..i sipam u zobene nakon treninga.. ništa specijalno...


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
svidov00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svidov00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2014 at 15:03
ne znam jel onda do kvalitete bilo multipower kapsule su..a to je bilo jos 2009. godine..sad mi je manje znojenje al trebalo bi otic te hormone pogledat, to bi moglo bit to sam negdi na srpskom BB forumu pronašao da je lik napisao istu stvar ko ja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.