New Posts New Posts RSS Feed - teretena pocetnica help!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretena pocetnica help!!!

 Post Reply Post Reply
Author
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: teretena pocetnica help!!!
    Posted: 27 Travanj 2014 at 11:32
Nakon provedenog jutra u citanju raznih savjeta za vjezbanje u teretani nisam puno pametnija. Do sada sam uvijek isla na grupne treninge i sada sam upisala teretanu.Isla sam dva puta i napravila sve po malo ali govore mi svi, to ti nije dobro . Sada vise ne znam da li da rasporedim 3 puta tjedne treninga u splitove npr 1. noge ,ramena ,2 leda , tricepsi, 3 prsa ,bicepsi ili da i dalje radim za pocetak sve po malo sat vremena kao naprimjer traka 15 minuta i oko 3 serije po 12 ponavljanja sa malom kilazom. Totalno sam se izgubila ta teretana je prava znanost. Uglavnom nemam bas viska kilograma htjela bi poraditi na boljoj definiciji tijela.

Pomozite ne bi htjela gubit vrijeme radeci nesto sto nema koristi, na prehranu pazim samo me te raspodjele u teretani muce.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2014 at 12:01
Procitaj si ovu temu: https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Full-body-trening.aspx

Pa svaki tip treninga ima neke svoje prednosti, tvoje je da odaberes sta ti vise odgovara.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.