New Posts New Posts RSS Feed - D: Kettlebel program treninga za cijelo tijelo za žene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kettlebel program treninga za cijelo tijelo za žene

 Post Reply Post Reply
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kettlebel program treninga za cijelo tijelo za žene
    Posted: 26 Ožujak 2014 at 13:15
Svi komentari na temu: Kettlebel program treninga za cijelo tijelo za žene

to sve ja radim! vec odavno proucavam to po internetu,i vježbam . pratim video,slušam,gledam i isprobavam i sad sam vec prilicno napredovala. obožavam raditi s girjama! :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Jopica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jopica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2015 at 21:36
Presavrseno...;)
Back to Top
BokiDj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BokiDj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2016 at 07:30
Kolika je težina kettlebela koji možemo podici. Nemam vremena za teretanu, ali dosta šetam prosjek 7-10 km dnevno radnim danima, imam 3,5 km samo do busa s kojim idem na posa, a na dijeti sam i planiram kupiti neki kettlebel i još neke spravice za pilates i fitness, koja je odgovarajuca težina za žene na pocetku 6,8 ili 10 kg? Hvala
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2016 at 10:50
ako nisi nikad dosad vježbala s težinama, 6ica će biti dovoljna. Svakako bih ti pripreporucila da kupis dva jednorucna utega kojima se mogu skidati utezi tako da imaš 10 kg po utegu, ali mozes od njega napravit uteg od 6 kg. Veća je iskoristivost nego od 1 girje.
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Jednorucni-uteg-10kg.aspx

pozz
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.